Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlar

sabah 2 dilim ekmek 2 domates 1 dilim peynir 4 zeytin

öğlen 5 köfte salata ayran

aksam kabak yemeği yoğurt

kızlar ben bu sabah 300 gr fazla cıktım regl olucam galiba o yüzden dün hiç kacamak yapmadım cünkü suyumu biraz azaltmıstım bu gün onuda 3 litreye cıkartıcam.

Zevcancım ana öğünler mükemmel, ama hiç ara öğün yok, metobolizmanı yavaşlatmış oluyorsun bu kadar uzun ara yiyerek, 300 gr. da takma gecen haftaki gibi olucak eminim.

Günaydın herkese.

Banucum kırmızı kartın vardı zaten şekercim. Bir sarı daha alınca diskalifiye olunuyor.

Dilek güzel mönü cnm afiyet olsun. Dilekcim görürmüsün bu mesajı bilmem ama bu hafta girmezsen takımdan çıkarmak zorunda kalacağız.

Ece afiyet olsun şekerim. Dün sabah ve öğlen nasıldı yediklerin.

Aslıcım sana da afiyet olsun cnm.

Benim dün yediklerim şöyle. Aşağıdaki listeye rağmen bu sabah yine 70.5 çıktım. Cumaya Allah büyük.
Sabah
domates, peynir, zeytin, buğday ekmek

Öğlen
Tavuklu salata

Ara
1 şeftali

Akşam
Tavuk biftek yağsız tavada pişmiş, salata, yoğurt

Ara
1 şeftali, 1 kırmızı erik

Her zamanki gibi süper,Cumaya eksiye geçersin bence, birde ideal kiloya yaklaştıkca arada direnç noktaları oluşabiliyor, onu kırınca yine hızlanır vermen.

Şebom süpersin canım. Sen ne zmn tatile çıkıyorsun. Brn haftaya yokum Zevcana yardımcı olursun artık şekercim dimi.

Tatil dönüşü bende işi daha sıkı tutacağım. Ramazan girmeden 2 kilo vermiş olmam lazım. 67 ile Ramazana başlamak hedefindeyim.

günaydın bayanlar

dün akşam bir tabak barbunya yedim ekmeksiz 1 kaşıkta pilav yedim o kadar :lepi: saat 19:30 dan sonra da yalnızca su içtim

sabah 1 yumurta 1 dilim ekmek peynir zeytin domates ile kahvaltı yaptım

Menün güzel canım ama barbunyayı 1 tabak yerine 4 kşk yiyip birde yanında yoğurt yesen daha iyi olurmuş bwnce. Ben akşam öğününde bakliyat yediğimde daha az kg. veriyorum.

Rahatsızlığın içinde geçmiş olsun, inşallah kısa zamanda toparlanırsın.

Şebom süpersin canım. Sen ne zmn tatile çıkıyorsun. Brn haftaya yokum Zevcana yardımcı olursun artık şekercim dimi.

Tatil dönüşü bende işi daha sıkı tutacağım. Ramazan girmeden 2 kilo vermiş olmam lazım. 67 ile Ramazana başlamak hedefindeyim.

Canım ben 23 ünde çıkıyorum, o günde burdayım elbette yardımcı olurum.

Bende kesin karar verdim, inşallah başarabilirim sadece ilaçlara daha devam ediyor olmam canımı sıkıyor tatil dönüşü tahliler yapılacak belki bırakırlar kan hapını.(inşallah)

Senin 67 ile gireceğinden hiç şüphem yok benim, o kg. da da süper görünüyorsun zaten.

kızlar menüleriniz cok güzel benm ara öğün yapmamamın sebebi cok su içiyo olmam su içmekten midemde aclık hissetmiyorum su cay falan yetio acıkcası cok acıkırsam bi meyve yiyorum yoksa ayrıca ara öğün yapmıyorum..

şebnem sağol canım
yoğurt yiyorum zaten onu diyet yapmadan öncede yiyodum
akşam yemeğinde ya salata ya yoğurt kesin yiyorum :lepi
:

Ben dün ki menümü toptan yazayım.

Sabah 7.30 kavaltı 1 yumurta, domates salatalık, şekersiz çay

Ara 10.30 1 Şeftali

Öğlen 12.30 1 kase müsli

Ara 15.00 15 kiraz

Ara 18.00 Şeftali bir tane

19.30 1 fincan türk kavesi

21.00 4 galeta, 1 fincan şekersiz çay.

22.30 1 şeftali

(dün akşam yemeği saatim sarktı biraz ama olsun)

bende alerji yapıyo harnup ne yazık ki :1no2:

O kötüymüş işte. Halbuki öksürüğe birebirdir.

Canım ben 23 ünde çıkıyorum, o günde burdayım elbette yardımcı olurum.

Bende kesin karar verdim, inşallah başarabilirim sadece ilaçlara daha devam ediyor olmam canımı sıkıyor tatil dönüşü tahliler yapılacak belki bırakırlar kan hapını.(inşallah)

Senin 67 ile gireceğinden hiç şüphem yok benim, o kg. da da süper görünüyorsun zaten.

Şebnem saol canım ama artık yetmiyor o kiloda olmak bana. 65 hatta 60 olmak istiyorum. İşallah oluruz istediğimiz kilolarda.
Yardım içinde saol cnm benim.

kızlar bende bende 23 ünde annemlere gidicem 30 unda burdamısın özgecim..

Burdayım canım sadece bir hafta yokum ben.

Ben dün ki menümü toptan yazayım.

Sabah 7.30 kavaltı 1 yumurta, domates salatalık, şekersiz çay

Ara 10.30 1 Şeftali

Öğlen 12.30 1 kase müsli

Ara 15.00 15 kiraz

Ara 18.00 Şeftali bir tane

19.30 1 fincan türk kavesi

21.00 4 galeta, 1 fincan şekersiz çay.

22.30 1 şeftali

(dün akşam yemeği saatim sarktı biraz ama olsun)

Gayet güzel canım afiyet olsun.

günaydınn...
regl olucam yakınlarda olsamda kurtulsam yaa ne ağrısı ne şişkinliği çekilmiyor.
bende 23 ünden sonra 1 hafta yılık izinde olucam kızlar haberiniz olsun

bende bu sabah normal kahvaltı yaptım
öğlene canım hiç bişi istemiyo npıcama karar vermedim belki yemeğe bile çıkmayabilirim

günaydınn...
regl olucam yakınlarda olsamda kurtulsam yaa ne ağrısı ne şişkinliği çekilmiyor.
bende 23 ünden sonra 1 hafta yılık izinde olucam kızlar haberiniz olsun

bende bu sabah normal kahvaltı yaptım
öğlene canım hiç bişi istemiyo npıcama karar vermedim belki yemeğe bile çıkmayabilirim

banucum yememezlik yapma aksama cok acıkırsın yee mutlaka bişiler..
23 ünden sonra baya fire vercez ben sen şebo yok suan için kızlar ben bide ağustosun 10 unda döncem..

ben ii değilim çünkü regl oldum oturuyorum öleeee ama rahatladım tabıkıdeee :)) 300 gr sakın kafana takma canım sen onu telafı edersın fıstıgım benımm

ayyy canım benm yaa denizde böyle olması kötü oluyo nys ki senin tatil uuzundu bol bol girdin denize birazda kenardan seyrek daha cok bronzlas :)

ayyy canım benm yaa denizde böyle olması kötü oluyo nys ki senin tatil uuzundu bol bol girdin denize birazda kenardan seyrek daha cok bronzlas :)

oyle olacak artık canım ben suan kumlara uzandım laptopu aldım meyvesuyumda yanımda ohh rahat rahat sızınle konusuyorumm ama mıllet suyun ıcındeeeeeee alsanaalsanasmileakannehirkaydirigubbakcemile3 sende cıkıyomussun tatlım tatılee ohh ne guzellll

oyle olacak artık canım ben suan kumlara uzandım laptopu aldım meyvesuyumda yanımda ohh rahat rahat sızınle konusuyorumm ama mıllet suyun ıcındeeeeeee alsanaalsanasmileakannehirkaydirigubbakcemile3 sende cıkıyomussun tatlım tatılee ohh ne guzellll

denize giricek vakit bulamıcam canım ebn yaa :KK43: daha öncede demiştim sana sünnet var die onun hazılığı telası öyle gecicek benm tatil napalım bu sene böyle gecen sene bende sen gibi cok fazla bronzlasmıstım bu sene olmıcak ..

X