Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Sağolun fıstıklar , pastayı hazır yaptırıcam ..diğer şeylerin bir kısmını kayınvalidem yapacak eğer ben becerebilirsem ki malzemelerimi aldım son iki gece yapıcam kısmetse :)) süsler püsler hazır , bilgisyaarda poster falan yaptım... benim giyeceğim elbisede hazır doğumdan önce giydiğim kırmızı bir elbisem vardı aileden gören olmadı kimse :) onu giyicem dün denedim oldu valla tabi sezeryan göbeğim var o kadarıda umrumda değil ...Bende o gün çok yemekten korkuyyorum , o yüzden bol bol foto çekip ortalıkta gezmeyi planlıyorum yani hareketli bir ev sahipliği yapıp yemekten kaçmayı düşünüyorum ... inşallah her şey istediğim gibi olur sizlerede foto yüklerim burdan :)))

Onlar hasetliğinden değil hayatlarında 3/5 kilo fazlalık dışında kilo görmedikleri için söylemiyorlar benimde umrum değil :)

oo ozge super lezzetlı olur o zaman.yasemın takmıyorsan cok ıyı.onemlı olan senın ne hıssettıgınopuyorumnanaktan kırmızıya bayılırım gobıse takılma eglenmene bak.fotoları 4 gozle beklıyorum.

Bu sabah eti müsli yedim arada bir şey yok .
Şimdide tarhana çorbası ve 3 kaşık kıymalı erişte ile yoğurt yedim.
Akşama iftara gidicez kalabalık oalcak tek sevndiğim nokta kimse yemediğimi farketmez bile :)

merhabalar kızlarr :)
anca girebiliyorum bugün, sabah bi iki lokmayla okula gittim ara falan yok, az önce de kahvaltılık bişiler atıştırdım yine ara yok, zaten akşam oldu:)

Kızlar bugün oğlumun doğumgünü .))lülülülülülü

canımm oğlunun doğum günü kutlu olsun:)) nice mutlu yaşlara, hayırlısıyla büyüsün.. bu arada bence çok iyi gidiyosun yasemin ve eşinle ailesi de bigün itiraf edecek ne kadar kilo verip değiştiğini

kızlar ben bugün okuldaki tartıda 51.5 gibi çıktım:) çok mutlu oldum bi de regl.im şuan. ama bayramdan korkuyorum işte misafirlikte olcam 5 gün:/ dönüşte inşş almamış olurumm

hımm haklısın perim, okulda pek fırsatım olmuyo da bayram sonrası düzenlemeye çalışcam şu ara öğünleri. bu arada tatlı tavsiyen için teşk. canım:) acil durumlarda öle yaparım..

Selam hanımlar ben geldim...

2 gündür hastanelerde sürünüyorum.
Sonuç kilo aldırıyor diye bıraktığım ilaca geri dönüyorum.
Sordum kilo aldırmaz ama senin kilo problemenin var.
Perhiz uygula ve spora git.Zayıflaman sana ilaç etkisi göstericek dedi.

Bende dün akşam bizim oraya açılan spor salonuyla görüştüm ptesi çarşamba perşembe spora gidiyorum.Bir program veriyorlarmış onu uyguluyorsun.Hafta sonuda uyumak yerine sabah akşam yürücem.Zaten sizler varsınız perhiz kısmı hiç sorun değil.Ama belki onuda doktorla birlikde götürürüm.

Şimdilik benden durumlar böyle.Birazdan hastaneye gidip diğer sonuçlarıda alcam.

Günaydınlar Nekss.

Pazartesi günü bende zehirlendim salata sosundan. Dün iş yerindeydim ama kk ya girilmiyodu.
Sanada geçmiş olsun canım.

Bugün bize yarım gün. Bayramda giremicem sanırım nete.

Günaydınlar Nekss.

Pazartesi günü bende zehirlendim salata sosundan. Dün iş yerindeydim ama kk ya girilmiyodu.
Sanada geçmiş olsun canım.

Bugün bize yarım gün. Bayramda giremicem sanırım nete.

Günaydınnnn

Çok ama çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine.
Zehirlenme çok kötü benimde başıma gelmişti.
Allahım bir daha göstermesin.

Buğün bizede yarın gün bayramda bende yokum...

merhaba kızlar.pandomım buyuk gecmıs olsun umarım toparlamıssındır.nekss sanada gecmıs olsun.rahatsizlıgın onemlimi?ne ıçın ılac kullanıyorsun?kımseler yok bayramda buralarda yınede herkese ıyı bayramlaropuyorumnanaktan

selam kızlar.bayram bıttı evımıze donduk bizde.bayramda kendımı cok kastım ama 500 gr almıs gorunuyorum.cok gezdik.heryerde ıkram yapıldı.sadece 3 yerde baklava oda kucuk 1 er tane.1 yerde kola 1 yerde meyvesuyu ıctım.5-6 da lokum.hıc ekmek yemedım.dun sabahda su boregı yedım.o kadar acıyorum yapıyorum pısıyorum yemıyorsun dıye gonul koydu.yedım mecburen.bıde bıraksam heryerde yesem kac gr la donermısım bilemedım.cumaya kadar eksılmem lazım

merhaba kızlar
aranıza yeni katıldım
17 yaşındayım 49 kiloyum
2 kilo vermek istiyorum
yardım eder misiniz?bayanssulusmileopuyorumnanaktan

merhaba kızlar
aranıza yeni katıldım
17 yaşındayım 49 kiloyum
2 kilo vermek istiyorum
yardım eder misiniz?bayanssulusmileopuyorumnanaktan

Merhaba canım.oncelıkle basarilar dılıyorum.takımlardan bırıne gırmek ıstıyorsan zayiflama yarismasına katılmak ıstıyorum baslıgına yazmalısın.ıllada 4. Takıma gırmek istersen yarın ugraman ve ıremozge yanı takım kaptanıyla gorusmen gerekıyor.

günaydın kızlar herkesin geçmiş bayramını kutluyorum..
benim bayram süper gectii ama kilo aldımm (
bu sabah 1 bardak süt ve 2 dilim tam buğday ekmeyi yedim ara öğün olarak elma yicem öğlen lokantadan corba söylerim aksamı bilmiyorum 10 gündür evde yokum gün içinde 2 litrede su içmeye çalısıcam cumaya kadar sporla verebildiğim kadar cok vermem lazmm.. resmimide ekliyorum kimse unutmasınn eklemeyi...

Günaydınlar. Geçmiş bayramınız mübarek olsun.
Benim için bayram koşuşturmalı ama güzel geçti.
Mağlesef bende kilo aldım bayramda.
Sabah 63.3 ü gösterdim.
Sabah kahvaltımı şimdi yapıcam.
Beyaz peynirli kepekli küçük sandviç yicem. çayla birlikte.
Aç karnına 1 bardak su da içtim.

Günaydın hanımlar bende herkesin geçmiş bayramını kutluyorum...
Benim içinde bayram koşuşturmalı geçti.
Gelen giden sofra kur kaldır sen ziyarete git sevdiceğinle gez derken günler akıp gitti.
Ve tabiyki bende kilo alarak döndüm.Sabah gördüm şok oldum.
2,5 kilo almışım:SÇok yemedim ama akşamlarıda yedim bu hafta 5 gün sıkı tutucam.
Bakalım inşallah veririm.

Günaydın herkeseee,
herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun..
ben de o kadar çok yedim ki anlatamam, hiç bişeye geri git demedim..
ama 20 gr vermişim..
yine de bunu bi başarı olarak değerlendiriyorum..
ben de resmimi ekleyecektim fakat iş yerinde resim yok, artık evden eklerim..
hepinize kalorisiz bir hafta diliyorummopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…