Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ben çıkıyorum kızlar
bol sohbetler size...

berra uyanmak üzere.
bilgisayarı görmesin.
başından ayrılmıyor.
tamirciye verdik diyoruz.şimdilik inanıyor.

ben çıkıyorum kızlar
bol sohbetler size...

berra uyanmak üzere.
bilgisayarı görmesin.
başından ayrılmıyor.

Saol canım ,arayı açma fazla gelebildiğin zamanlarda hep gel tamam mı ?
Berra'ya sizi söyliycem kandırıyorsunuz bebişi sizi gidi sizi zemuszemussengözlerimebaksanab

ben çıkıyorum kızlar
bol sohbetler size...

berra uyanmak üzere.
bilgisayarı görmesin.
başından ayrılmıyor.
tamam hayatım optum.

evet canım yeni gelinim bende bir özelliğimiz daha çıktı ortak seninle olumunekankayizsmileŞeniz

cok ortak yonumuz var super :KK70:kaydirigubbakcemile5

ben çıkıyorum kızlar
bol sohbetler size...

berra uyanmak üzere.
bilgisayarı görmesin.
başından ayrılmıyor.

tamam hayatım optum.

cok ortak yonumuz var super :KK70:kaydirigubbakcemile5

evet canım :lepi::lepi:
sen bugün evdesin ve hastasın ben seni burda tutuyorum canım ya sen gidip dinlensene benim bugün işlerim biraz gevşek senide tutuyorum burda hasta hasta :kedi::kedi:

evet canım :lepi::lepi:
sen bugün evdesin ve hastasın ben seni burda tutuyorum canım ya sen gidip dinlensene benim bugün işlerim biraz gevşek senide tutuyorum burda hasta hasta :kedi::kedi:

yok hayatım ben zaten uzanıyorum hem senınle yazısıyorum bısey olmazzzzkaydirigubbakcemile5

bole ıyıyım sen uzulme canım arkadasımkaydirigubbakcemile5

olumunekankayizsmile tamam canım benim,

Senide iş yerinde çalışırken akşama ne yapıcam derdi sarıyor mu,ya ben en çok onu düşünüyorum iş yerinde bu akşam eve gidince ne yapsam diye,ben unutsam bile eşim söylüyor bu akşam ne yiyoruz diye cokacimcoook hem çalışıp hem ev işlerini götürmek çok zor oluyor guclubacismile

olumunekankayizsmile tamam canım benim,

Senide iş yerinde çalışırken akşama ne yapıcam derdi sarıyor mu,ya ben en çok onu düşünüyorum iş yerinde bu akşam eve gidince ne yapsam diye,ben unutsam bile eşim söylüyor bu akşam ne yiyoruz diye cokacimcoook hem çalışıp hem ev işlerini götürmek çok zor oluyor guclubacismile

zor oluyoda bır gun onceden ayarlıyorum canım eşim pek sormaz aksam ne var dıye ne yaparsam yer.o yuzden cok kızıyorum ben ona benden bır sey ıste onu yapayım dıyorum ama o da sen yap ben yerım dedıgı ıcın yemek pek kasmıyo benı canım.temızlık ısı zor oluyo benı cok yoruluyorum.kaydirigubbakcemile5

zor oluyoda bır gun onceden ayarlıyorum canım eşim pek sormaz aksam ne var dıye ne yaparsam yer.o yuzden cok kızıyorum ben ona benden bır sey ıste onu yapayım dıyorum ama o da sen yap ben yerım dedıgı ıcın yemek pek kasmıyo benı canım.temızlık ısı zor oluyo benı cok yoruluyorum.kaydirigubbakcemile5

benimkide dese ne güzel olur,aynı yerdeyiz ya biz canım,öğle yemeği yerken diyorki ee akşam için ne yapacaksın aşkım bana diyor,e diyorum dha öğle yiyoruz ya akşama çok var,1 gün öncede yaptığım oluyor ama bazen,diğer işler bitmiyorki temizlik dediğin gibi benide çok yoruyor ve birde ütü var bu aralar hiç sevmiyorum ütü yapmayı nedense kaydirigubbakcemile3

benimkide dese ne güzel olur,aynı yerdeyiz ya biz canım,öğle yemeği yerken diyorki ee akşam için ne yapacaksın aşkım bana diyor,e diyorum dha öğle yiyoruz ya akşama çok var,1 gün öncede yaptığım oluyor ama bazen,diğer işler bitmiyorki temizlik dediğin gibi benide çok yoruyor ve birde ütü var bu aralar hiç sevmiyorum ütü yapmayı nedense kaydirigubbakcemile3

utuden nefret edıyorum bendeeeeeeeeeee

Oh maŞallah
ne gÜzel sohbet edıyosunuz
ben de bÜtÜn ev ıŞlerınden nefret edıyorum ÜtÜ dahıl ama napıcaksın
yemeĞı genelde ıkı gÜnlÜk yapıyorum ıkıncı gÜne kolay oluyor cacık ya da salata eklıyorum yanına

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hepimizin kabusu galiba ben pazar günü evde ne kadar ütü varsa hepsini yaptım akşam 5'den gece 12'ye kadar çok yoruldum ama bu hafta rahatım inş.:lepi:

ben hasta oldugum ıcın dun esım yaptı utuyu super yaptı vallananiknanik

ÇOK ŞANSLISIN
GERÇİ BENİMKİ DE ÜTÜ YAPMAYA FIRSATIM OLMADIYSA KENDİ GÖMLEĞİNİ PANTOLONUNU ÜTÜLER BİR DE BANA KIZAR ÇİFT ÇİZGİ YAPMIŞSIN DİYE, HAYATTA YAPMAM HALBUKİguclubacismile

Oh maŞallah
ne gÜzel sohbet edİyosunuz
ben de bÜtÜn ev İŞlerİnden nefret edİyorum ÜtÜ dahİl ama napıcaksın
yemeĞİ genelde İkİ gÜnlÜk yapıyorum İkİncİ gÜne kolay oluyor cacık ya da salata eklİyorum yanına

iki günlük yaparsam ben onu bir hafta kesin yeriz canım biz eşimle cokacimcoookkaydirigubbakcemile3

ohhh maşallah benim ki en son ne zaman yaptı hatırlamıyorum çünkü hiç yapmadı daha kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Çok acıktım kızlar ya ben de mİ kuru kayısı yesem İkİ tane kayısım kaldı

ye tatlım cokacimcoook beni frenledi bak hiç sesim çıkmıyor,artık ceren saolsun yoksa gidiyordu monti bugün dayanamayacaktım artık :icecream:

ÇOK ŞANSLISIN
GERÇİ BENİMKİ DE ÜTÜ YAPMAYA FIRSATIM OLMADIYSA KENDİ GÖMLEĞİNİ PANTOLONUNU ÜTÜLER BİR DE BANA KIZAR ÇİFT ÇİZGİ YAPMIŞSIN DİYE, HAYATTA YAPMAM HALBUKİguclubacismile

buna çok güldüm kaydirigubbakcemile3fundacım ya,bahane bulacaklar ya hep bizim üstümüze atarlar yapmasak bile

X