Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın şekerler.

Öğleye kadarda yoğun olurum sabahtan yazayım dedim.

Cerencim inş. iyileşmişsindir.

Dünkü menüm

sabah: 1 küçük yuvaklar ekmeğe tost(beyaz) domates, yeşillik
ara, 1 avuç k. üzüm
öğlen kepekli ekmeğe tost, domates salatalık ayran
ara:2 mavi yeşil mısır patl.
ara elma

eve gidince 1 kepce merc. çorba ile 1 dilm light ekmek
1 saat sonra 2 kşk pilav ile 4 kaşık bezelye ,az yağsız salata

2,5 lt. su

Antibitoyiğimin 1500 mg. dün akşam bitti bugün artık 1000 alıcam umarım şişliğim iner yürüyüşlerimi yapıp diyetimi bozmamama rağmen bayaa bir artıdayım maalesef. Ama göz kapaklarım ayak bileklerim bile şiş vaziyette.

Günaydın kızlarrr
Menümü yazıp gidiyorum daha sonra hepinize tek tek yazarım msj
Cerenim iyimisin şimdi gelmişsin ama ben o saat'te uyuyordum daha evde güzelim.
kaydirigubbakcemile3
Kendine iyi bak iyileşmeden gelme kızarım bak aklinialirimsmile
Kahvaltı öncesi
1 elma

Kahvaltı
2.5 dl tam buğday ekmeği
Domates,salatalık

Öğle
Tavuk Güveç,Ayran,Salata

Ara : 1 bardak kakaolu süt

Akşam
Tavuk Haşlama,Salata,bir kase yoğurt (0.15yağ)

Su:3.5-4 lt arası
Spor : 20 dk ısınma ve spor hareketleri
1 saat 10 dk bisiklet
45 mekik

bıraz daha ıyıyım hayatım sadece gece uyku tutmuyor o kadar tatlım.menun guzel bıtanem bısıklet suruyo olmanda super olmus tatlım.kaydirigubbakcemile5

Günaydın şekerler.

Dünkü menüm

ara, 1 avuç k. üzüm
ara elma

2,5 lt. su

Antibitoyiğimin 1500 mg. dün akşam bitti bugün artık 1000 alıcam umarım şişliğim iner yürüyüşlerimi yapıp diyetimi bozmamama rağmen bayaa bir artıdayım maalesef. Ama göz kapaklarım ayak bileklerim bile şiş vaziyette.

ıyıyım tatlım sende en kısa zamanda saglıgına kavusursun ınsallah canım.hastalıgın ne kadar kotu bısey oldugunu bırkez daha anladım.allah kımseye yasatmasın.

günaydınlar

harika menü canım, biraz daha iyicemisin? bandoloz ve sirkeyi ne zamandır içiyorsun canım bu arada regl oldunmu hiç? Ben dün regl oldum bir hafta erken geldi sandoloz ve sirke ile ilgisi olabilir mi diye düşündüm gerçi son aylarda düzensizim epey...peki bu durumda içmeye devam edeyim mi?

çağlyancım yarını iple çekiyorum reglden olsa gerek bugün iniş yok bende
akşama maydonoz suyu içicem

gelelim benim dünkü menüme
sabah sandolozla sirke

kahvaltı
peynir ekmek şekersiz marmelat

ara şekersiz nescafe

öğle nohut yine ayran

ara kurukayısı 3 tane

akşam fırında kızartma ve yoğurt bir dilim ekmek yedim doymadığım için

ara erik çilek 4 er 5 er tane

gece yatmadan yine sirkeli su içtim:nazar:

canım normalde benımde bugun olmam lazım regl ama 2 - 3 gun hep gecıyor.bence sandolozla alakası yoktur tatlım ama sen yınede arastır canım.

Cerenim geldin mi güzelim ya,evdemisin sen şimdi istemisin bugün nasılsın peki ilaçlar iyi geldiler mi

1 gun daha ızın aldım hayatım evdeyım sımdı.dun bı ara cok kotu oldum yıne hep yattım zaten ayaga kalktıgım anda bayılıyo gıbı gozlerım kararıyodu.ateşim zaten coktu.eşim zorla kaldırıp soğuk suyla duş aldırdı bıraz kendıme geldım canım.sımdı bıraz daha ıyıyım ama uyku durumum cok duzensız.gece yarısı 50000 sefer kalkıyorum.gercekten dun kendımden korktum.bu sefer gercekten oluyorum dedım.allaha sukur ıyıyım tatlım ama ılaclarımıda kullanıyorum tatlım.

selam arkadaslar nasılsınız

bugun lazer epilasyona gittim annem geldi bebeği ona bıraktım sonra kayınvalidem de geldi giremedim bir turlu:)

bugun spor yapamadım ama dun yaptım 1 saat ve gece her yerim agrıyordu:) bu iyiye isaret dedim:)

bugun neler yedim

sabah
peynir zeytin 2 dilim ekmek sal. dom.

ara elma

öğlen tavuk ızgara kıvırcık salata 1 tatlı kasığı yaglı yarım kase yoğurt

ara bir dilim peynirli borek dom salç cay

aksam da semizotu sogus salata yarım kase yoğurtum var

gece 2 meyve ve sut

bugun 2,5 lt su içtim 3 u bulur yatana kadar

Menün güzel olmuş,arada bir börek kaçmış sanırım nedersin ? :eek:lmaz:

Selam arkadaşlarr
ceren geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda atlatırsın
sabh 2 dilim tam buğday ekmeği,1kk peynir 1 domates, şekersiz çay
öğle yarım kase sebze çorbası , makarna, 2 atne kadınbudu köfte
ara şekersiz sütlü nescafe
ara 1 dilim kepek ekmeği
akşam 1 dilim tam buğday ekemği yarım porsiyon yeşil fasülye
ara erik
bu arada 3 gündür ayrım yamalak da olsa callenetics yapıyorumm :)
2 günlük detoxu ben de yaptım ilkinde 1.5 kilo verdim geri almadım ama 2 de sadce 600 gram verdim maaleseef ve sonra 600 gramı geri aldım
yarın nöbetçiyim büyük ihtimalle giremem ama cuma sabah girmeye çelışırım olur da giremezsem aynı geçer misiniz
hepinize iyi geceler öptümmm

Menün güzel canım ama ben seni çıkaramadım sen bizim gruptamıydın ? :kedi:

iyi geceler herkese
,cerencim geçmiş olsun.dikkat et kendine.

ben berra dan giremiyorum fazla.
kusuruma bakmayın kızlar

Canım hiç olmazsa menülerini fırsat bulunca bizimle paylaş gruptan koymamış ve motivasyonun düşmemiş olur canım kaydirigubbakcemile5

gunaydın kızlar gecmıs olsun mesajlarınızı okudum.herkese cok tesekkur edıyorum.hepınız cok dusuncelısınız.

bugunkü menumu yazıyorum.

elma sirkesi+ sandoloz

sabah :-1 adet haslanmıs yumurta
-1 adet domates
-1 adet salatalık
-maydonoz
-1 dılım kepek ekmeği

ara : -nane limon çayı

öğle :-mantar sote
-salata
-ayran

ara :yeşilçay,2 adet kayısı

akşam :-ızgara balık
-brokoli salatası
-maden suyu

yatmadan önce 1 bardak süt

2,5 litre suopuyorumnanaktan

Menün çok güzel tatlım afiyet olsun,eniştemiz iyi baksın sana anlaşılan olumunekankayizsmile

günaydınlar

harika menü canım, biraz daha iyicemisin? bandoloz ve sirkeyi ne zamandır içiyorsun canım bu arada regl oldunmu hiç? Ben dün regl oldum bir hafta erken geldi sandoloz ve sirke ile ilgisi olabilir mi diye düşündüm gerçi son aylarda düzensizim epey...peki bu durumda içmeye devam edeyim mi?

çağlyancım yarını iple çekiyorum reglden olsa gerek bugün iniş yok bende
akşama maydonoz suyu içicem

gelelim benim dünkü menüme
sabah sandolozla sirke

kahvaltı
peynir ekmek şekersiz marmelat

ara şekersiz nescafe

öğle nohut yine ayran

ara kurukayısı 3 tane

akşam fırında kızartma ve yoğurt bir dilim ekmek yedim doymadığım için

ara erik çilek 4 er 5 er tane

gece yatmadan yine sirkeli su içtim:nazar:

Günaydın canım,valla ben senden çok umutluyum söyliyim hemen,bu hafta en az 1 kilo verdiğine inanıyorum,gayretin ve hırsında çok güzel kaydirigubbakcemile5
hani kahvaltida peynir :umursamaz:

canim menülerine salatada eklesen cok güzel olur

Peynir yok canım çünkü sabahları almıyım öğlen ve akşamları alıyım diye dün düşündüm onun için yemedim.Sebzeye daha çok ağırlık verdim opuyorumnanaktan

menüne diycek yok canim,cok güzel aynen devam a.s.

gelelim bana sababh kalktim sporumu yaptim ( nivea body) simidde tavugumu yiyorum

aksama kadar menüm izgara tavuk bu arada günlük 2 litre suyumu iciyorum her zaman olmasada arada yesil cayimida

senin menünelerine birşey diyemiyoruz,bir gün boyunca sabitsin çünkü canım kaydirigubbakcemile3 hedi afiyet olsun genede

Günaydın şekerler.

Dünkü menüm

ara, 1 avuç k. üzüm
ara elma

2,5 lt. su

Günaydın canım.sabahta ekmek,öğlende ekmek olmamış ama canım,keşke sabah daha güzel yeseydin,yada kepekliyi sabah yapsaydın daha iyi olurdu sank,.
Ama diğerleri güzel canım afiyet olsun.
Yeşil çaylar ve form çayları göremedim,ödem attırıcı birşeyler de yapman canım ilaçlara ek olarak.diyetinide sakın bozma şişlik var diye ilaçlardan sonra toparlarsın kısa sürede opuyorumnanaktan

1 gun daha ızın aldım hayatım evdeyım sımdı.dun bı ara cok kotu oldum yıne hep yattım zaten ayaga kalktıgım anda bayılıyo gıbı gozlerım kararıyodu.ateşim zaten coktu.eşim zorla kaldırıp soğuk suyla duş aldırdı bıraz kendıme geldım canım.sımdı bıraz daha ıyıyım ama uyku durumum cok duzensız.gece yarısı 50000 sefer kalkıyorum.gercekten dun kendımden korktum.bu sefer gercekten oluyorum dedım.allaha sukur ıyıyım tatlım ama ılaclarımıda kullanıyorum tatlım.

Aman canım çok dikkat et kendine dün çok merak ettim sana,ama tabi ulaşım aracı olmadığı için birşey yapamadım,sensiz çok sessizdi dün buralar kimsede yoktu görmüşsündür iyi olmana çok sevindim ama çok yorma kendini sürekli istirahet et ki çabucak toparla kendini opuyorumnanaktan

Aman canım çok dikkat et kendine dün çok merak ettim sana,ama tabi ulaşım aracı olmadığı için birşey yapamadım,sensiz çok sessizdi dün buralar kimsede yoktu görmüşsündür iyi olmana çok sevindim ama çok yorma kendini sürekli istirahet et ki çabucak toparla kendini opuyorumnanaktan

evet gordum hayatım fazla bı paylasım olmamıs kaydirigubbakcemile5 canım benım arkadasım zıyarete geldı ben o gıttıkten sonra tekrar gelıyorum ok hayatım optum canım benımopuyorumnanaktan

evet gordum hayatım fazla bı paylasım olmamıs kaydirigubbakcemile5 canım benım arkadasım zıyarete geldı ben o gıttıkten sonra tekrar gelıyorum ok hayatım optum canım benımopuyorumnanaktan

tamam canım hoşçakal opuyorumnanaktan

Kızlar bu arada çiğdem yok,pembepanter yok,uaydın yok nerede bu kızlar böyle devamsızlık olmazdı hiç ohaoldumsmile

tamam canım hoşçakal opuyorumnanaktan

Kızlar bu arada çiğdem yok,pembepanter yok,uaydın yok nerede bu kızlar böyle devamsızlık olmazdı hiç ohaoldumsmile

çağlayannnnnnnnnnnnnkötükedihüso

çağlayan benim adım ne ??:dance: şaka şaka canım banu benim adım belki atladın..

o kadar yoğunumki dönem kapamalarla upraşıyorum bide denetime girdim çatlamak üzereyim.
bu arada hep açım karnım kazınıyo ve gurulduyo bunun dışında midem bulanıyo bişey yemezsem bende lıgt yoğurt falan yiyiyorum kaçamak yok

cerencim tekrar çok geçmiş olsun
şebocum sanada geçeçeck bu ödemler mahfediyo zaten olsun geç olsun güç olmasın yeterki sağlığına kavuş senin diyetisyen randevunda yaklaştı baya merakla bekliyorum..

çağlayan senin mönülerin çok güzel azmin için tebrikler keşke bende de olsa

yaseminnnnnnnlülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü

çağlayan benim adım ne ??:dance: şaka şaka canım banu benim adım belki atladın..

o kadar yoğunumki dönem kapamalarla upraşıyorum bide denetime girdim çatlamak üzereyim.
bu arada hep açım karnım kazınıyo ve gurulduyo bunun dışında midem bulanıyo bişey yemezsem bende lıgt yoğurt falan yiyiyorum kaçamak yok

şebocum sanada geçeçeck bu ödemler mahfediyo zaten olsun geç olsun güç olmasın yeterki sağlığına kavuş senin diyetisyen randevunda yaklaştı baya merakla bekliyorum..

unutmadım ben adını tatlım ya,herkese nick'le seslendim ya sanada öyle yazdım şakacıktan yani kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Buraya gelmezsen motivasyonun düşür işte,gelde seninlede monti yapalım bak funda halinden çok memnun cerende montici gibi oda çok güzel ogünler yiyor,inat etmede gel sende aramıza katıl pişman olmazsın,zayıflarsın hihoyyythihoyyyt

gunaydın kızlar nasılsınız
ne var ne yok?
bugun evde tartıldım 103,2 geldi sadece 800 gr gitmiş bakalım yarın ne cıkacak

bu arada annem bende kaldı sabah kahvaltı ettik
klasik kahvaltı ama bugun yumurta da yedim haftada 2 kez yiyorum peynir yerine arada meyvem var kahvaltı biraz sarktı o yuzden simdi yiyeceğim elmamı
sacımı kurutup diyetisyene gideceğim bakalım yagdan mı kastan mı neden gitmiş grlar:)
gelince de oğle yemeğimi yiyeceğim

diyetisyene yuruyerek gidiyorum yarım saatte donuste de yuruyorum bugunku yuruyusumu yapmıs sayacağım yani:)

gelince sonucu yazacağım

sağol arzucum sen nasılsın canım bebiş napıyor mis kokuluyu öp benim için

hani kahvaltida peynir :umursamaz:

canim menülerine salatada eklesen cok güzel olur

yasemincim evde hiç yeşilliğim kalmamıştı ondan dün akşamüstü çıkabildim pazara

Günaydın şekerler.

Dünkü menüm

ara, 1 avuç k. üzüm
ara elma

2,5 lt. su

şebom peki rahatsızlığında bir düzelme var mı canım iyi hissediyormusun kendini

çağlayancım inşallah dediğin gibi olur yarını iple çekiyorum ben de canımkaydirigubbakcemile5

cerencim nasıl üşüttün bu kadar iyice dinlenmeden gitme işe canım
tekrar geçmiş olsun

gunaydın kızlar gecmıs olsun mesajlarınızı okudum.herkese cok tesekkur edıyorum.hepınız cok dusuncelısınız.

bugunkü menumu yazıyorum.

elma sirkesi+ sandoloz

sabah :-1 adet haslanmıs yumurta
-1 adet domates
-1 adet salatalık
-maydonoz
-1 dılım kepek ekmeği

ara : -nane limon çayı

öğle :-mantar sote
-salata
-ayran

ara :yeşilçay,2 adet kayısı

akşam :-ızgara balık
-brokoli salatası
-maden suyu

yatmadan önce 1 bardak süt

2,5 litre suopuyorumnanaktan
cok gecmiş olsun ceren menunde cok iyi hasta iken bile diyet yapabiliyorsun:)

Günaydın kızlarrr
Menümü yazıp gidiyorum daha sonra hepinize tek tek yazarım msj
Cerenim iyimisin şimdi gelmişsin ama ben o saat'te uyuyordum daha evde güzelim.
kaydirigubbakcemile3
Kendine iyi bak iyileşmeden gelme kızarım bak aklinialirimsmile
Kahvaltı öncesi
1 elma

Kahvaltı
2.5 dl tam buğday ekmeği
Domates,salatalık

Öğle
Tavuk Güveç,Ayran,Salata

Ara : 1 bardak kakaolu süt

Akşam
Tavuk Haşlama,Salata,bir kase yoğurt (0.15yağ)

Su:3.5-4 lt arası
Spor : 20 dk ısınma ve spor hareketleri
1 saat 10 dk bisiklet
45 mekik
bu sporla sen iyice zayıflarsın bu hafta hiç tartıldın mı nasıl durum?

ben cıkıyorum kızlar hazırlanıp cıkacağım gelince görüşürüz öğlen yemeğinde kaçırmalar olmasın arkadaslar:)) ya da aralarda yarın tartı gunu hadi bakalım kim birinci olacak? bizim grup ne yapacak bu hafta?

ayyyyy çok açım bugun öğle yemeğim için daha vakit var bu haftayı kazasız kurtarsam birşey istemiycem kendimdennnkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

gunaydın kızlar nasılsınız
ne var ne yok?
bugun evde tartıldım 103,2 geldi sadece 800 gr gitmiş bakalım yarın ne cıkacak

bu arada annem bende kaldı sabah kahvaltı ettik
klasik kahvaltı ama bugun yumurta da yedim haftada 2 kez yiyorum peynir yerine arada meyvem var kahvaltı biraz sarktı o yuzden simdi yiyeceğim elmamı
sacımı kurutup diyetisyene gideceğim bakalım yagdan mı kastan mı neden gitmiş grlar:)
gelince de oğle yemeğimi yiyeceğim

diyetisyene yuruyerek gidiyorum yarım saatte donuste de yuruyorum bugunku yuruyusumu yapmıs sayacağım yani:)

gelince sonucu yazacağım

saol tatlım sen nasılsın bakalım,bugünkü sonucunu merakla bekliyorum,ama bence yağdan kaybetmişsindir sen inanalım ki gerçek olsun diymi gelince yaz sonucunu bize.
Kahvaltıda eğer yumurta varsa ekmeği dengeli yeseydin,beraber yenince direk yağ olarak vucuda atıyormuş canım...

sağol arzucum sen nasılsın canım bebiş napıyor mis kokuluyu öp benim için

yasemincim evde hiç yeşilliğim kalmamıştı ondan dün akşamüstü çıkabildim pazara

şebom peki rahatsızlığında bir düzelme var mı canım iyi hissediyormusun kendini

çağlayancım inşallah dediğin gibi olur yarını iple çekiyorum ben de canımkaydirigubbakcemile5

Bende merakla bekliyorum inş.Tutulmamışımdır,ne zamandır iyi veriyordum çakalırsam bir hafta yandım zaten kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
cok gecmiş olsun ceren menunde cok iyi hasta iken bile diyet yapabiliyorsun:)

bu sporla sen iyice zayıflarsın bu hafta hiç tartıldın mı nasıl durum?

ben cıkıyorum kızlar hazırlanıp cıkacağım gelince görüşürüz öğlen yemeğinde kaçırmalar olmasın arkadaslar:)) ya da aralarda yarın tartı gunu hadi bakalım kim birinci olacak? bizim grup ne yapacak bu hafta?

İnş. canım iyi dileklerin için saol hadi git gel bakalım ne diycek dr.hanım

neeeee :icecream::icecream::icecream:

X