Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Kesin bende acıkıcam biliyorum.
yememem lazım ama.
akşam eve gidince süt içerim sadece.
bugün öğlen dışarı çıkabilirsem meyve alıcam.
orda arada bi elma falan yerim.

selam kızlar..nasılsınız?hepimiz kilo almışız moraller bozuk ama bu bize azim getirsin hadi bu hafta sıkıyoruz..aldıklarımızı verip eksilere geçiyoruz süprizzzzz

bayramdan önce kendime kot aldım 1 beden daha az ona çok sevindim kaydirigubbakcemile2 foto koymak istiyorum ama şu an imkanım yok inşallah en kısa sürede ekleyeceğim yerimseniben

sabah 1 kase k-fleks yedim arada piko yedim..13.00 gibi öğle yemeği yiyeceğim bakalım..

Selam kızlar.

Ancak gelebildim. Bugün kızımın kreşte ilk günü biliyorsunuz işe geç geldim. O hiç zorlanmadan girdi içeri. Ben gidiyorum dedim yanıma bile gelmedi. Tamam git dedi içeriden. Ay öyle kötü oldum ki çıktım başladım ağlamaya. Az önce aradım iyiymiş keyfi yerindeymiş şükür.

Diyete başladım bugün. Sabahtan beri bişiy yemedim daha. içim almadı.

Biliyorsunuz kurallar bugün başladı. Bu ay sonu herkes 1 kilo vermiş olacak kızlar. Ekimde de 2 kilo gidecek.

Bu arada bugün benim doğumgünüm. :)

Hayırlı olsun inşallah. Okul hayatına ilk adımını bugün attı sayılır =))
İnşallah başarılı bir öğrenci olur.

Bugün bende diyetteyim. Kola çikolata abur cubur yok kaydirigubbakcemile2
Öğle yemeği yiyesim yok hiç

Edit olmaması kötü oldu. Hemen düzeltmemi yapıcaktım.

Nice nice mutlu yıllar ailenle sevdiklerinle Özge....

Canım benim çok saol.
Evet eğitim hayatına ilk adımı attı kuzum.
Az sonra arayacağım yine.
Umarım sorunsuz devam ediyordur günü.

Canım benim çok saol.
Evet eğitim hayatına ilk adımı attı kuzum.
Az sonra arayacağım yine.
Umarım sorunsuz devam ediyordur günü.

İnşallah öledir :lepi:
takma kafana canım ya. onlar çocuk hemen kaynaşıverirler oyunla filan ne güzel vakitleri geçiyodur şimdi. akşam olunca eve bile gelmek istemicek bi müddet sonra.
benim yiğenlerim öle olmuştu hep =))

mutlu yıllar tatlımm..
kızının ilk günü hayırlı olsunnn..
nasıldı tatil bakalım yedinmi berekler baklavalar cokacimcoook

Aslıcım işallah dediğin gibi olur şekerim.

Zevcan yedim valla. Hemde nasıl yedim :)

Nerde bu takımın üyeleri huuuuuuuuuuuuuuu :)

Aslıcım işallah dediğin gibi olur şekerim.

Zevcan yedim valla. Hemde nasıl yedim :)

Nerde bu takımın üyeleri huuuuuuuuuuuuuuu :)

evet yaaa kimse yokk kimsee foto eklemedi menü paylasmadıı zayıflama ruhumuz gitmiş bizimmm...
kuralllaarr kuralllaarrr....
özgecim sen günlük paylasım listesi ekliyordun ben ilk geldiğim zamanlarda sebnemden devralmadan önce yine onu ekleyemezmisin gün içinde kim gelmiş kim gelmemiş düzenli görmüş oluruz..

Ben burdayım kızlar.

Diyete tam gaz devam. Sabah 63.3 geldim. Tam bir kilo almışım sanırım. Bu hafta onu atmam. şart.

Kızlar ben buraya fotomu ekleyemicem mağlesef. Kendi albümüme ekleyebilirim akşam resim çekilip gerekirse. Burdan geride silemem çünkü. En son nişanlımla o yüzden çok şiddetli bi kavga etmiştik. Nerdeyse ayrılıcaktık karşı kendisi buna =(

aslına bakarsan benmkde cok kızıyor böyle seylere erkek iştee herseye kızıyo sırnaşık şey yüzümü karalayp eklicektim bende sonra üşendim normal ekledim ..
ben burayada kacak giriyorum kaydirigubbakcemile3 onun yüzündende kavga etmiştik sonuc olarak ben uslanmadan girmeye devam ediom :roflol:
kendi sayfana eklediğinde bizim onu görmemiz için arkasın olarak onaylanmamız gerekicek tatlım nasıl yaparsın bilemiyorumm..

Takımdakileri arkadaş listeme eklerim. yüzümüde karalarım tamamdır =)
Bidaha kavga etmim yaw arayı düzeltmişken. zaten söz verdim ona =))

Takımdakileri arkadaş listeme eklerim. yüzümüde karalarım tamamdır =)
Bidaha kavga etmim yaw arayı düzeltmişken. zaten söz verdim ona =))

okk :)) yarın görmüş oluruz bakalım nerelerinde fazlalıklar var ..
benm önceden bacaklarım kalındı şimdi heryerim kalın oldu :roflol:

Bu arada bugün yediklerimi yazayım

Sabah 9.00 Kepekli küçük sandviç beyaz beynirli. ve şekersiz çay.
Ara yapmadım. hiç acıkmadım. ramazandan çıktık diye galiba.
Öğlen 12.30 1 kase domates çorbası. 1 küçük kase light yoğurt.
Ara 15.00 Narlı maden suyu. 2 kepekli bisküvi altınbaşak.
Akşam 18 de Ne yicem bilmiyorum Ne yesem acaba kızlar????
biraz yoğurdum kaldı. Ton balıklı salata mı sölesem. yoğurtla bozarmı acaba.

ozgecıgım dogum gunun kutlu olsun.nıce mutlu yıllara.meyvenullcugum ben ekleyemıyorum malesef bır bılgısayar bulursam ancak oyle.pandomım kk kıskanılacak en son sıte.hepımız bayanız.oglen saat 14.00 de 2 d.k ekmegi,5 tane bıber,2 zeytın,dom ve lor peynırı yedım.bı ıs gorusmesıne gıttım.umarım sonucu hayırlı olur.

Ben geldim

Buğün yediklerim

08:30 09:00 bir dilim kpk ekmeği,domates salatalık 4 zeytin
Bir bardak ligt süt
Ara Bir armut
Öğlen
Tavuklu salata yoğurt
Ara Bir elma
Akşam çorba salata olur sanırım.

1,5 litre su şu ana kadar.

Özge ablam doğum günün kutlu olsun ailenle birlikte sağlıkla mutlulukla nice yıllara inşallah.
Aferim prensese uslu durmuş ne güzel.Okul hayatına başlangıç yaptı umarım hayırlısı olur güzel zaman geçirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…