Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlar

günaydın nurr nasılsın ..
bayramda yemeklere dur diyebildin mi..
bu günkü menünü az cok bildir sıkı sıkıya asılıyoruz bu günden itibarenn..

klava: hani sen sabittinnn ...
hepimiz kilo almısız yaaa ( nys tatlım menülerini falan düzenli bildrde yorumlayalım asla kacamak yokk unutma sporada baslamıssın ohh ne güzell..

sevindim canım vermene ..
benim kocaman bir göbeyim oldu hayatımda hiç böyle göbeyim olmamıstıı kafamçokkarıştı
ama 16 temmuzdan beri regl olmuyorum onunda etkisi olabilir diyorumm gerci bunlar bahane tabi yedim yedimm sonuc koca bir göbekk...
tatlım sende menülerini bildir sıkı kurallar geldi biliyorsunn..

sen resimde hiç kilolu durmuosun, çıtı pıtı bişeysin..=)

sen resimde hiç kilolu durmuosun, çıtı pıtı bişeysin..=)

nee neee neeeeee dalgamı geçion benleee :)))
dün aksam çekilmiş fotoo ve 10 kilo fazlası olan biri gördüğünn kişi ..
gerci bu bayram 29 beden kot aldım kumastada 38 giyiyorum ama bu defada göbeğim olustuu ilginçç cok ilginççç..
bunu bidaha duymuyayım lütfen şevkim kırılır falann yemeye kalkarımm asla öyle deme bana sırnaşık şey

klava: hani sen sabittinnn ...
hepimiz kilo almısız yaaa ( nys tatlım menülerini falan düzenli bildrde yorumlayalım asla kacamak yokk unutma sporada baslamıssın ohh ne güzell..

Eczanedeki tartıda sabittim canım ya.
Evdeki tartı yengemlerdeydi bu sabah bir bakayım dedim.
2,5 kilo fark gördüm.Dijital ama evdekitartıyı baz almayı tercih ettim tabi.
Buğün düzenli yemeğe başladım.Akşam çıkmadan menümüde paylaşıcam.
Yarında tartılıcam dışarda bakalım ne olcak.

cumaya kadar tartılma ve evde sabit biyerde tartıl sürekli olmaz yoksaa ..bozma moralini cuma günü cıkan sonuc önemli sen cumaya kadar sıkı sıkıya diyet ve spor yap..

cumaya kadar tartılma ve evde sabit biyerde tartıl sürekli olmaz yoksaa ..bozma moralini cuma günü cıkan sonuc önemli sen cumaya kadar sıkı sıkıya diyet ve spor yap..

Doğru diyorsun vumaya kadar sabredeyim bakalım sonuç ne olcak.Ya zaten moralim o kadar bozuk ki.Bayramda sevdiğimin ailesiyle telde bayramlaştım.Oda benim annemi aradı bayramlaştı.Annem kabullendi gibi.ama kasımda söz olur bak anne gelcekler diyorum.Kardeşin istemiyor baban istemiyor nasıl onları çiğniceksin diyor.Diyorum ki babama söyledin mi görücü var dedim diyor.Dedim görücü hep vardı zaten.Bu benim sevdiğim kişi.O zaman ben aradan çekiliyorum sen konuş diyor.Sevdiğime söyledim babana açıkla diyor.İyide kasım dedim daha eylüldeyiz ne dicem ben babama çok utanıyorum.Ya en güzel zamanlarımın olması lazım ama ikimizde sitrese bindik aileler yüzünde.eyvahedigeldismile

selam bayanlar

off ne kadar kötü bi bayramdı oldu ya
yediğim tatlının içtiğim kolanın haddi hesabı yok
balon gibi oldum iyice
ki bayram öncesi 68 i görmüştüm
bu sabah tartıldım 69,300 çıktım
bu hafta da yoğun geçicek gideceğimiz yerler var
yemeğe falanda gidicez
sonra dikkat etmeye başlıcam yine

aynı stresleri bende yasıyorum daha anneme bile söylemedim söyleyemiyorum cok utanıyorum.bide benmkiler kocaeliye döneceğimi bekliyorlar onu bile kendilerine söyleyemedimm.. nys suan için diyetimize odaklanmamız lazım bozma moralini ben dün aksam annemlerle kavga ettim ayrıldım tüm gecem yolda gecti hatta ağlayarak bu sabah eve bile uğramadan direk iş yerine geldim düşün halimi üzülmee hersey olacağına varır suan için yapabildiğimiz tek sey diyet onuda en ii sekilde yapmamız gerekiyor..

ben de kumaşta 38 giyiyorum..
ama salma sakın kendini..ay sonuna kadar 2 kilo vericez hepimiz inşallah..

Ben aslında kendimi düşününce rahatım.
Ama benimki tutturdu konuş diye.
Dün dedim olmasa söz bize çok zarırı olur mu?
Kasımda söz yazın düğün olcakmış.
Ay valla çıldırıcam.Neyse haklısın canım şimdi ne yapıyoruz diyetimize odaklanıp güzelleşiyoruz.İkimiz içinde hayırlısı olur inşallah.

inş tatlımm..

kızlar özge gelmedi yaaa merak ettiim onuu..

Sabah 9 da yediğim kepekli sandwiçle duruyorum. Hala acıkmadım. Karnım baya şiş.
Reglim 2-3 gündür. Bu cumaya kadar biter. Onun şişliğide geçer.

Öğlen ne yiceğimi bilmiyorum ama Akşam yemeğini en geç 18.00 de yicem.
Çünkü bugün ingilizce kursum başlıyor. 19 da kursta olucam.
22 De kurs bitiyor. Akşam yemeklerini erken yersem baya farkeder inşallah.
bu yöntem işe yarıyor

Bende onu uygulucam canım.
Akşam yemeklerim artık en geç 18:00 19:00 da biticek...
Bu uygulama gerçekden işe yarıyor.

Sabah 9 da yediğim kepekli sandwiçle duruyorum. Hala acıkmadım. Karnım baya şiş.
Reglim 2-3 gündür. Bu cumaya kadar biter. Onun şişliğide geçer.

ben cok acım yaa yarım saat daha gecsede gidip yemek yesemm cok yemeye bünyem alıstığından simdi sürekli yemek istiyor bi kac gün cok zor gecicek benm için....
aksam yemeğinde ne yiyeceğimi bende hala bilmiyorumm ..
senin için ing kursu cok ii olmus ama ben kurs sonrası kesin ackırdım .. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…