Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Kızlar şimdi kardeş takımın listesini onaylamaya takımlarına girdim. Bizimle dalga geçiyor cadolozlar mafoldumben

Ve muhtemelen diğer tüm takımlarda olacak bu. ohaoldumsmile

Haydi kızlar kapatalım şunların çenelerini lütfen ya. Haftaya ezelim hepsini kızlar :lepi:

sen bakma bizeeeee..
biz bir ileri 2 geri gidip duruyoruz....doğru düzgün hedefine yaklaşan yok..tam yaklaşıyoruzz şımarıp hoooop hızla uzaklaşıyoruz

iremcim listemizde değişiklikler oldu kontrol edebilirmisin son halini paylaşıma koyacağımda

Cnm geciktim sanırım koymuşsunuz.

sen bakma bizeeeee..
biz bir ileri 2 geri gidip duruyoruz....doğru düzgün hedefine yaklaşan yok..tam yaklaşıyoruzz şımarıp hoooop hızla uzaklaşıyoruz

İşin şakasındayız şekerim bizde. Hepimiz bol bol veririz işallah.

hayır tatlım hepsi tmm hazırlayabilirsin hatta ben baktım sondan başlayarak sıralamalar şöyle

6-4-3-5-14-2-13-7

Yasemin bireyselde birinci sensin. Tebrik ederim canım her hafta dereceye girmeni dilerim.

Paylaşım bölümüne bişiler yazman lazım. Neler yapıyorsun vs gibi.

canım bencede haklılar senin kilon yokki bence kasma kendini tadımlık herseyden yee senin kilon spor yaparak cok rahat gidecektir ben buna inanıyorum..bu arada boyun kacdı..

boyum baya kısa cnm, 1.55. işte istediğim bi 5 kilo kadar vermek ama spor şart tabi. bölgesel çünkü benm ki..

Ben geldim işleri anca toparladım...

Boğazım çok kötü çok fena üşüttüm sanırım.
Ne yapıcam böyle bilmiyorum valla.
Bu hafta olmadı ama haftaya kesinlinle dereceye giricez hanımlar.
Buna inanıyorum en azından şu - ler + olucak.

Valla çok üşengeç oldum ben ya.
Sevdiğim akşam iftar yapalım birlikde dedi tamam dedim ama gitmeye üşeniyorum.
Eve gidip direk uyuyasım var:S
Bir an önce geçer inşalah bu durum...

kızlar haftasonu fazla yemek yok..
haftaya kilo almak yok
veremiyorm die diyeti bırakmak hiç yok ..
misafirliğe giderseniz yada davet ederseniz çorba vazgeçilmez yemeğimiz unutmayın tabi kremasız olucakk..
cumaya derece almamız lazım bu hafta olan oldu anladık 3 haftadır durum böyle dur demek lazım artık..
aksamları spor yapmayı deneyin 5 dk da olsa deneyinn.. veremesekde haftaya kadar almakda yok bunu sakın unutmayınn kaydirigubbakcemile2
haftaya kilo alanın vay halinee :eek:klava: kimse kilo almıcakk..
başta bennn :icecream: :eek:klava:

Valla çok üşengeç oldum ben ya.
Sevdiğim akşam iftar yapalım birlikde dedi tamam dedim ama gitmeye üşeniyorum.
Eve gidip direk uyuyasım var:S
Bir an önce geçer inşalah bu durum...

nilaycım tansiyonumuz düştüğü için böyle uykumuz oluyormus..
nekadar cok uyursan o kadar cok uyumak istersin elini yüzünü yıka serinle aksamda yemekde normal seviyede tuz tüket asırıya kacmadan ayran vs. iç yee

kızlar haftasonu fazla yemek yok..
haftaya kilo almak yok
veremiyorm die diyeti bırakmak hiç yok ..
misafirliğe giderseniz yada davet ederseniz çorba vazgeçilmez yemeğimiz unutmayın tabi kremasız olucakk..
cumaya derece almamız lazım bu hafta olan oldu anladık 3 haftadır durum böyle dur demek lazım artık..
aksamları spor yapmayı deneyin 5 dk da olsa deneyinn.. veremesekde haftaya kadar almakda yok bunu sakın unutmayınn kaydirigubbakcemile2
haftaya kilo alanın vay halinee :eek:klava: kimse kilo almıcakk..
başta bennn :icecream: :eek:klava:

Valla süper motive oldu tatlım...
Kesinlikle veremiyoruz anlaşıldı o kadar saat aç kalıpda sofrada o yemekleri görünce yememek zor.Ama en azından almayalım kilolar mutlaka sabit kalsın.Ramazandan sonrada ful gaz yola devam:içelim:

nilaycım tansiyonumuz düştüğü için böyle uykumuz oluyormus..
nekadar cok uyursan o kadar cok uyumak istersin elini yüzünü yıka serinle aksamda yemekde normal seviyede tuz tüket asırıya kacmadan ayran vs. iç yee

2 gündür zorluyorum kendimi canım.
İlk gün 30 dk ikinci gün 50 dk yürüdüm.
En azından hareketle almamaya çalışıyorum.
Ama nasıl miskinlik var üzerimde anlatamam.
Bir şekilde alışıcaz artık daha iki gün oldu.kaydirigubbakcemile2

bu aksam menüde ne var kızlarr...

ben meyve ile acıcam orucumu meyve tabağı hazırlıcam kendime 2 bardak sudan sonra elma ve armut yicem..
doymazsam eğer ki doyacağımı düşünüyorum meyveden 1 saat sonra yarım tabak hala bitmeyen barbunyamdan yicem ayranla birlikte..

X