Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Selam kızlar. Ancak gelebildim. Sabahtan doktora gittim. Gözlerim mikrop kapmış. Yanıyor batıyor çok fenayım. Ve şu an başlangıcıymış. dikkat edin salgın varmış ve bulaşıcıymış bana bir hafta rapor verdi ama nasıl kullanıcam bilmiyorum.

Bugün tam gaz diyetime döndüm. Oruçluyum sahurda çeyrek pidenin yarısına beyaz peynir koyup onu yedim. Ve 1 lt su içtim.
İftarda yine dikkat edicem.

Haftasonu kendimden nefret ettim öyle kızdım ki. İnceciktim 69 ken bile şimdi odun gibiyim yine. Çok kızıyorum ki kendime.
Ama hatanın neresinden dönersen kardır diyorum ve başladım bugün yine.

ZALIMI canım ılk kez dıyetısyene gıdıyorum.ısın acıgıda aklımada gelmedı neden yemekte yıyemıyorum dıye sormak.bende meyveyı cok sevıyorum ve ara ogunlerde ıstedıgım kadar hatta sutlu tatlinın yanında bıle meyvem var.sanırım dıyetısyenlerın yontemlerı farklıfisfisfis

Bizim Monti diyetinde de meyve öğünlerde yenmiyor canım. Midenin öğütme süresi farklı olduğu için meyveyi öğünlerle yemiyoruz.

günaydın kızlarr:) yine geç uyanmış biri olarak az sora domates salatalık peynirli kahvaltımdan yapacağımm. bu arada şu mavi-yeşil diyet ürünleri hakkında ne düşünüosunuz? ben ara öğünde tarçınlı bisküviden yerim diye aldım, mavi yeşillerin tadını seviyorum ben ama kalori olarak bilmiorum :/

Diyet ürünleri kullanmıyorum canım ben. Çünkü yağ oranı azaltılmış olsa da içlerinde ki un nişasta öylece duruyor.

günaydın kızlar haftasonun oldukca güzeldi cumartesi oruç değildim..
bu gün annemler gelio çok mutluyumm sahurda 2 tost yedim tam buğray ekmeğinden kilomu koruyorum bu beni mutlu ediyo.
sizin nasıldı hafta sonunuz..

Gözün aydın canım benim. Benimde iyiydi. C.tesi kuzenlerim kardeşim falan geldi eşime d.günü düzenledim. İftara geldiler çok eğlendik birlikte.
Pazar günü de prensesime bayramlık kıyafet aldık. Görseniz pek şeker oldu bayramda resimlerini çeker eklerim size.

Günaydınlar...
Hafta sonum benimde fena değildi.
Dünde sahurda karpuz peynir falan yedim.
Oruç değilim bugünde. Öğlen salata filan yiyebilirim.
Reglim biter yarın başlarım oruca.

Tavuklu salata ve ayran süper olur canım.

Günaydın hanımlar ben geldim...

Hafta sonu çok güzeldi.
Bende kilomu korkuyorum hatta grda olsa veriyorum yavaş yavaş.
Şunu fark ettim sevdiğimle iftar yapınca ben yemek yiyemiyorum:KK70:
İki kere yaptık şu ana kadar hiç bir şey yiyemedim doğru düzgün.
Hatta yürüttüm sevdiğimide peşime takıp.
Bol bol hareket etmeye çalışıyorum.
Umarım bu haftada öyle devam eder ve kilomu korurum.

Nilay tekrar dönüş yapmana çok sevindim canım. Benim gibi olma sen ver ve kurtul.

Günaydın hanımlar ben ne yazık ki hafta sonu kaçırdım , cuma akşamı bir tabak mantı kaçırdım , cumartesi günü mcdonalds dondurma kaçırdım , dünde tulumba tatlısı ve sarma kaçırdım ... Bunlar birer öğünde kaçırdıklarım , ama genel olarak diyetim güzel gidiyor , bu sabah müslimi yedim keyfime bakıyorum ...
Bunun dışında elektrikli kemeri , cuma akşamı oğlan uyuduktan sonra deneyeyim dedim , tv karşısında uyuya kalmışım , tam 1 saat belimde kalmış , eşim sağolsun uyandırmamış , uyandığımda kamyon çarpmış gibiydim mide bulantısı , baş dönmesi , isal oldum bir daha asla yatarken kullanmıcam resmen enka gibi oldum . İki gündür oğlumda ben de isaliz çok sinir bozucu .

Canım bireysel derece de birinci oldun. Neler yaptığını falan paylaşıma yazman lazım.

Günaydın herkese,

Hafta sonum çok berbat geçti kızlar.
Börek falan ne buldumsa yedim.
Cenazemiz vardı bi düzensizlik oldu.
Bu hafta daha dikkat edicem.
Bugun oruçlu deilim. sahura kalkamadığım için.
Kilosuz bir hafta diliyorum hepimizee:nazar:

Bugünden başla tekrar dünü unut canım.

selam kızlar bu haftada sonuncu olmuşuz :KK43: umarım bundan sonra daha iyi dereceler alırız
kilovermekistiyorum tebrik ediyorum seni ama çok azimliydin zaten beklenen bir sonuç oldu bu

ramazan biraz zor geçiyo dün iftardan önce tartıda 68,5 gördüm uzun zamandır o kadar inmemiştim
umarım devam eder kilo vermem

Ece keşke çıkmasaydın canım. Bak kilo da veriyormuşsun.

Sağolun kızlar , hafta sonu böyleydi ama bugün tam iradeli olarak işe başladım , bir de aklım oğlumda pek de iştahım yok açıkçası , ha birde isale iyi gelir diye kola içtim hafta sonu o da vijdanımı kötü yaptı ama neyse tekrar eski halime dönerim...

Canım patates haşla onu yedir çok iyi gelir. Birde muz bildiğim kadarıyla.
Geçmiş olsun. Bol su içmeyi de ihmal etmeyin.

Merhaba kızlar,

İşlerimin yoğunluğu bitecek gibi değil, bayram sonuna kadar izinli olmak istiyorum.Özgecim mümkün mü? (geri dönmek üzere ayrılmak yani)

Şebnemcim ben çıkma derim cnm ama sen bilirsin yine de karar senin.

selam kızlarr.. diyetim berbat gidiyor :KK43: keşke iyi gidebilseydi :KK43:

Nurum sen de benim gibi diyet pozisyonundan çıktın. Lütfen kendine gel artık bak ben kendime geldim sıra sende. Yoksa şişko olarak devam edeceğiz hayatımıza.

Ben öğlen zeytinyağlı patlıcan yemeği yedim ( 5/6 kaşık )
1 dilim kepek ekmeği , 1 tane domates ama bağırsaklarım gur gur hiç rahatlık vermedidesem yeridir ... Arada bir şey yemedim canlarım ...

Afiyet olsun canım.

Selam kızlar. Ancak gelebildim. Sabahtan doktora gittim. Gözlerim mikrop kapmış. Yanıyor batıyor çok fenayım. Ve şu an başlangıcıymış. dikkat edin salgın varmış ve bulaşıcıymış bana bir hafta rapor verdi ama nasıl kullanıcam bilmiyorum.

Bugün tam gaz diyetime döndüm. Oruçluyum sahurda çeyrek pidenin yarısına beyaz peynir koyup onu yedim. Ve 1 lt su içtim.
İftarda yine dikkat edicem.

Haftasonu kendimden nefret ettim öyle kızdım ki. İnceciktim 69 ken bile şimdi odun gibiyim yine. Çok kızıyorum ki kendime.
Ama hatanın neresinden dönersen kardır diyorum ve başladım bugün yine.

Bizim Monti diyetinde de meyve öğünlerde yenmiyor canım. Midenin öğütme süresi farklı olduğu için meyveyi öğünlerle yemiyoruz.

Diyet ürünleri kullanmıyorum canım ben. Çünkü yağ oranı azaltılmış olsa da içlerinde ki un nişasta öylece duruyor.

Gözün aydın canım benim. Benimde iyiydi. C.tesi kuzenlerim kardeşim falan geldi eşime d.günü düzenledim. İftara geldiler çok eğlendik birlikte.
Pazar günü de prensesime bayramlık kıyafet aldık. Görseniz pek şeker oldu bayramda resimlerini çeker eklerim size.

Tavuklu salata ve ayran süper olur canım.

Nilay tekrar dönüş yapmana çok sevindim canım. Benim gibi olma sen ver ve kurtul.

Canım bireysel derece de birinci oldun. Neler yaptığını falan paylaşıma yazman lazım.

Bugünden başla tekrar dünü unut canım.

Ece keşke çıkmasaydın canım. Bak kilo da veriyormuşsun.

Canım patates haşla onu yedir çok iyi gelir. Birde muz bildiğim kadarıyla.
Geçmiş olsun. Bol su içmeyi de ihmal etmeyin.

Şebnemcim ben çıkma derim cnm ama sen bilirsin yine de karar senin.

Nurum sen de benim gibi diyet pozisyonundan çıktın. Lütfen kendine gel artık bak ben kendime geldim sıra sende. Yoksa şişko olarak devam edeceğiz hayatımıza.

Afiyet olsun canım.

Geçmiş olsun Özge. Doktor rapor verdiysen kullan bence evde istiharet et.
Daha çok ilerlemesin.
Kızınada yeni ciciler almışın güle güle giysin bayramda.
Çok merak ettim resimleri ekleyince haber verirsin. :nazar:

merhabalar hanımlar a.s.
kahvaltımı yaptım, oturmaktayım.
ÖZGEcim ve YASEMINcim geçmiş olsun dikkat edin kendinize yerimseniben
INANNA başın saolsun cnm..
ÖZGEcim, bende almıcam artık diyet ürünleri çünkü abartıyorum, 2-3 tane yemiyorum, bütün paket bitene kadar uyumuyorum :/

irem bu ara o kadar yoğunum ki
burayı iyice ihmal etmiştim bu sefer içime sinmedi
olsun dönüşüm muhteşem olur inş
çünkü bayram var ki en çok ondan korkuyorum gelsin baklavalar gitsin şekerler

Geçmiş olsun Özge. Doktor rapor verdiysen kullan bence evde istiharet et.
Daha çok ilerlemesin.
Kızınada yeni ciciler almışın güle güle giysin bayramda.
Çok merak ettim resimleri ekleyince haber verirsin. :nazar:

Canım çekiniyorum müdürüme söylemeye ya. Benim için değil gerçi rapor şirkettekilere bulaşmasın diye verdi. İşallah kızıma bulaşmaz.
Resimleri eklerim canım olmadı giydirir çekerim bi akşam. opuyorumnanaktan

merhabalar hanımlar a.s.
kahvaltımı yaptım, oturmaktayım.
ÖZGEcim ve YASEMINcim geçmiş olsun dikkat edin kendinize yerimseniben
INANNA başın saolsun cnm..
ÖZGEcim, bende almıcam artık diyet ürünleri çünkü abartıyorum, 2-3 tane yemiyorum, bütün paket bitene kadar uyumuyorum :/

Saol canımcım en güzeli kullanmaman.

irem bu ara o kadar yoğunum ki
burayı iyice ihmal etmiştim bu sefer içime sinmedi
olsun dönüşüm muhteşem olur inş
çünkü bayram var ki en çok ondan korkuyorum gelsin baklavalar gitsin şekerler

Ay birde bayram var değil mi. Off misafirlikte de itiraz zor oluyor.

ozge gecmıs olsun.umarım cok agırlasmadan atlatırsın.ıns kızınada bulasmaz.kıyamıyor ınsan kucuk olunca.salgın dedın ya umarım bana gelmez.korktum.bu arada dıyet lıstesını cuma gunu yazmıstım.uygulayacak olan yokmu?

ozgecigim cok ugrastım ama kopyalayamadım.sag uste mesaj numaraları varya 23090-93 uncu mesajlar.13 agustos 18.30.sana zahmet kopyalayabılırmısın.belkı uygulayan olur.ben cok rahat gecırıyorum bu sene ramazanı.

kızlar, akşam çay yada kahve yanında kuruyemiş yiyorum sora deli gibi pişman oluyorum ikidir:KK43:

çay yanında ne yenir ki masum olcak, olmuo yani kesin atacak bişi arıom boş boğazıma:/

ayy bu sıcaklarda bir haftadır dondurma sadece 1 kere yedm, kola hiç içmedim (bunlar benim için vazgeçilmezdi), çikolata yemiyorum, ama sırf şu çay yanındakler yüzünden veremessem cumaya uyuz olarak gircem :bbo:

Günaydın herkese.
Dün uzun zamandır ilk kez kaçamaksız geçti.
Sahurda çeyrek pidenin yarısı ve beyaz peynir, bolca su
İftarda tavuk ciğer sote, soğan-maydanoz garnitürü, 2 dilim kepek ekmek, 1 tabak çorba
Sonrasında hiçbirşey yemedim.
Bu gece yine sahura kalkamadım maalesef niyetli değilim yine. Neyse Ramazandan sonra tutacağım artık bu tutamadığım günleri yavaş yavaş.

ozgecigim cok ugrastım ama kopyalayamadım.sag uste mesaj numaraları varya 23090-93 uncu mesajlar.13 agustos 18.30.sana zahmet kopyalayabılırmısın.belkı uygulayan olur.ben cok rahat gecırıyorum bu sene ramazanı.

Tmm cnm eklerim.

kızlar, akşam çay yada kahve yanında kuruyemiş yiyorum sora deli gibi pişman oluyorum ikidir:KK43:

çay yanında ne yenir ki masum olcak, olmuo yani kesin atacak bişi arıom boş boğazıma:/

Cnm çayı yemekten 1 saat sonra falan içtiğini düşünürsek karnın tokken bişiler yiyor oluyorsun. Çayın yanında yemek zorunda değilsin ki. Sadece çay içmeni tavsiye ederim. Yoksa Cuma büyük bir hüsran yaşarsın.

gunaydın kızlar.dun aksam domates corb. 15 dk sonra nohut yemegı ve cacık yedım.22.00 de karpuz ve uzum sahurda bulgur pılavı ayran yedım.LETHEM canım yagsız galeta alsan bos ıcemıyorsan cayı.zararı olmaz en azından.bende cıkolata,pasta hastasıyım tutuyorum kendımı.çayı kahveyı sekerlı ıctıgım ıcın onlardanda vazgectım.yesıl cay sut su bukadar.OZGE dun aksam senın goz rahatsızlıgın haberlerde cıktı.sadece ıst dedı.bınlerce kısıde olmus.nedenınıde bulamamıslar.

X