Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Nilay dı değil mi ? gözün kormasın canım benim işlerim rast gitmiyor diye seninde öyle olacak değil ya belki eşin annesine baktırmak istemez etrafımda o kadar çok modern düşünen var ki benim ki modern görünüp eski kafalı olanlarda , ve ne yazık ki ben bunu hamileyken farkettim şimdi de iş işten geçti ...

Kızlar bu ölçme işi takım kuralı olmayacak isteyen ölçmeyeblir yani.

Bu arada ağzımda yara çıkmış nasıl canım yanıyor anlatamam. Tuzlu suyla gargara yapacağım. Birde krem söyledim eczaneden işallah ilerlemez.

geçmiş olsun canım. özgem kurallar süper ama benim tartı sorunu var ya. kaldığım yerde yok şuan en kısa zamanda internetten sipariş vericem ama 1 hafta-10günde anca gelir. bu hafta okuldakine göre sölerim ama o da pek sağlıklı tartmıyor.

kızlar bende de göbek sorunu var ama ölçme taraftarı deilim ben de. şu 48i bi görsem sorun kalmıcak da inş. bu arada ben de morali bozulunca yemek yiyemeyenlerdenim. ama tansiyon sorunum var, düşebiliyo hemen. o yüzden aç kalmamaya çalışıyorum.

Nilay dı değil mi ? gözün kormasın canım benim işlerim rast gitmiyor diye seninde öyle olacak değil ya belki eşin annesine baktırmak istemez etrafımda o kadar çok modern düşünen var ki benim ki modern görünüp eski kafalı olanlarda , ve ne yazık ki ben bunu hamileyken farkettim şimdi de iş işten geçti ...

Evet canım nilay ismim.
Valla sevdiğimin aklında kpss olsun iki aileden de uzak olalım baş başa olalım biz bize yeteriz gibi bir düşünce tarzı var.İstanbulda kalsak bile annesi orduda.Geçen gün sohbeti açıldı hani kışın olduda gelmek istedi bizde kalır gibilerinden.Tabiyki kalıcak ama bu süre ne kadar olur bilmiyorum.Birde babası vefat ettiği ablasıda doğuda görevde olduğu için annesi yanlız.Şimdi gelmesin demek olmaz.Ben biraz mırın kırın ettim.Annemde bana söylendi bir evin bir oğlu ya kabul ediceksin yada etmiceksin diye sanırım annemde gözümü korkutmak istiyor.Bu işler gerçekden çok karışık çok.

kızlar bende de göbek sorunu var ama ölçme taraftarı deilim ben de. şu 48i bi görsem sorun kalmıcak da inş. bu arada ben de morali bozulunca yemek yiyemeyenlerdenim. ama tansiyon sorunum var, düşebiliyo hemen. o yüzden aç kalmamaya çalışıyorum.

Herşeyin başı sağlık canım...
Ben kiloma değil basenime takıntılıyım.
İnşallah ericek.kaydirigubbakcemile2

Bizim okulda ki hayallerimiz de kanadaya gidip yerleşmekti , o kadarını yapamadık bari istanbula yerleşelim dedik o da olmadı , her hafta sonu pazar günü aile ziyareti , şimdi istesemde istemesemde her gün onlardayız ... Annesine sen bizi yemeğe bekleme deyip oğlumu alıp gelse ben eve geçsem yok , illa her gün birlikte gidicez yemeğimizi yicez sonra günlük sohbet onlar sigaralarını tüttürürken oğlan bağırmaya başlayacak ancak kalkıyor yerinden ... sonra eve gidişi oğlana mama yedirip banyo yaptırıp yatırıyorum anneliğim günde 3 saat toplasan 1 saati orda geçiyor ... Ben annesi bizde kalsın razıydım karda kışta getirdik ama kalmadı hanımefendi , neyse ben çok doluyum , bilsem ki oğlum bende kalacak boşanmayı bile düşünürüm , işkolik ilgisiz bir koca ikimiz başlangıç noktamızdan beri çok yön değiştirdik ...Sonumuz hiç hayırlı görünmüyor bizim ...Neyse bu kadar sıkıntıya ben yinede yemek düşünüyorum işte ben buyum ...

Bizim okulda ki hayallerimiz de kanadaya gidip yerleşmekti , o kadarını yapamadık bari istanbula yerleşelim dedik o da olmadı , her hafta sonu pazar günü aile ziyareti , şimdi istesemde istemesemde her gün onlardayız ... Annesine sen bizi yemeğe bekleme deyip oğlumu alıp gelse ben eve geçsem yok , illa her gün birlikte gidicez yemeğimizi yicez sonra günlük sohbet onlar sigaralarını tüttürürken oğlan bağırmaya başlayacak ancak kalkıyor yerinden ... sonra eve gidişi oğlana mama yedirip banyo yaptırıp yatırıyorum anneliğim günde 3 saat toplasan 1 saati orda geçiyor ... Ben annesi bizde kalsın razıydım karda kışta getirdik ama kalmadı hanımefendi , neyse ben çok doluyum , bilsem ki oğlum bende kalacak boşanmayı bile düşünürüm , işkolik ilgisiz bir koca ikimiz başlangıç noktamızdan beri çok yön değiştirdik ...Sonumuz hiç hayırlı görünmüyor bizim ...Neyse bu kadar sıkıntıya ben yinede yemek düşünüyorum işte ben buyum ...

İşde diyorum ya bayan olmak o kadar zorki...
Hani erkekler çalışıyor evine para getiriyor geçindiriyor desek artık birçok bayan bu konuda bile erkeklerden çok daha iyi.Bayanlarda azim var hırs var.Şimdi sen hem işine hem eşine evine hem bebeğine birde tüm bunlar azmış gibi eşinin ailesine karşı yükümlüsün.İnan haksızlık yapmak istemiyorum ilerde benim durumum ne olcak belli olmaz.Tabiyki tatil amaçlı geliyorsa kalsın başımın üstünde yeri var saygımı sevgimi esirgemem ama temelli gibi bir durum oluşursa o zaman zor.Yani sonuçta annesiyle değil oğluyla evlenicem dimi?Rahat edemessin ki.Sen en azından şimdi bir kaç saat geçirip ayrılıyorsun birde temelli düşün.Ne doğru düzgün oturur ne de rahat davranabilirsin.Gözüm korkuyor.Ama işde benimde bir huyum var mantık evliliği yapamam.Sevdiğim bir insan olmalı oda şükür ki hayatımda...Allahım hayırlısını nasip etsin...

Sen şimdiden bunları kafana takıp düşünme canım ,daha yolun başındasınız ... İnşallah gönlünce olur her şey :))

İnan düşünmemek mümkün değil canım ya.
İnan benim gözümde sen şanslısın.
Sevdiğin insanla birliktesin eminim dünyalar tatlısıdır bir oğlun var.
Ben o günleri görecek miyim bakalım.

tatlım krem alacağına keske ağız spreyleri var onlardan alsaydın daha cabuk iileştiriyo..

Tantum Verde var evde cnm onu kullanacağım.

niye çıktı ki? geçmiş olsun. tuzlu suda baya yakar şimdi.

Hemde nasıl yakıyor. Stres ve b vitamini eksikliğinden çıkarmış genelde canım.
Çok saol.

Özge bu kaçamaklara neler giriyor anacım :)))

Kızartmalar, fast food herşey, asitli içecekler, pasta, börek, kek, çörek vs vs. Ama en iyisi siz menüleri yazın ben kaçamaklara girer diyeyim aklinialirimsmile

Özge ablam çok geçmiş olsun aman dikkat....

Saol bebem.

13'üne kadar bir kaçamağı hak ediyoruz ama dimi?:kedi:
Gece sahura kalkmadım su bile içmedim buğün çok acıktım.
Akşamada sevdiceğim gelcek birlikde iftar yapcaz.
Gerçi yanında pek yiyemiyorum.Sohbete dalıyoruz bir bakmışım doymuşum.
Birde ben yemediğimde sevdiğim elimden alıp yiyor.
Sırf onun için yemiyorum sevdiğim güzel güzel yiyorhihoyyyt
Göbek yaptı :KK1:

Pazarlıklar başladı yavaştan. Yapın anacım yapın. 13 eylül - 30 eylül arası 1 kilo gitmiş olmasın soracağım ben size.

Bazen sinirlenince ya da üzülünce yemeden içmeden kesilen kadınlara heves ediyorum . Çünkü eşimde neredeyse hergün beni kızdırıyor , şu an da yine öyle yaptı arkadaşıyla iftara gidecekmiş , anasının evi ta cehennemin dibinde ben gidicem , arabada kullanamadığım için kös kös gelmesini beklicem , süper hayat valla ...Şu çocuk ancak kreşe başlayınca rahat edicem , herkes ne güzel hazır yiyip eve geliyorsun diyor ama her şey yemek değil ki aile düzenimiz kalmadı , kapıdan alıp gelemiyoruz küsüyorlar bir de onunla geçireceğim 2 saatin bir saaiti harala gürele hep birlikte geçiyor o yüzden 2. bebeği yapmaktan tamamen vazgeçtim ...

Seni en iyi ben anlarım canım. Bizde anneme gidiyoruz. Eve gitmemiz 7-8 oluyor en erken. Benim kendi annemde olsa inan çok zor. Ama Allah razı olsun elbette annemden. Şimdi İrem kreşe başlıyorda rajatlayacağım biraz. Umarım sorunsuz geçer kreş dönemimiz.

Düşününce bayan olmak ne kadar da zor...
Hem eve hem işe hemde eşinin ailesine yetişmek zorundasın...
Sevince aslında gerçekden bir çok şey göz ardı edilebiliyor.
Ama ne kadar doğru emin değilim gerçekden...

Evliliğin bayanlara kattığı hiçbirşey yok aslında. Bekarken annem yapardı yemeğimi,ütümü. En basitinden sahuru hazırlar uyandırırdı bizi. Şimdi ben yapmak zorundayım. Kaçarı yok. Ama erkek için hayat hep avantaj. Tek mecburiyetleri çalışmak.

geçmiş olsun canım. özgem kurallar süper ama benim tartı sorunu var ya. kaldığım yerde yok şuan en kısa zamanda internetten sipariş vericem ama 1 hafta-10günde anca gelir. bu hafta okuldakine göre sölerim ama o da pek sağlıklı tartmıyor.

Ben tartı falan anlamam. Hep aynı tartı değil mi senin ki. O tartıya göre ayda 2 kilo vermiş olacaksın başka yolu yok. opuyorumnanaktan

Herşeyin başı sağlık canım...
Ben kiloma değil basenime takıntılıyım.
İnşallah ericek.kaydirigubbakcemile2

Kesinlikle herşeyin başı sağlık kızlar.
Ufacık bi yara nasıl etkiliyor insanı. Sağlık yoksa gerisi boş.

Canlarım ciğerlerim ben kaçıyorum. İşleri toparlayayım kuaföre gideceğim bu akşam. Bayram temizliği :KK1:
İyi akşamlar hepinize.

Bende cumartesi gidicem bayram temizliği için =))))))))))))))))
iyi akşamlar....

bi arada ben dün çikolata yedim fıstıklı nestlenin.
bugünde canım acayip çekiyo. orucum diye canım herşeyi istiyo.
çok pis boğazlı oldum iyice =)

Pazarlıklar başladı yavaştan. Yapın anacım yapın. 13 eylül - 30 eylül arası 1 kilo gitmiş olmasın soracağım ben size.

Evliliğin bayanlara kattığı hiçbirşey yok aslında. Bekarken annem yapardı yemeğimi,ütümü. En basitinden sahuru hazırlar uyandırırdı bizi. Şimdi ben yapmak zorundayım. Kaçarı yok. Ama erkek için hayat hep avantaj. Tek mecburiyetleri çalışmak.

Kesinlikle herşeyin başı sağlık kızlar.
Ufacık bi yara nasıl etkiliyor insanı. Sağlık yoksa gerisi boş.

Canlarım ciğerlerim ben kaçıyorum. İşleri toparlayayım kuaföre gideceğim bu akşam. Bayram temizliği :KK1:
İyi akşamlar hepinize.

Sen merak etme ablam kiloları gitmiş bil...

Valla işde tek güzel yanı sevdiğin insanla birlikte olman.
Oda değişmesse ki değişen çok insan tanıyorum allah korusun...

Tekrar geçmiş olsun ablam dikkat et kendine.

Süslen püslen yakışır ablama:içelim:

ÖZGEcim o tartı annemlerin ordaydı, şimdi ben görev yerimdeyim ya, henüz yok, okulda var bu hafta onla tartılcam. merak etme, bahane deil:KK66: bugün vericem siparişi internetten, sonra hep aynı tartı olcak.

kızlar nettim gitti uzak kaldım konulara yasemin tatlım sana bir sürü sey yazmıstım ama gönderemedim hakkında hayırlısı olsun canım hepimiz için hayırlısı olsun..

öğlen pilavımı pişirdim biraz suyu fazla olmus ama öyle böyle yicem cok canım istiyo ..

bende yarın halledicem temizlik meselesini :KK1: başka vaktim olmıcak cuma günüm yollarda gecicek off off 12 arabasıyla cankırı merkeze 1 arabasıyla ankaraya 4 arabasıyla izmite 8 bucuk 9 da evdeyim iftar bile yapamıcam doktordan sevk istedim cumartesi git dedi düşünsenize cuma alcam sevkimi maasımdan 1 gün kesilecek ama ben cuma calısıcam ancak öğlende anlastık inş 11 arabasına diye fikir değiştirirde evimde iftar yaparım..
cok açım kızlar cok ...

Hiç iştahım kalmadı hanımlar ben kaçıyorum , bu haberi almadan önce bir elma ve yoğurt yemiştim :KK43:(
İyi akşamlar .

canım, allah yardımcın olsun, bana çok zor bi iş gibi geliyo evlilik. bu yüzden de kaçıyorum aslında. çok büyük sorumluluk ya, ev, eşin, aileler, bide çocuk olsa ben daha kendim çocuk gibi hissediyom yahu:)) ama başa gelince çekilir, idare edilir tabi, mecburen, her ne olursa olsun, umarım huzurlu olacağın gibi olur. huzur en önemlisidir. yerimseniben

kızlar bu arada hani sayfanın aşağısında kimler online görüyoruz ya bugün görünmüo ben de, neden acaba:S

akşam hazır bardak çorbayla bi parça bide ve bikaç kaşık yoğurt yedim. yemek olayım kapanmıştır, artık bi saat sonra falan bi sade soda içerim, önceden içemiyodum, içine bi parça limon atarak içmemi önerdiler, oldu walla içiyorum:)

selam kizlar.dun okadar cok ugrastımki gelmeye fırsatım olmadı.sabah kahvaltımdan sonra bı dolmanın tadına bakmak ıcın 1 tane yedım o kadar unuttum sonra yemegı falan.ıftarda mercımek corba,salata,patlıcan oturtma,az pılav.sutlu tatlı yaptım saat 22 de meyveyle onu yedım.gece yataga yattıgımda ne bacaklarım ne belım tutuyordu cok yorulmusum.YASEMIN belın agrıyorsa mekıge bı kac gun ara ver.benımde pazar gununden bugune kotu agrıyor.PANDOMIM ben olcu aldım.gecen hafta ıncelmem vardı kılo kaybım azdı.moralı bozuldumu?evvet.yınede bı dene.bacak kol basen fazlalıklarını saymissıniz.bende hepsı fazla Allahtan gıttımı heryerden gıdiyor.

nekss demıstın ya sevdıgımle evlenıyorum annesıyle degıl dıye.oyle oluyor.banada demıslerdıde kulak ardı ettım.ben sadece onunla degıl tum sulalesıyle evlenmısım.aıle bırbırıne cok tutkun evım yol gecen hanı gıbı.4-5 gobek oteden akrabaları yatılı gelır kalir evı gıbı.ıkımızın aılede ılcede benımkıler rahatsız etmeyeyım dıye gelmezler.bı pazarı var derler pazar hıç gelmezler.onunkıler ne pazar ne sabah ne gece demezler.ararlar gecıyoduk ugradık derler.ramazanın 3 haftası gecti.her hafta mısafırım vardı.bugunku iftar davetıne dayısıgilı cagırdim oda kayınvalıdemlerı cagırmıs.sanki kendi evı.uzak olunca yatili geldıler.canımdan bezdım.cozemıyorumda.bosverdım gıttı artık otomatige aldım.

X