Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

anladım canım ..
ii rast gelmedi tatillerimiz :)

yerimseniben

günaydın fıstıklarrrrrr ben geldım :)) nasılsınız bugunnnn

Hoşgeldin kuşum. Bende iyiyim çok şükür. Hafta bitsin diye bekliyorum.

günaydınn...
regl olucam yakınlarda olsamda kurtulsam yaa ne ağrısı ne şişkinliği çekilmiyor.
bende 23 ünden sonra 1 hafta yılık izinde olucam kızlar haberiniz olsun

bende bu sabah normal kahvaltı yaptım
öğlene canım hiç bişi istemiyo npıcama karar vermedim belki yemeğe bile çıkmayabilirim

Bişiyler ye cnm aç aç durma sakın.

ben ii değilim çünkü regl oldum oturuyorum öleeee ama rahatladım tabıkıdeee :)) 300 gr sakın kafana takma canım sen onu telafı edersın fıstıgım benımm

Ohh sevindim valla senin adına Cerenim. Tamponla falan girebilirsin denize gerçi ama yine de çok kullanma derim.

oyle olacak artık canım ben suan kumlara uzandım laptopu aldım meyvesuyumda yanımda ohh rahat rahat sızınle konusuyorumm ama mıllet suyun ıcındeeeeeee alsanaalsanasmileakannehirkaydirigubbakcemile3 sende cıkıyomussun tatlım tatılee ohh ne guzellll

Keyfe bak maşallah maşallah. boshayallersmile

denize giricek vakit bulamıcam canım ebn yaa :KK43: daha öncede demiştim sana sünnet var die onun hazılığı telası öyle gecicek benm tatil napalım bu sene böyle gecen sene bende sen gibi cok fazla bronzlasmıstım bu sene olmıcak ..

aman olsun canım yaa bende boyle uzun tatılı bıdaha zor bulurum herhaldee bir sürü iş birikmiş yandım ben yandımm belkı tatılı bu pazar kesip ankaraya donebılırım 1 hafta erken olsunn ne yapayım cunku sıkıldım ben calısmak ıstıyorumm alısmısım cunku artık boyle oturmak sıkıcı gelıooo

oyle olacak artık canım ben suan kumlara uzandım laptopu aldım meyvesuyumda yanımda ohh rahat rahat sızınle konusuyorumm ama mıllet suyun ıcındeeeeeee alsanaalsanasmileakannehirkaydirigubbakcemile3 sende cıkıyomussun tatlım tatılee ohh ne guzellll

şuanda hesaplara gömülmüş yapmam gereken ağır bir rapor bulunan ve regl olmayı bekleyen ben bunu okuyunca dibe vurmuş durumdayım :nazar:mafoldumben

yerimseniben

Hoşgeldin kuşum. Bende iyiyim çok şükür. Hafta bitsin diye bekliyorum.

Bişiyler ye cnm aç aç durma sakın.

Ohh sevindim valla senin adına Cerenim. Tamponla falan girebilirsin denize gerçi ama yine de çok kullanma derim.

Keyfe bak maşallah maşallah. boshayallersmile

canım benımmm ıyı olduguna sevındımm tatlımm iremcim nasıl hayatımm kocaman op yıne onu benım yerıme caglayan nasıl acaba o da gelsede onun mercımegınıde bı opsemm

aman olsun canım yaa bende boyle uzun tatılı bıdaha zor bulurum herhaldee bir sürü iş birikmiş yandım ben yandımm belkı tatılı bu pazar kesip ankaraya donebılırım 1 hafta erken olsunn ne yapayım cunku sıkıldım ben calısmak ıstıyorumm alısmısım cunku artık boyle oturmak sıkıcı gelıooo

boşver canım yaa biriksin işler kendinde diyorsun bi daha böyle tatili zor bulurum die son dk sına kadar keyfini cıkartmaya bak bence zaten ankara bunaltır insanı ordan dönünce bence ne kadar gec dönersen o kadar ii..

şuanda hesaplara gömülmüş yapmam gereken ağır bir rapor bulunan ve regl olmayı bekleyen ben bunu okuyunca dibe vurmuş durumdayım :nazar:mafoldumben

kıyamam ben sana guzelım gecer bunlardaaa bak sız ne guzel tatıle cıkacaksınız ben donucemm :gitme: sızde bu yaz ıyı bır dınlenın soyle rahatlayınnn

boşver canım yaa biriksin işler kendinde diyorsun bi daha böyle tatili zor bulurum die son dk sına kadar keyfini cıkartmaya bak bence zaten ankara bunaltır insanı ordan dönünce bence ne kadar gec dönersen o kadar ii..

dogruu soluyon valla canım nıye yakayım kı 1 haftamı demıı ısler bır hafta daha beklesınn :))olumunekankayizsmile

eee senın ısler nasıl gıdıyo tatlım keyfın yerındemıı herhangı bırsey yok degılmıı

keyfim yerinde şükür bu günlerde iş yeri benm hep aynı canım yaa içeğimi sökmüşler dün ben cıktıktan sonra tutmus cıkartmıs pisliğin biri saksıya öylece bırakmıs ne kadar sinirlendim sabah sabah bi bilsen..

kıyamam ben sana guzelım gecer bunlardaaa bak sız ne guzel tatıle cıkacaksınız ben donucemm :gitme: sızde bu yaz ıyı bır dınlenın soyle rahatlayınnn

bebeğim doğalı 2 yıl olucak ağustosta ve doğru dürüst hiç tatil yapamadım açıkçası artık zor dönemleri atlattık.. bu sene denize sıfır bi yer ayarladık onada alıcam kürekli bi takım kumsalda oynarken bende yanında şezlonga uzanıp kitap oluyup güneşlenip denize giricem kızımla öğle uykusuna yatıcam akşamları denize karşı balkonda yakamozu seyredicem küçük olduğu için bırakıp gece bi yere gidemeyiz ama bu bile benim için bi lüks olucak kilo falanda umrumda değil giyicem çingene pembesi bikinimide banane

keyfim yerinde şükür bu günlerde iş yeri benm hep aynı canım yaa içeğimi sökmüşler dün ben cıktıktan sonra tutmus cıkartmıs pisliğin biri saksıya öylece bırakmıs ne kadar sinirlendim sabah sabah bi bilsen..

nasıl insan bunlar yaa sen özel şirkettede calısmıyosunn hadı orda ınsanın canını yakmak ıcın yaparlar dıyeyımm pes yanıı cıcekten ne ıstemısler ne kadar cahıl ınsanlar ben soyleyecek laf bulamıyorum

bebeğim doğalı 2 yıl olucak ağustosta ve doğru dürüst hiç tatil yapamadım açıkçası artık zor dönemleri atlattık.. bu sene denize sıfır bi yer ayarladık onada alıcam kürekli bi takım kumsalda oynarken bende yanında şezlonga uzanıp kitap oluyup güneşlenip denize giricem kızımla öğle uykusuna yatıcam akşamları denize karşı balkonda yakamozu seyredicem küçük olduğu için bırakıp gece bi yere gidemeyiz ama bu bile benim için bi lüks olucak

canım benım ne guzel işte benımde hayalım hep oyle bebegım olsun onunla gıdeyım ama maalesef yok bız edi büdü takılıyoruz ıkı kısııı sızın ne guzel bı tatıl olacakkolumunekankayizsmile:emir_bebek:

canım benım ne guzel işte benımde hayalım hep oyle bebegım olsun onunla gıdeyım ama maalesef yok bız edi büdü takılıyoruz ıkı kısııı sızın ne guzel bı tatıl olacakkolumunekankayizsmile:emir_bebek:

kızım eğlenicekya o bana yeter herşeye değer inan çocuk bunalıyo evde sıcak diye bakıcısıda akşam 3-4 e kadar dışarı çıkarmıyor..oturamadık şöle bahçeli küçük bi deniz kasabasında hiç istemiyorum İstanbulda yaşamak ve çocuğumu yetiştirmek ama napalım kısmet kader işi

nasıl insan bunlar yaa sen özel şirkettede calısmıyosunn hadı orda ınsanın canını yakmak ıcın yaparlar dıyeyımm pes yanıı cıcekten ne ıstemısler ne kadar cahıl ınsanlar ben soyleyecek laf bulamıyorum

bende bulamıyorum tatlım ya bana zarar veremedikce canımı baska yerden baska sekillerde yakmaya uğrasıorlar seviyesilik bu yaptıkları..
nys kızlar ben kacıyorum yavas yavas öğleden sonra görsz.. opuyorumnanaktan

kızım eğlenicekya o bana yeter herşeye değer inan çocuk bunalıyo evde sıcak diye bakıcısıda akşam 3-4 e kadar dışarı çıkarmıyor..oturamadık şöle bahçeli küçük bi deniz kasabasında hiç istemiyorum İstanbulda yaşamak ve çocuğumu yetiştirmek ama napalım kısmet kader işi
belkı o da olur tatlım haırlısıı
bende bulamıyorum tatlım ya bana zarar veremedikce canımı baska yerden baska sekillerde yakmaya uğrasıorlar seviyesilik bu yaptıkları..
nys kızlar ben kacıyorum yavas yavas öğleden sonra görsz.. opuyorumnanaktan

ok tatlım gorusuruz by

canım benımmm ıyı olduguna sevındımm tatlımm iremcim nasıl hayatımm kocaman op yıne onu benım yerıme caglayan nasıl acaba o da gelsede onun mercımegınıde bı opsemm

İremde iyi cnm. Bugün anneannesiyle son günü. Annemler tatile gidiyor. 3 gün yengem bakacak. Onu düşünüyorum bende işallah sorun olmaz.

Pislikler.

bebeğim doğalı 2 yıl olucak ağustosta ve doğru dürüst hiç tatil yapamadım açıkçası artık zor dönemleri atlattık.. bu sene denize sıfır bi yer ayarladık onada alıcam kürekli bi takım kumsalda oynarken bende yanında şezlonga uzanıp kitap oluyup güneşlenip denize giricem kızımla öğle uykusuna yatıcam akşamları denize karşı balkonda yakamozu seyredicem küçük olduğu için bırakıp gece bi yere gidemeyiz ama bu bile benim için bi lüks olucak kilo falanda umrumda değil giyicem çingene pembesi bikinimide banane

Bende geçen sene aynen böyle yapmıştım banuşum.
Öğlen odamıza gittik uyuduk kızımla. Sadece birgün eşim gitti.
Sonra çıktık denize havuza yine.
Zaten benimde uykuya dinlnenmeye ihtiyacım vardı süper oldu.
Düzenini hiç bozmadım ben kızımın tatilde sorun çıkmadı.
Tavsiyem yanına böcek sokmalarına karşı krem al mutlaka.
Birde gölgede bile güneş kremini sür canım.

Yemeğe gidiyorum kızlar by.

:dance: :teytey:
ne güzel ya. inşallah gönlünüze göre bi tatil geçirirsiniz ailecek.

Sabah 8.30 3 galeta, Kibrit kutusu kadar beyaz peynir

10.30 1 Şeftali

12.30 Izgara tavuklu salata, 1 bardak ayran. (ayran büyük boy kutuydu)
(ekmek falan yemedim, normalde ekmek yiyen biri değilim zaten)

15.00 15 Kiraz yerim yine.

17-18.00 arası yine 1 şeftali yerim

Akşamda nişanlımla buluşucaz. Yemek yicez.
Kokoreç çok severiz. Ben çeyrek ekmek kokereç yemeyi düşünüyorum. :S

X