Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın kızlar nasılsınız,özgem hastamı oldun sen hayırdır canım ne oldu sana böyle çok geçmiş olsun geçen hafta bende kötüydüm ama atlattım çok şükür

heray buyuk market alısverısı yapariz.ne kadar abur cubur varsa kuruyemıs varsa alirdım.busefer oraları gectım dırekt.ben ıstemıyorum sen ıstıyorsan al dedım.yok dedı.kısın azıcık gobegı cıktı dıye dıyet yapalım deyıp duruyordu.ben dıyete basladıgımda oda basladi.ekmegını hıc kesmedı.kolasını cıpsını kesmedı.sadece porsıyonlarını kuculttu ve aynı donemde 5 kg verdı.gobek falan kalmadı.dun oglen ve aksam tartılısının arasında 700 gr verınce benımle dalga gecmeye basladı.artık benım ıcın alternatıf yok vermem lazım bu kılolarısüprizzzzz

Çiçekim günaydın canım nasılsın.
Hasta değilimde gözlerim mikrop kapmış dün beterdim. Ama şimdi daha iyiyim sadece ağrı var gözlerimde. Senin neyin vardı.

Günaydınlar...

Dün akşam Mercimekli bulgur pilavı ve patlıcan yemeği yedim. Çok azda pide. 1 büyük bardakta ayran.

Çaya evli arkadaşımıza gittik nişanlımla. Çayın yanında 2 tane tulumba tatlısı yedim. 8-9 tane fındık yedim.

Sahurda da kahvaltı yaptık biraz krem peynir, birazcık çokokrem biraz pide bide vişne suyu içtim.

Bu arada Ramazan girdi gireli ilk günden sonra oruç tutmasamda tutuyomuş gibi davrandım.
Zorluk çekmim başlayınca diye. Gece sahura filan kaktım hep.
Ve Ramazan geldiğinden beri wc ye çıkamıyorum.
kabızlık problemi yaşıyorum karnım davul gibi =(
Reglim dün bitti ama hem onun şişkinliği hemde wc sorunum var =(

pandomim yesil cay benım o problemımı cozuyor.ama ramazanda ıse yaramadı.2-3 gundur bende aynı sorunu yasıyorum.

günaydın hanımlar , dünden bahsedeyim öğleden sonra bir tane yovita yedim sonra eşimi beklemeye başladım , gelmedikçe gelmedi çok sinirlendim , ofiste bir dilim kepek ekmeği , 1 dilim peynir , domates yedim ... Eve gidince kayınvalidem pide yapmış yemedim , kendi evimize gidince bir dilim kavun yedim .

Akşam mekiğimi çekebildim ama , sabaha kadar oğlum ağladığı için sabah mekiğini çekemedim ve çok uykusuzum kendimi zor tutuyorum yemeklere saldırmamak için ... Şimdide müslimi yedim :) Ama neşem yok bugünü atlatırsam çok iyi ... Kilom aynı ne bir gr vermişim ne almışım ...

pandomim yesil cay benım o problemımı cozuyor.ama ramazanda ıse yaramadı.2-3 gundur bende aynı sorunu yasıyorum.

Ben bi aralar yeşil çay içmekten tembelleştirdim bağırsaklarımı.
İçmediğim zaman çıkamadım. ki normalde öle bi sorunum yoktu.
Kendi kendime dengemi bozdum. 5 i biryerde çaylarıyla, değişik değişik bitki çaylarıyla.
O yüzden bir süredir tüketmiyordum.
Bugün eve giderken kayısı alayım. Evde bitki çayı varsa onuda içeyim.
karnım taş gibi =(

günaydın kızlarr..
özgem gecmiş olsunn..evet bir göz enfeksiyonu dolanıp duruyo burayada bi kac hasta geldi dikkat etmek lazımm..

kızlar hersey ii gidiyo ama benm bu sıra pek keyfim yok dünde sabah bi mesaj yajdım bidaha yazmadım ama sizi takip ediyorum inş bu gün öyle olmaz ..

günaydın kızlarr..
özgem gecmiş olsunn..evet bir göz enfeksiyonu dolanıp duruyo burayada bi kac hasta geldi dikkat etmek lazımm..

kızlar hersey ii gidiyo ama benm bu sıra pek keyfim yok dünde sabah bi mesaj yajdım bidaha yazmadım ama sizi takip ediyorum inş bu gün öyle olmaz ..

Zevcan seninle yarışmak için ramazandan sonrasını bekliyorum. hihoyyyt

Günaydın hanımlar ben geldim...

Buğüde işlerim fena halde yoğun geçicek.
Müdür izne çıkınca herşey bu haftaya toplandı.
Herşey yolunda.Susuzluk dışında tabi.
Buralardayım ara ara yazıcam.COLOR]

Kendime pantalon aldım annem ve kardeşim delirtti beni.
Neymiş çok darmış basenim fazlalıklarım çıkmış.
Giymicekmişim bir daha.Ne yapayım yani var kilom işde.
Şu ramazan bir bitsin varya nasıl vericem bu kiloları herkes görücek.
Ramazanda kolumu havaya kaldırcak halim yok.
Susuzluk beni resmen tüketiyor.Tutmiyim diyorum ama vicdanım el vermiyor:S

Günaydınlar...

Dün akşam Mercimekli bulgur pilavı ve patlıcan yemeği yedim. Çok azda pide. 1 büyük bardakta ayran.

Çaya evli arkadaşımıza gittik nişanlımla. Çayın yanında 2 tane tulumba tatlısı yedim. 8-9 tane fındık yedim.

Sahurda da kahvaltı yaptık biraz krem peynir, birazcık çokokrem biraz pide bide vişne suyu içtim.

Günaydın canım. Tulumba tatlısı olmasa iyiymiş ama misafirlikte bu kadarına şükür.

Bu arada Ramazan girdi gireli ilk günden sonra oruç tutmasamda tutuyomuş gibi davrandım.
Zorluk çekmim başlayınca diye. Gece sahura filan kaktım hep.
Ve Ramazan geldiğinden beri wc ye çıkamıyorum.
kabızlık problemi yaşıyorum karnım davul gibi =(
Reglim dün bitti ama hem onun şişkinliği hemde wc sorunum var =(

Aynen bende de var o sorun. Normalde çok düzenlidir. Beslenme düzeni değiştiği için oluyor işte.

günaydın hanımlar , dünden bahsedeyim öğleden sonra bir tane yovita yedim sonra eşimi beklemeye başladım , gelmedikçe gelmedi çok sinirlendim , ofiste bir dilim kepek ekmeği , 1 dilim peynir , domates yedim ... Eve gidince kayınvalidem pide yapmış yemedim , kendi evimize gidince bir dilim kavun yedim .

Akşam mekiğimi çekebildim ama , sabaha kadar oğlum ağladığı için sabah mekiğini çekemedim ve çok uykusuzum kendimi zor tutuyorum yemeklere saldırmamak için ... Şimdide müslimi yedim :) Ama neşem yok bugünü atlatırsam çok iyi ... Kilom aynı ne bir gr vermişim ne almışım ...

Canım düzelmedi mi oğluşun kıyamam ya yavrum. Bolca sıvı tüketmesini sağla şeker. Patates haşla ver iyi gelir.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...a-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-99.html
Bu verdiğim linke yazman lazım canım. Tebrikler de var sana yapılmış.

günaydın kızlarr..

Zevcan en zoru da böyle işe gelmek. Gerçi doktor 1 hafta rapor verdi ama ben kullanmadım. Gerek duymadım açıkcası ama zorlaşıyor gibi biraz.
Sende umarım daha iyi olursun. Uzak kalma kafan dağılır hiç olmazsa.

Kendime pantalon aldım annem ve kardeşim delirtti beni.
Neymiş çok darmış basenim fazlalıklarım çıkmış.
Giymicekmişim bir daha.Ne yapayım yani var kilom işde.
Şu ramazan bir bitsin varya nasıl vericem bu kiloları herkes görücek.
Ramazanda kolumu havaya kaldırcak halim yok.
Susuzluk beni resmen tüketiyor.Tutmiyim diyorum ama vicdanım el vermiyor:S

Nilay annen ve kardeşin senin iyiliğin için demiştir canım. Ben inanıyorum vereceğine.

Kızlar geçen haftaki sonuçlar hepimize ders oldu. Eminim Ramazandan sonra takımcak vereceğiz kilolarımızı. Gelecek yeni kurallar da bizi daha çok kamçılayacak zaten kaydirigubbakcemile5

Nilay annen ve kardeşin senin iyiliğin için demiştir canım. Ben inanıyorum vereceğine.

Kızlar geçen haftaki sonuçlar hepimize ders oldu. Eminim Ramazandan sonra takımcak vereceğiz kilolarımızı. Gelecek yeni kurallar da bizi daha çok kamçılayacak zaten kaydirigubbakcemile5

Biliyorum da ablacım durumun farkındayım yani.
Çok acayip hırs yaptım ama allah affetsin bunun için ramazanın bitmesi lazım.
Susuzluk beni bitiriyor resmen.

Çiçekim günaydın canım nasılsın.
Hasta değilimde gözlerim mikrop kapmış dün beterdim. Ama şimdi daha iyiyim sadece ağrı var gözlerimde. Senin neyin vardı.

Çok geçmiş olsun canım.Bende grip olacaktım son anda yırtık canım,bir halsizlik,bir ateş,geldi cumartesi işede gelmedim evdeydim ama temizlik yaptım hep,sanırım açıldım o ara,ama çok ağrılı ve zor geçiyorum bu hamilelik dönemini çok zorluyor sıcaklarda bebişte beni

Çok geçmiş olsun canım.Bende grip olacaktım son anda yırtık canım,bir halsizlik,bir ateş,geldi cumartesi işede gelmedim evdeydim ama temizlik yaptım hep,sanırım açıldım o ara,ama çok ağrılı ve zor geçiyorum bu hamilelik dönemini çok zorluyor sıcaklarda bebişte beni

Sıcaklar gerçekden bunaltıcı aman kendine ve bebişe dikkat et canım...

Ablacım çok geçmiş olsun...

Herkese günaydınnn,
Dün oruç tutmuyordum menümü yazayım.
sabah, 1 poğaça
ara yapamadım( ofiste çoğu kimse oruçluyken ara yapmak zor oluyor biraz)
öğle taze fasulye ve yoğurtlu semizotu
ara 1 yeşil elma
akşam 1 tavuk baget + 1 dilim patates ve 1 kaşık pilav ve yarım bardak şekersiz limonata.
sahur da da 1 muz 5 kuru kayısı yedim. bol bol da su içtim

Özge , ben işteyken kayınvalide bakıyor oğluma .. Saydıklarını yedirmiş hatta bebek olduğu halde kahve limon, ayran bile içirmiş iyiydi, diyor ama gece feryat figan ağladı durdu anlam veremedim ki benim oğlum küçük bebekken bile gece ağlamaz dı , sonra sabah yine sıvı yaptı of of yarım annelik ne zormuş ne çocuğun başında durabiliyorsun ne bir işe yarıyorsun , ofiste de tekim iş var izin almam mümkün değil .

X