Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

iyi aklıma getirdin böcek olayını sinek için evdeki makinayı götürecektim ama güneş kreminin yanında böcekelr içinde bişeyler alayım eczaneden

Aslııııı madem kokoreç yicen yarım ye güzelim benden sana özel izin

Banuş böcek sokmasın diye chicco nun bitkisel kremi var onu al çok iyidir. Birde eczaneden böcek sokmalarına karşı pomat al.
Makina kullanma derim pek tavsiye edilmez bebekli ortamlarda.
Ve birgün önce oteli ara rica et odanızı ilaçlasınlar siz girmeden. Zaten zararsız ilaçlar kullanıyorlar.
Yazlık yerlerde ne kdr dikkat etselerde böcek oluyor. Ama ilaçlama çok işe yarıyor. Benim kızın göz kapağını yemişti böcek. Doktora gittik hemen neyseki bişiy olmadı.

anaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmm acayip sevindim şimdi ya =))
ama kendimi tutup çeyrek yemeye çalışıcam.
siz hepiniz 1 er kilo verirken ben yarım kilo verirsem olmaz ohaoldumsmile
52 rakamı görmek istiyorum :dance:

Aslı kokoreç diyince akan sular duruyor kuzum. Üstüne de çeyrek midye tava götürdün mü bol soslu değme keyfimeeeeee :)

Zevcan ne yedin bakim.

Aslı kokoreç diyince akan sular duruyor kuzum. Üstüne de çeyrek midye tava götürdün mü bol soslu değme keyfimeeeeee :)

Zevcan ne yedin bakim.

var ya tam kalorili şeler ... bunları yersem iki üç günlük çabam boşa gider galiba =((

saoll..
4 köfte salata ve ayran
sen yedinmi yemeğini

bende ızgara tavuklu salatayla ayran içtim.

bende ızgara tavuk ve salata yedim ama yakında gıdaklıcam .... sabah ne kadar toksam şuanda o kadar açım ne garip bişi

Zevcan bu hafta vermiş olacaksın eminim.

Aslı boşverrrrrr kiloyu falan değmez mi şekerim. Hep kilolu gelin olan ilk sen olmayacaksın ki dimi ama.

Aslı boşverrrrrr kiloyu falan değmez mi şekerim. Hep kilolu gelin olan ilk sen olmayacaksın ki dimi ama.

kilolu gelinden ziyade yürüyen bi duba olmak istemiyorum İrem ya :umursamaz:
52 kilo olsam 36 beden giysem. 38 e de razıyım. beğendiğim herşeyi alsam giysem.
acaba bana yakışırmı oramı buramı çok çıkartırmı diye düşünmeden. opuyorumnanaktan

inş canım vermiş olurum ..

kızları kıskırtmayı bırak bakalımm örnek eli sopalı kaptan nerdee böyle giderse oklava sana döncek hııı klava:

iremm sen nasıl kaptansın

kilolu gelin ol ne olur dedin ya klava: senin bizi daha çok motive etmen lazım

slm kızlar
menüler süper.harika gidiyoruz bakıyorumda...

benim bugün boğazlarım daha bi şişmiş.yutkunamıyorum bile....

sadece kahvaltı yapabildim.canım bişey istemiyor...

kızlar size birşey danışıcam

reglim tatile denk gelecek sanırım.aranızda kullanan oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…