Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın hanımlar...

Dün gelemedim çok üzgünüm.
Yurt dışından eğitime geldiler tüm gün toplantıdaydım.
Evede çok geçtim bakınamadım...
Zevcan aranızın düzelmesine çok sevindim...

Ben dikkat etmeye devam ediyorum ama şu günlerde çok yordunum.
İştahım kapandı iyice sitresli bir hafta geçiriyorum ay kapanışı filan fazlasıyla yoğun.
Ama zayıfladığımı hissediyorum nedense bakalım tartdı günü görücez.

12. haftadan sonra cinsiyetinide öğrenebiliyorsun annem kardeşimde 15. haftada öğrenmişti artık belli olur gebeğin opuyorumnanaktan

İnş.tatlım çok merak ediyorum artık cinsetini sağlıklı olsunda gerçi gerisi boş :))

günaydın kızlarr bende yenı uyandım bı sıze bakayım dedımm çaglayanımm özgemm zevcanımm şebommm nasılsınızz kızlarrrr :))

Günaydın biz çok iyiyiz pek bir şikayetimiz yok teyzesi :)))

Günaydın canım.Bende sabah seni kızlara sordum.Demekki işlerin çok yoğunmuş ondan gelememişsin.Çokta kendini yorup sağlığından olma bak yediklerini dikkat et canım.Bol bol meyve ye kaybettiğin enerjini geri versin sana

günaydın kızlarr bende yenı uyandım bı sıze bakayım dedımm çaglayanımm özgemm zevcanımm şebommm nasılsınızz kızlarrrr :))

günaydın tatlım hoşgeldin biz iizzz sen nasılsın ..dönüş nezamn iice bronzlastın artık dönn kıskanmaya basladım ben hala peynir gibi bembeyazımm kaydirigubbakcemile3

iş yerındekılerın nıyetı oyle hemen bellı olmaz canım sen yınede tedbırlı ol tatlım :)) mınnosumun ıı oldugunada sevındımmm

günaydın canımm evet düzelttik arayı hediyemide istedim evime ahşap bi biblo al dedim bakalım nezamn alıcak kaydirigubbakcemile3
zayıflamak cok güzel dimi cuma bakalım sonuclar ne olucak :teytey:

günaydın tatlım hoşgeldin biz iizzz sen nasılsın ..dönüş nezamn iice bronzlastın artık dönn kıskanmaya basladım ben hala peynir gibi bembeyazımm kaydirigubbakcemile3

26 temmuzda ıs bası yapıcam canımmm yıllık ızın + rapor aldım o yuzden bu kadar uzunn oldu :))

hmm anladım tatlım bende 26sında gidicem ama deniz kacamağı yapabilirmiyim bilmiyorum kardeşimin sünnet cemiyeti misafir hazırlık telası falan bakalım nolcak

bulursun belkı bır ara canımm o zamann kacamak yaparsınn :)) bız evlendıgımız zaman ısler nedenıyle balayı yapamamıstık sadece haftasonu ıkı gun cesmeye kacmıstık ama geceıkmıs balayını bu yaz yapıyoruzz:)) cunku gecen sene esımın basının etını yemıstım resmennn :))

iş yerındekılerın nıyetı oyle hemen bellı olmaz canım sen yınede tedbırlı ol tatlım :)) mınnosumun ıı oldugunada sevındımmm

26 temmuzda ıs bası yapıcam canımmm yıllık ızın + rapor aldım o yuzden bu kadar uzunn oldu :))

Şimdilik zamana bıraktık canım ama.Bakalım neler olacak ablam aradı az önc bana iş bulmuş gel başvur istersen diyor.Eşimle bir konuşıyımda bakalım kendimi riskede atmak istemiyorum.

26 temmuz'a ama daha çok var sen kapkara bir ceren olarak geleceksin galiba

hayırlısı tatlım dıger ısın belkı avantajları daha ıyıdır ama bu ıs yerınede 4 senenı vermssın en ıyı kararı alacagına emının tatlımm evet cok korkunc olucam sanırımmm kapkara öcüü gibi kaydirigubbakcemile3 sebomm bıkınılı halımı begendıgın ıcın saol tatlısımmm yenı fotolarımlaa karsınızdaa olacagımmkaydirigubbakcemile3:kedi:

Zamana bıraktım canım artık bebişimide üzmek istemiyorum.Onunda benim gibi stresli olmasını istemiyorum o huzurlu ve sağlıklı olsunda yeter bana.

Hadi bakalım artık yeni resimlerini bekliyoruz.tatil dönüşü

İyi olmaya çalışıyorum canlarım desteğiniz için saolun.
2 günlük bir tatil düşünüyorum hafta sonula birleştirip 4 gün yapıcam.
O yüzden buğün tüm işlerimin bitmesi lazım şimdi çıkıyorum inşallah fırsat bulup yeniden gelirim.
iyiki varsınız kendinize dikkat edin emi? Öpüldünüz.

ıyi tatiller canım dikkat et kendine.Sakın rejiminide bozma bak bu kısacık tatilde dönüşte seni kilo vermiş olarak bekliyoruz yoksa kaptanımız sana çok kızar :)))

hıcc uzmee kendınıı tatlısımm cok sıcak degılmıı orası nasılll burası yanıyoo su an bahcedeyımm ama dal kıpırdamıyoo ınankii

hıcc uzmee kendınıı tatlısımm cok sıcak degılmıı orası nasılll burası yanıyoo su an bahcedeyımm ama dal kıpırdamıyoo ınankii

Hemde nasıl canım bir bilsem.Oda sıcak sırtımdan ter damlıyor inan.Vantilatör var oda sıcak üflüyor birde bas ağrısı yapıyor.Aşağıyada inemiyorum artık odayı topladılar biliyorsun iki gündür yanıyorum böyle resmen.
Sizin orası bodrum sıcak olması çok normal :)))

cuma günü kilo bildirimi yapabilcekmisin canım bide sakın kacamak yapma bildirim yapamıcaksan suanki kilonu söylede o geçilsin.
ii tatilller tatlım opuyorumnanaktan

:))) dogruu vallaaa :))) allah yardımcın olsun tatlımmm bılıomusun ben daha adet olamadımm onada cok canım sıkılıo kac gun gectı uzerınden su sogan suyu olayıını bılıomusun canım acaba ısıme yarar mıı

hadi yaaa.o günden beridir hiç olmadın mı sen bak sen şu işe ama bebişte yok ki sevinelim diycem ama (

Soğun kürünü biliyorum canım ama hiç yapmadım burda topiklerin birinde olması lazımdı istersen oradan bir bak.

ya benim diyetimm çok kötü gidiyo yemiyorum hiç ama çok düzensizmafoldumben zayıflıyorum ama böyle hemen alırım ama geri napıcam blmiyorum bide öğrenciyim ben ya sürekli bu menüleri hazırlamakta zorlanıyorum üşeniyorum yemek yapmaya.napıcam bilmiyorumm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…