Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın canım,seninde anneler günün kutlu olsun.
Güzel kilo verdim ama suçluluk piskolojisi oldu artık galiba benim,çok hırslandım eşimde arada takılıyor bana,çok kilo verdin diye bazen gerçekmi şakamı anlamıyorum ama artık tamamen yaza kadar zayıflıycam kararlıyım.

-500 gitmesinede çok sevindim.bu hafta listeye girebilmişiz inş.bu haftada bireyselde dereceye girebiliriz.
:lepi:

gunaydın kızlar oncelikle ben de hafta sonu kaçamak yaptım ama sen iyi kurtarmıssın
cumartesi dondurmalı kazandibi yedim ama akşam yemeği yemedim meyve yedim sabah kılo artısım yoktu ama dun 3 dilim pizza yedim aksam yemeği yerine mahfettim ortalığı 102 yi gormustum cumartesi sabah bu sabah gene 103( yarına duzeltmiş olurum umarım durumu

keten tohumu gercekten metabolizmayı hızlandırıyor bana da daha once diyetisyeni,m vermişti yoğurtlarına salatalarını ekle demişti cekilmemişi daha makbulmuş ama ben cok hosşlaşmadım nedense

bu arada da diyetin gercelten super

ne guzel sahilde yurumek benim de annem sarıyerde ben de sabahları yururdum sahilde cok guzel olurdu insanın modu değişiyor gerci şimdi sahil yok ama evimin arkasında cok guzel bir yuruyus parkuru var ama cocukla cıkılmıyor bebeği babanneye vermem lazım ki o da bugun işleri varmıs ben zorlayıp evde dvdden aerobiğimi yapayım en iyisi,
su sporu yapsak sadece, belki o bile yetecek, ama baslamak bana cok zor geliyor. spor giysilerimi giyene kadar aslında, giydikten sonra geri donus olmuyor, bugun evi temizleyeyim diye bahane yapıyorum, ama burdan kalkınca yapmaya zorlayacağım kendimi

duğune kadar idare et de sonra dengeli bir diyete gec ki metabolizman duzenlensin tabii.

anneler gunun kutlu olsun tatlım ama kacamagın dozunu ıyıce kacırmıssın bencelmaz::umursamaz:

Günaydın canım ben o zaman bu hafta iyi kurtarmışım sen cumartesi pazar günü iyice karıştırmıssın ortalığı.
Spor yapmassak vucudumuz bir türlü şekle girmiyor,versek bile gözükmüyor,bu hafta kararlıyım hemde çok,bireyselde 1.olma hedefim var ama dur bakalım inş.yapabilirim.şu 78-77leri bir görsem gerisi çabucak gelir inş.

selamlar kızlar hepimizin anneler günü kutlu olsun

Boyum 1.68 canım.olmam gereken 55 yada 50 arası ama 65'de olsam fena olmuyor hiç olmazsa ama işte şu 70 li rakamlardan aşağıya inmek lazım :içelim:

aynen canım, bir an önce inşallah

şebom sevindim senin adına

hadi bakalım çağlayancım sen yaparsın azimlisin maşallah

cerencim şebonun dediği gibi bölgesel spor yapmak gerek
benim de malesef geniş basen sorunum var

gelelim bana
malesef bu hafta hep gezdim ve sonuç kötü oldu ama hemen telafiye başlıyorum
monti amcama ihanet ettim ama kendimi affettiricem çabucak
bilmiyorumkismile

evet canim aynen öyle cok ama coookkkkkkk SIKILDIM ama dügünden sonra salmiycam kendimi hic niyetim yok zaten su 60 altina bi düssem arik takmiycam sonrasi yavas yavas gitsin kendimi cokda SIMIYCAM zaten suanki halimdende memnunum hani su kilda kalsam veremesmde sorun degil ama iste ne versem kar mantigindayim,hafta sonu yigenim icn elbise bakmaya gittim gözüme abiyeler takildi merak ettim nasil duracak diye bi deneyeyim dedim 40 kalmamais 38 aldim valla cuk oturdum icine cokda güzel durdu sadece birazcik popom cikti ama abartilacak kadar degil tabi buranin bedenleriyle trninkiler tutmuyo ama sonucta elbise üstümde güzel durdu kac beden oldugu cokda önemli degil yani demem oki su halimloe bile gitsem mutluyum bakalim callnetise basladim söylene gibi 10 saatten sonra etkilerini göstereckmi suan vücudum biraz toplansa o bile cok fazal yeterbana..

senin adinada sevindim canim ins inis devam eder böyle

Günaydın kızçem seninde mi boyun 1.68 off ya boylar aynıda inş.kilolarda bir önce 65-60 olur bizde hava atarız birazcık :lepi:
Bu hafta montide ihanet etmeyen pek yok güzelim azda olsa biraz yiyen olmuş gene.bu hafta bende kaçamaksız bir monti amca diyeti uygulayacağım.:dance::dance:

bende burdayım hayatım kımseden ses cıkmayınca bı atak yapayım dedım tatlımkaydirigubbakcemile

ıyi yapmışsın,topik gene çok sessiz bugün
senin şu ot yiyen arkadaşın ne kdar kilo vermiş oldu şimdi canım

büyük hali iicn üstüne tiklayin,kizlatr ama gercek düsüncelerinizi istiyorum :)

tabiki alcagim elbise bui degil sadece nasil durudugnu merak ettigim icn gi<dim

Sana inanmıyorum gerçekten daha ne istiyorsun ki anlamadım boy var maşallah kilo desen oda süper ve elbisede çok yakışmış sana daha ne yaseminim ya süper olmuşsun bence kilonda tam

boy kaçtı bu arada 1.70 falan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…