Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evet,ilk defa böyle bir olaya denk geldim ama bir türlü özürdileme nezaketinde bulunmamışlar bile üstüne cevap yazanlarada tavırları süperdi.Takım ruhu diyorlar ama kimsenin kimseden haberi yok hiç olmazsa özel msj atında bilin birbirinizi.
Allah göstermesin öyle birşeyi tam anlamıyla rezillik yaşatmışlar kendilerine

canlarım hersey ıcın tesekkurler benım ogle yemegıne cıkmam lazım tatlışlar donunce gorusuruz okcokacimcoook

geçmişe bakamadım benim net hala bozuk bu arada hafta sonu malesef kaçamaklı bi hafta sonu oldu malum anneler günü kahvaltısı dondurma.. vss
sizleri merak ediyorum bilgisayar müsait olduğunda gelir okur ve yazmaya çalışırım hepinizi öptüm

kızlar herkese merhaba
hafta sonu bazı arkadaşlarımız ve bende dahil kaçamaklardan kaçamamışız :kedi:
olsn olsun eminim ki yakmak için çaba sarfetmişizdir
ben dün kaçamak olarak kesme dondurma ve light kazandibi yedim o kadar ara yapamasamda hafif yemeye çalıştım

bugün
sandaloz + sirke

1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri dom.
1 salatalık
maydonoz dereotu
1 dilim light ekmek

ara

yeşil çay

öğlen

sebze soslu piliç bonfile + yoğurt
1 dilim light ekmek

ara

elma

akşam

kepek ekmeğinde tost yağsız
domates salatalık
yeşillik

çilek

2 lt su
1 saat tempolu yürüyüş + koşu

çağlayan ve ceren arkadaşımın menüleri yine harika..
bu arada çağlayan nefsine hayranım hafta sonu yanlış hatırlamıyosam kaçamaksız geçirdin
yada az bi kaçamak yapmıştın ve 2 saat spor yaptın 1 saat önce okudum geçmişi tam aklımda kalmadı
yasemin arkadaşım senin de resimlerini gördüm resmen metamorfoz geçirmişsin harikasın kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
kızlar herkese merhaba
ben dün kaçamak olarak kesme dondurma ve light kazandibi yedim o kadar ara yapamasamda hafif yemeye çalıştım

bugün
sandaloz + sirke

1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri dom.
1 salatalık
maydonoz dereotu
1 dilim light ekmek

ara

yeşil çay

öğlen

1 dilim light ekmek

ara

elma

akşam

domates salatalık
yeşillik

çilek

2 lt su

bu arada çağlayan nefsine hayranım hafta sonu yanlış hatırlamıyosam kaçamaksız geçirdin
yada az bi kaçamak yapmıştın ve 2 saat spor yaptın 1 saat önce okudum geçmişi tam aklımda kalmadı
yasemin arkadaşım senin de resimlerini gördüm resmen metamorfoz geçirmişsin harikasın kaydirigubbakcemile5

:roflol::roflol:

kızlar herkese merhaba

bugün
sandaloz + sirke

1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri dom.
1 salatalık
maydonoz dereotu
1 dilim light ekmek

ara

yeşil çay

öğlen

1 dilim light ekmek

ara

elma

akşam

domates salatalık
yeşillik

çilek

2 lt su

anneler günü dolayısıyla akrabalarda biraz zorlandık canım ama hafiften atlattım genede,
bu hafta artık kaçamaksız geçiricez inş.
seninde menün çok güzel canım afiyet olsun kaydirigubbakcemile5Şeniz

kızlar herkese merhaba

bugün
sandaloz + sirke

1 kk peynir
4 zeytin
4 çeri dom.
1 salatalık
maydonoz dereotu
1 dilim light ekmek

ara

yeşil çay

öğlen

1 dilim light ekmek

ara

elma

akşam

domates salatalık
yeşillik

çilek

2 lt su

menun harıka hayatım bole devamopuyorumnanaktan

canim callnetis degisik bir spor türü hareketleri cok farkli esneme hareketleri gibi cdsi var türkce dublajli ebn netten indirdim eyer istersen özelden link atarim sana nerden indirdim diye burdan yazmak yasak

bende link istiyorummmmmm

anneler günü dolayısıyla akrabalarda biraz zorlandık canım ama hafiften atlattım genede,
bu hafta artık kaçamaksız geçiricez inş.
seninde menün çok güzel canım afiyet olsun kaydirigubbakcemile5Şeniz

oooo çağlayan hanım kaçamağıma :eek:klava: göstermedin,sebep ??? kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X