Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bugun daha ıyıyım tatlım ama yasadıklarımı allah kımseye yasatmasın eee sen nasılsın neler yapıyosun:eek:

amin canım kendine daha da dikkat et artık, bildiğin gibi tatlım işten bi fırsat bulup bir bakayım dedim ama bugünlerde yine sessizleşti topiğimiz nedense

amin canım kendine daha da dikkat et artık, bildiğin gibi tatlım işten bi fırsat bulup bir bakayım dedim ama bugünlerde yine sessizleşti topiğimiz nedense

ısler yogunlastı hastalıklar cıktı o yuzden sakınlestı topik canlandırmaya baslarız o zamanopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5:eek:

işleri saldım bende grev yapıyorum 2 gündür ama topikte kimsecikleride bulamıyorum

sen nasıl oldun cerencim iyimisin biraz daha

yok olmam olmam bayanssulusmilezemuszemus havalarda super ya ama yarın iş var iyi alışmıstım boyle guzelkaydirigubbakcemile

evey ya bizim burda'da bahar geldi sanki,insanın çıkıp gezesi var ama müdürüm izin vermez ki... Şimdi sana ne zor gelir 2 gün evde dinlen sonra işe gittt....
yarınd izin al bari cumartesi geldi zaten,şöyle bir güzel tatil yapmış olursun canımopuyorumnanaktan

evey ya bizim burda'da bahar geldi sanki,insanın çıkıp gezesi var ama müdürüm izin vermez ki... Şimdi sana ne zor gelir 2 gün evde dinlen sonra işe gittt....
yarınd izin al bari cumartesi geldi zaten,şöyle bir güzel tatil yapmış olursun canımopuyorumnanaktan

işlerım cok bırıktı hayatım aslında ıstesem yarında gıtmem ama benı bekleyen kocaman ısler var yarın gıtmessem halledemem tatlım.senın ısınde bana cok zor gelıyo tatlım bılıyo musun unıversıtedeyken muhasebe dersınden kalmıstım opuyorumnanaktan bence ısın zor gercı sana kolay gelıyodur ama yınede hesap kıtap ısı allah kolaylık versınopuyorumnanaktan

işlerım cok bırıktı hayatım aslında ıstesem yarında gıtmem ama benı bekleyen kocaman ısler var yarın gıtmessem halledemem tatlım.senın ısınde bana cok zor gelıyo tatlım bılıyo musun unıversıtedeyken muhasebe dersınden kalmıstım opuyorumnanaktan bence ısın zor gercı sana kolay gelıyodur ama yınede hesap kıtap ısı allah kolaylık versınopuyorumnanaktan

Amin canım herişin zorluğu var işte kendine eminim senin işinde anlatsan bana zor gelir.
Ben müdürümle atıştım pazartesiden beridir sallıyorum işleri biraz yapıyorum bırakıyorum.Evrak vermesi lazım vermedi.bende müşterilerimle papaz oluyorum bıraktım şimdide işi gücü aklinialirimsmile

Funda nereye kayboldun canım ya,burdasın ama yazmıyorsun ne oldu hayatım seninde müdür mü geldi yoksa tepene kaydirigubbakcemile3

X