Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

dun aksam 1 kase ayran ası corbası 2 hurmayla orucu actım.15 dk sonra 4 kofte 1 dılım ekmek 1 kase vısne kompostosu yedım.yemekten sonra kendımı cok ıyı hıssedıyordum.gecede keskulle ıncır yedım.sahurda sebzelı tost 3 zeytın salata yedım.yatarkende sut ıctım.

günaydın kızlarr:) yine geç uyanmış biri olarak az sora domates salatalık peynirli kahvaltımdan yapacağımm. bu arada şu mavi-yeşil diyet ürünleri hakkında ne düşünüosunuz? ben ara öğünde tarçınlı bisküviden yerim diye aldım, mavi yeşillerin tadını seviyorum ben ama kalori olarak bilmiorum :/

prenses peri ben de meyveyi yazın seviyorum, kışın hiç canım istemez yiyemem. peki diyetisyenin meyveye sınır koyuyo mu yada şu meyveleri yeme dio mu? havalar sıcakken güzel güzel meyveleri yiyıorum da soğuyunca yine canım istemicek biliyorum:/

selam kızlarr

kilovermekistiyorum (yasemin)arkadaşımızı bireyselde gösterdiği başarısından dolayı kendisini tebrik ediyoruz. :hooray: alkisalkisalkis

13.takımdan sevgilerle a.s.

prenses peri müsadenle diyet listeni 7. takıma yazabilir miyim canım. kimse ramazanda ne yeyip ne içeceğini bilmiyor.

PREGANT farklı takımlarda da olsak yarısta da olsak hepımız dıyet kardesıyız.alabılırsın tabıkı.umarım faydalı olurolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Son düzenleme:
lethem ne guzel gec saate kadar uyuyorsun.esım 7.30 kalkıyor bende onunla kalkıyorum.gece 12 de yatıyorum.gunduz faln uyusam vakit gecer barı evde.mavı yesıl sormussun ya paketlerın arkasında yazıyor canım.ben onceden cal hesabıyla dıyet yapardım.ara ogunde 100 cal yerdım.sende ole yapabılırmısın.mesela bıskuvı aldın.ıcınde 6 tane var.120 cal ya 5 ını ye 1 ını bırak.meyveyı sormussun hepsı serbest ıstedıgım kadar yıyebılıyorum.yaz kıs farketmıyor hepsını seve seve yerım ben.

selam kızlarr

kilovermekistiyorum (yasemin)arkadaşımızı bireyselde gösterdiği başarısından dolayı kendisini tebrik ediyoruz. :hooray: alkisalkisalkis

13.takımdan sevgilerle a.s.
Arkadasım ve takımım adına tesekkur edıyorum ıncelıgınıze a.s.

bugün hem sütlaç yedim hem kuruyemiş:KK43: kızlar siz haftasonları olmuyosunuz sanırım, pff misafir gelince de sohbet muhabbet ikramlardan yediğimi farketmiyorum bile yahu

lethem haftasonu bısen bı ben varız:KK66: dun aksam benımde ıftara mısafırım vardı.yemeklerı kendıme uygun yaptım.yogurt corbası,zeytınyaglı taze fasulye,tavuk ızgara 2 tane kucuk but yedım ve bugur pılavı hepsınden az az yedım.saat 22.30 da sutlac 1.30 da karısık meyve yedım.okey oynarken sahura kadar oturduk.sahurda 1 haslanmıs yumurtayla salata yaptım.az peynırle onu yedım.3 lt yı bulmustur suyum.

lethem benım dıyette sutlu tatli var.oncekı gun keskul yedım.dunde sutlac yedim mısafır olunca ama uzun bı sure yemeyecegım tutacagım kendımı.senı bozan dun aksam kuruyemıs olmus.

günaydınlar lightlife ve peri

teşk ederim perim, ya kuruyemiş bozuyo evet, yemicem bi daha :sinifsinif:
sütlü tatlı da annem, ben severim diye yapmış (15güne gidiyorum da, özlerim diye diyette de olsam sürekli evde güzel yemekler yapıo:) ondan yedim artık küçük bi kase. ama sütlaç biraz masum anladığım kadarıyla:)

bu arada peri, ne güzel baya su içiyosun sen. bu yediklerin diyetisyen listesi mi? belli saatlerde belli şeyler mi yiyosun düzenli?

lethem sen ogrencımısın?nereye gıdeceksin?sutlu tatlı yıyınce gozumde ne cıkolata nede serbetlı tatlı donuyor.bence masum:KK66: su ıcmeyı sevıyorum dun bıde sahura kadar oturunca bol ıctım.evet dıyetısyenın lıstesınden tatlı yesen bıle yanında meyve var.yemekten 2 saat sonra yatana kadar sınırsız meyve yıyebılıyorum.

lethem sen ogrencımısın?nereye gıdeceksin?sutlu tatlı yıyınce gozumde ne cıkolata nede serbetlı tatlı donuyor.bence masum:KK66: su ıcmeyı sevıyorum dun bıde sahura kadar oturunca bol ıctım.evet dıyetısyenın lıstesınden tatlı yesen bıle yanında meyve var.yemekten 2 saat sonra yatana kadar sınırsız meyve yıyebılıyorum.

yok canım öğretmenim ben, güneydoğuda:/
ben de seviorum sütlü tatlıyı, hele anneminkini :) ama ben o kadar su içemiyorum ya kışın hiçç aklıma bile gelmez, yazın da en fazla 2 lt falandır..
o akşam sınırsız meyve olayı süpermiş:) bende yiyorum çünkü gece geç saate kadar otururum hep, acıktıkça meyveye sararım:)

X