Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Merhabalar , iki gündür acaip işim var kaçamak giriyorum :) Geçen hafta ne güzel lak lak ediyordum ...Niyetli olan herkesinki kabul olsun , Ben niyetli değilim .
rapor vereyim istedim , akşam az dana döner yedim , 2 kaşık ve yoğurt eşliğinde , az salata ...
Sabahta yağsız süt ve müsli , arada bişey yok kahve sadece :))
Niyetli olan arkadaşlardan özür dilerim bööle açık açık yazmak istemezdim ...

Son düzenleme:
Nasreddin Hocaya sorarlar. Hocam Ramazan bizden memnun gidiyormu ?. Hoca cevap verir; memnun olmasa her sene 10 gün önceden gelir mi ? =) Hayırlı Ramazanlar....

tekrardan hoşbuldum, teşekkürler kızlar. inş kaçamaksız devam ederim, sadece regl olduğumdan arada tatlı krizim gelcek biliyorum ama meyveyle geçiştirmeye çalışcam artık bakalım :)

Merhabalar , iki gündür acaip işim var kaçamak giriyorum :) Geçen hafta ne güzel lak lak ediyordum ...Niyetli olan herkesinki kabul olsun , Ben niyetli değilim .
rapor vereyim istedim , akşam az dana döner yedim , 2 kaşık ve yoğurt eşliğinde , az salata ...
Sabahta yağsız süt ve müsli , arada bişey yok kahve sadece :))

merhaba canım..
kaç kaç gel aralarda ...
süpersin diyorum başka bişi demiyorum böyle devam bayramda 64 olmanı diliyorumm.. kaydirigubbakcemile2

Arkadaşın dediği gibi buraya yazıyorum ya kendimi firenliyorum o yüzden , diyorum bak mahçup olmak yok bunca sene yedin yedin ne oldu :)) Güzel elbiseler giymek varken xl xl bulmaya çalışmaya değermi hep bu şekilde motive ediyorum , koca sezeryan göbeğim bile mekikle düzleşmeye başladı :))

Arkadaşın dediği gibi buraya yazıyorum ya kendimi firenliyorum o yüzden , diyorum bak mahçup olmak yok bunca sene yedin yedin ne oldu :)) Güzel elbiseler giymek varken xl xl bulmaya çalışmaya değermi hep bu şekilde motive ediyorum , koca sezeryan göbeğim bile mekikle düzleşmeye başladı :))

bunları duymak ne güsel valla senin adına cok sevindim kilo kadar kötü bişi varmı su hayatta vercez arkadasım vercez hepsinden kurtulucaz.. :lepi:

inşallah canım ya , bugün evleneli 4 sene oldu 4 senedir tombul sosis gibi geziyorum halbuki okul dönemimde ve öncesinde hep zayıf bir kızdım :KK43:( Neyse evlendim , bebeğide yaptım artık çekidüzen vermem lazım kendime ...Destek süper bu forumda :) Şimdilik kaçıyorum öptüm hepinizi ...

Abdest namaz ve benzeri ibadetlerle arası iyi olmayan adamın biri
aile eş dost ve çevrenin baskıları sonucu namaza gitmiye karar
vermiş Tesadüf buya ramazanda yatsıya oğluyla beraber gitmiş,
namazdan sonra ormana odun yapmaya gitmeyi düşündüklerinden
yanlarındaki eşeği caminin dışına bağlayıp, camiye girerken caminin
imamı adamı görüp gülümsemiş Namaz başlamış bir iki rekat
vesselam derken namaz sürdükçe sürüyormuş Hoca selam verince
adam oğluna dönerek;" eşeği al eve git anana selam söyle iş inada
bindi sahurda eve gelemezsem merak etmesin "derken, hoca
yeniden namaza başlamış

Sultan II.Mahmud Han zamanında bir zât, Ramazanda bazı ahbab ve tanıdıklarını iftara davet etmiş. Meşhur şair İzzet Molla da davetliler arasındaymış.

Yatsı ezanı okunmuş, cemaatle namaza başlamışlar. İmamlık eden zât, namazı neredeyse iki secdeyi bir edecek kadar acele kıldırıyormuş. Çok kısa zamanda sonuncu rekatın tahıyyatına gelmişler. O aralık dışarıdan bir adam gelip namaz kıldıklarını görünce:

-Hazır abdestim varken ben de cemaate yetişeyim, diye düşünüp safa dahil olacağı sırada cemaat selam vermiş.

İzzet Molla dönüp adama şöyle demiş:

-Be adam! Biz içinde iken yetişemiyoruz, sen dışarıdan gelip nasıl yetişeceksin?

Son düzenleme:
LETHEM Hoşgeldin canım aramıza. Muhtemelen haftaya dahil olursun listeye. Şu an deneme sürecindesin. Hergün paylaşım yapmak ve Cuma günleri en geç 12:30 da bildirim yapmak şartımız var.
Allah azmine azim katsın. Keyifli kilo vermeler dilerim.

moral verdigiz ıcın tesekkurler kızlar.bırakmak bıkmak yok ıns basaracagım tabı yıne sızın destegınızle.MEYVENULL hanı ayagın ıkı yanında kemıkler varya yoldan geldigımde onlar yoktu ıste bende.kocaman oldum.bu yasıma kadar yaptıgım en uzun yolculuktu.YASEMIN cok ıyı gıdıyorsun.ıns bebısın dogum gununde ıstedıgın kıloda olursun.yedıklerını yazmanda bence sakınca yok.paylasıyoruz.bende sahurda kahvalth yaptım 1 lt yakın su ıctım.bu saat oldu daha rahatsız olmadım.Allah devamınıda boyle etsın ıns.LETHEM o sorumlulugu hissetmen en onemlısı gerısı kendılıgınden gelıyor.

Gelin olacak kızlarımız sizler özellikle asılmalısınız diyetlerinize.
Gerçekten şişko gelinler hiç ama hiç güzel olmuyor. Kızmasın kimse bana. Ben evlendiğimde çok zayıf değildim ama iri bi yapım olduğundan ve göğüsler büyük olduğundan zayıf göründüm. 59 la evlendim 6 ay sonra 72 ile hamile kaldım. :)

tamam iremözge.cim. gün içinde yediklerimi ve yaptıklarımı (spor) paylaşcam. haftaya dahil olana kadar ben de alışmış olurum sanırım bu yeme düzenine.

1 şeftali yiyip yarım bardak süt içtim kızlar. püsküüt.ündü sanırım böle bi tavsiyesi vardı. ona uydum. 1 saate de öğle yemeği yerim. sizler oruç musunuz?

tamam iremözge.cim. gün içinde yediklerimi ve yaptıklarımı (spor) paylaşcam. haftaya dahil olana kadar ben de alışmış olurum sanırım bu yeme düzenine.

1 şeftali yiyip yarım bardak süt içtim kızlar. püsküüt.ündü sanırım böle bi tavsiyesi vardı. ona uydum. 1 saate de öğle yemeği yerim. sizler oruç musunuz?

Ben oruçluyum canım. sesim de pek çıkmıyor o yüzden..

afiyet olsun tatlım en iisini yapmıssın..böyle devamm..
ben oruçluyum suanda ii gidio aksam üzeri baya zorlucak gibi gelio bakalım ..
aksam yemeğinde taze barbunya yoğurtlu patlıcan salata düşünüom..2 saat sonrada meyvemi yerim..

montiyi yapamıcam ramazanda..sahurda ekmek ve yumurta yeden olmuyoo iftar sorun değil zaten yiyemiyorsun pek bişi ama sahur olmuyoo yapamıyorum ben sahurda az yiyerek..

sahurdada menemen peynir zeytin söğüş kepek ekmeği ve meyve..

X