Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

buna çok güldüm kaydirigubbakcemile3fundacım ya,bahane bulacaklar ya hep bizim üstümüze atarlar yapmasak bile

benım gozlerımde lens var mıyopum o yuzden bahane uyduruyorum pantolun cızgısını goremıyorum sen yaparmısın hayatım dıyorum o da sana kıyamam gozlerınde mıyop olmasa kesın yapardın dıyo bana naniknanik bende kesın yapardım canım dıyorum.o yuzden ben sadece pantolon harıcı seylerı utuluyorum.miyop bahane yani.lenslerım var harıka goruyorum heryeriolumunekankayizsmile

benım gozlerımde lens var mıyopum o yuzden bahane uyduruyorum pantolun cızgısını goremıyorum sen yaparmısın hayatım dıyorum o da sana kıyamam gozlerınde mıyop olmasa kesın yapardın dıyo bana naniknanik bende kesın yapardım canım dıyorum.o yuzden ben sadece pantolon harıcı seylerı utuluyorum.miyop bahane yani.lenslerım var harıka goruyorum heryeriolumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ooffff offff karnım ağrıyo gülmekten artık göremiyorsun demek bak güzel bahane imiş bu bende lenslerimi takıyım bari gerçi benim gözümde kayma var ama olsun şansımı denerim bende belki banada eşim kıyamaz

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ooffff offff karnım ağrıyo gülmekten artık göremiyorsun demek bak güzel bahane imiş bu bende lenslerimi takıyım bari gerçi benim gözümde kayma var ama olsun şansımı denerim bende belki banada eşim kıyamaz

offf bılıyorum cok fenayım ama napıyım yapamıyorum pantolonu amaaan o da memnun zaten hayatından ısıme gelmeyen seylerı goremıyorum anlayacagınolumunekankayizsmile

offf bılıyorum cok fenayım ama napıyım yapamıyorum pantolonu amaaan o da memnun zaten hayatından ısıme gelmeyen seylerı goremıyorum anlayacagınolumunekankayizsmile

ceren hayatım kovacaklar bugün beni iş yerinden insanlar yukarıya bakıyorlar bu kız kime gülüyor böyle diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
süpersin sen bahanelerinde süper tatlım :lepi:

Allah iyiliğini versin emiaklinialirimsmile

kızma ama ne yapıyım bak tuttum kendimi gerçi kayısılarla çok duygusal bağ oluşturdum aramamda biraz zor oldu yemem ama olsun kıyıpta yedim ve şu anda mutluyum :dance::dance:

ye ye turşusunu mu kurucaz yiycez napalım güzelimboshayallersmile

ceren hayatım kovacaklar bugün beni iş yerinden insanlar yukarıya bakıyorlar bu kız kime gülüyor böyle diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
süpersin sen bahanelerinde süper tatlım :lepi:

aman hayatım ben fazla konusmayayım o zaman olumunekankayizsmile

Allah iyiliğini versin emiaklinialirimsmile

ye ye turşusunu mu kurucaz yiycez napalım güzelimboshayallersmile

karnım ağrıyo gülmekten bugün çok güldüm ,ye canım sende zaten ara diye geçirdik onuda artık ne yapalım çikolata yemedik ya kk yedik ama yeşil çayda içtik biz yanında sen de öyle yap canım,dengelesin birbirini bari

aman hayatım ben fazla konusmayayım o zaman olumunekankayizsmile

sende çok cevherler var belli canım benim ya,okuyup okuyup gülüyorum iyiki müdürüm yok bugün yoksa yanmıştım karşımda dururken güllmekte zor oluyordu.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
anlat bakayım daha nasıl bahanelerin var senin sengözlerimebaksanab

sende çok cevherler var belli canım benim ya,okuyup okuyup gülüyorum iyiki müdürüm yok bugün yoksa yanmıştım karşımda dururken güllmekte zor oluyordu.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
anlat bakayım daha nasıl bahanelerin var senin sengözlerimebaksanab

ya ole cok bahanem yok tatlım.eger olursa solerım sen hıc merak etme ama cocukca nazlarım cok oluyor.trip çok sık yaparım.yazık eşimde alıştı artık triplerime normal gelıyor.ayy nasıl ozledım kocısımıııııııı daha gelmesınede 2 ssaat varkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5

ya ole cok bahanem yok tatlım.eger olursa solerım sen hıc merak etme ama cocukca nazlarım cok oluyor.trip çok sık yaparım.yazık eşimde alıştı artık triplerime normal gelıyor.ayy nasıl ozledım kocısımıııııııı daha gelmesınede 2 ssaat varkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5

benimde vardır öyle nazlı yanlarım eşimde beni çocuğum diye seviyor ,bende çok güzel trip atarım,eşim anlamaz bile neden attığımı küserim 1-2 saat sonrada gider barışı veririm.
Küçük bir kızla evlendim hiç büyümüyor bu diyer bende hemen küsüyorum sonra diyorki sen hep genç ve güzel kalacaksın ben yaşlanıcam ama ben güzel birşey söyledim diyor bende barışıyorum hemen sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

benimde vardır öyle nazlı yanlarım eşimde beni çocuğum diye seviyor ,bende çok güzel trip atarım,eşim anlamaz bile neden attığımı küserim 1-2 saat sonrada gider barışı veririm.
Küçük bir kızla evlendim hiç büyümüyor bu diyer bende hemen küsüyorum sonra diyorki sen hep genç ve güzel kalacaksın ben yaşlanıcam ama ben güzel birşey söyledim diyor bende barışıyorum hemen sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

ya bende hemen barısırıyorum en uzun yarım saat suruyor ben normalde cok sessız sakınımdır ama esım tam tersı hareketlı konuskan guleryuzlu adamda sırf cene var habıre konusuyo bende onun yanında dura dura papagan gıbı oldum cenem o yuzden dustu benım.unıversıtede tanısmıstık bız esımle gıcık oluyodum kendısıne bu cocuk hıc susmazmı dıyodum allah bunun kız arkadasına sabır versın dıyodum kader ya karısı ben oldumsositososito:sm_cool:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

ya bende hemen barısırıyorum en uzun yarım saat suruyor ben normalde cok sessız sakınımdır ama esım tam tersı hareketlı konuskan guleryuzlu adamda sırf cene var habıre konusuyo bende onun yanında dura dura papagan gıbı oldum cenem o yuzden dustu benım.unıversıtede tanısmıstık bız esımle gıcık oluyodum kendısıne bu cocuk hıc susmazmı dıyodum allah bunun kız arkadasına sabır versın dıyodum kader ya karısı ben oldumsositososito:sm_cool:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

al bendende o kadar,eşimde buraya geldiği zaman ilk günden sinir olmuştum,bu nasıl tip hiç susmaz mı,hep böyle fırlama mı bu çocuk diye,kızardım atışırdık hep allah sevgiline yardım etsin senin diyordum 1.5 sene sonra adam benim eşim oldu iyi mi kadere bak sen,
en büyük aşklar böyle başlarmış ya eşim hep söyler beni pek sevmezdin ama şimdi benden başkasını gözün görmüyo diye söyler durur,haklıda ne yapıyım çok seviyorum çok tatlı çünkü ŞenizŞeniz

allah omur boyu mutluluk versın canım kayınvalıdem zıyarete gelmıs hayatım ben kacıyorum kendıne ıı bak cnım arkadasım

Günaydın kızçeler dün akşam topik'i ben kapatmışım gene ben açıyorum bu sabah :)))
Günaydınlarr o zaman hepinize

Dünkü raporumu yazıyorum hemen

Kahvaltı
aknaz peynirli yağsız tost,salatalık.

Ara
2 yeşil çay ,Salatalık

Öğle
Tavuk Güveç,Salata,Ayran

Ara
2 kuru kayısı,Yeşil çay

Akşam
Tavuk haşlama,1 kase 0.15 oranında yağlı yoğurt,Salata

Ara
5 badem - 5 fındık - 1 tane kabak çekirdiği çitledim

Su:4lt (fazla oldu biliyorum ama çok susadım ondan içtim )
Spor : 20 dk yürüyüş,1 saat 4 dakika Bisiklet

günaydınlar

çağlayancım harika menü yeşillik falan da ekleseydin akşam yemeğine

benim dünkü menüm de şöyle
sabah kalkınca sandolozla birlikte elma sirkeli su
kahvaltı t.b. ekmeği peynir söğüş
öğle patlıcanlı kabaklı türlü ayran malesef salatam yoktu
ara 3 kuru kayısı
akşam eve gidince yine sandolozlu sirkeli su
yemekte bir kase mercimek çorbası
bir kase nohut yemeği
cacık yeşillik

toplamda 3 yeşil çayım ve 3lt yakın suyum var
çok yorgundum yine spor yapamadım
ama sabah tartı yine beni sevindirdi
öpüldünüzopuyorumnanaktan

günaydınlar

çağlayancım harika menü yeşillik falan da ekleseydin akşam yemeğine

benim dünkü menüm de şöyle
sabah kalkınca sandolozla birlikte elma sirkeli su
kahvaltı t.b. ekmeği peynir söğüş
öğle patlıcanlı kabaklı türlü ayran malesef salatam yoktu
ara 3 kuru kayısı
akşam eve gidince yine sandolozlu sirkeli su
yemekte bir kase mercimek çorbası
bir kase nohut yemeği
cacık yeşillik

toplamda 3 yeşil çayım ve 3lt yakın suyum var
çok yorgundum yine spor yapamadım
ama sabah tartı yine beni sevindirdi
öpüldünüzopuyorumnanaktan

akşam yemeğinin yanında salata yazmıştım ya canım içi zaten sırf yeşillikten oluşuyor ama ayrıntı yazmıyorum.
Menün güzel canım kaptın sen bu montiyi
tartının yüzünü güldürmesinede çok sevindim canım Şeniz

gunaydın arkadaslar gece hastaneye kaldırıldım daha yenı geldım hastaneden bugun yemeklerımı eşim hazırlayacagın ıcın menu yazamıyorum.cok atesım var cok halsızım bugun bana ızın verırmısınız yarın yıne donerım yanınıza

X