Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan sen istersen başaramayacğın şey yok biliyorum canım.
Tartılmak istedim ama moralim bozulsun da istemedim canım.
Cuma tartılıcam o yüzden bakalım.

Kızlar geçen ay için %1.5 kuralımızı yapmıyorum. Yeni katılanlar vs oldu aramıza. Bir dahaki ay yaparız.
Paylaşımdan kırmızı kartı olanları bir dahaki sarı kartta diskalifiye edeceğiz mecburen.
Angela da girmedi iki gündür. Nerde bıcırık acaba.

|KK Nick|Kartları|05.07.2010|06.07.2010|07.07.2010|08.07.2010|09.07.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | + | | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart|ızinli|Çünkü|Bu Hafta|Mezun|Oluyor|
3|dilekruzgar |%1.5 ve Paylaşım Kırmızı Kart| - | - | | | |
4|uaydın |Paylaşım Kırmızı Kart| - | - | | | |
5|ırem&Özge | | + | + | | | |
6|meyvenull | | + | + | | | |
7|angeLa90 | | - | - | | | |
8|NeKss | | + | - | | | |
9|lightlife | | + | + | | | |
10|semiha | | + | + | | | |

Son düzenleme:
Karikatüre kopmakla meşgulüm. Bizde o hale geleceğiz eğer kurtulamazsak şu kilolardan.
ıyiyim çok şükür cnm sen nasılsın. Mönünü ekle bakalım. Dün neler yedin.

Günaydın kızlar ya dün ben zevcan senin erkek arkadaşınla tartırtışmıssın onu atlamışım canım affet beni ya görmedim o kadar kafam dağınıktıki özür dilerim canım benim.ama aranız düzelmiş sabah okudum ve çok sevindim bu habere.

Şebocum sende kaptanlıktan ayrılmışsın canım açıkçası üzüldüm sen şimdi yerini eli sopalı bir kaptana bırakmışsın biz senin zamanında daha rahattık vallahi :)))
(özgem şaka yapıyorum sakın kızma :))

Özgecim günaydın canım regl döneminde şişkinlik yaşaman normal ama bozmadığın için montiyi tatile gidene kdar sen 68 değil 67-66'yı bile görürsün inş.tatlım.

Nuram günaydın canım

Nilay gelmiyor mu kızlar takıma dünde yoktu sanki takımda.

Birde size bir haberim var.Akşam eşim gidip patronumla görüşmüş işte bizim öyle bir niyetimiz yok çağlayan bizi yalnış anladı biz onu işten çıkarmayı düşünmüyoruz demişler eşimde demiş niyetiniz nedir o zaman sıcak oluyor diye arada aşağıya iniyordu odayı topladınız gizli saklı eleman alıyorsunuz hemde çağlayanın izin alıp gittiği gün oluyor evraklarını toplayıp kendi odasında birşey bırakmıyorsunuz evrakları saklıyorsunuz bunlara ne diyceksiniz demiş. patronumda ona yardımcı alıcaktık biz işte,sen müdürünü tanımıyormusun kimsenin odasının karıştırmadan duramaz sürekli böyle yapacak ona birşey yok.Bilgisayarıda ihtiyacımız vardı kardeşiyle konuşuyor amerikayla onun için odasına istedi falanda filan bir sürü söz ama eşim ikna olmadım diyor.Aradaki olaylarıda ben başlatmışım öyle söylemiş oda demişki siz ona bir tavır yaptıysanız oda size karşı yapmıştır.Tek başına durduk yere birşey yapmaz oda demiş.Anlıyacağınız beni işten çıkartmak istemiyorlarmış ama yaptıklarınıda bizler yalnış anlıyormuşuz amaçları beni rahatlatmakmış.Müdüre hanım benim yaptığım işlerde yetersiz kalıyormuş ve nasıl yapıldığını bilmiyormuş işte böyle bir sürü karmaşık olaylar

En önemli şeyi unuttum ben 1.40kg vermişim ben kilo alıyorum diye korkarken bu sabah tartıldım ve eksiye düşmüşüm buna ne diyorsunuz bakalım hanımlar :)

Çiçekim bence kurcalamayın daha fazla olayları. Patron öyle diyorsa öyledir deyip kabul edin. Dünde demiştim ya belki de geçici birini arıyorlardır diye. Bak onlarda yardımcı alacakmış.
Üstlerine gitmeyin daha kötü olmasın kuşum.

Eli sopalı kaptan lakabını sevdim. Valla kilo alanı. kaçamak yapanı sopalarım alırım ayağımın altına ezerim çiğnerim. Bu cüsseyle ezildiğiizde ne hale gelecekseniz bir düşünün derim :)

Kilo vermende normal bulantılar kusmalar ilk haftalarda kilo verdirir. Birde sağlıklı beslendiğin için gereksiz kiloları almıyorsun kuşum. Ama bebiko sağlıklı ya gerisi boş.
ışallah dediğin gibi bende 67 olurum ama imkansız gibi şu an

Bu sabah ben zaten gülerek konuştum onlarla ama pek pas vermediler ama olsun moralimi bozmayacağım bundan sonra çokta irdelemiycem bakalım neler olacak.

Sana yakışır canım kaptan olmak işte ama eli sopalı olduğundan biraz korkacaklar senden olsun kilo verip çıtır olurlar en azından dimi kaydirigubbakcemile3

Bebiş iyi olsunda zaten ben başka birşey istemiyorum ama çok şaşırdım bu duruma.Bence 67 görürsün tatlım sen ama olumsuz düşünme pozitif düşün kilolarda senin üzerinden kayıp gitsinler böylece :lepi:

ışallah bebem ya işallah.
Öyle yap bravo en doğru karar bu canımcım. Bebeğini de kendini de üzme.

Valla şu gruptan çıtır çıtır mezun olalım başka bişiy istemem. Ben 65 olayım da hedefimi 60 a çekicem olursa. Olmazsa da bırakıcam kaldığım yerde 65 de yeter bana.

çağlayanım düzeldi aramız beni aldattığımı düşünüyordum hersey başkasının mesajının yanlıs gönderilmesiymiş askeriyede tek telf kullandıklarından kaynaklanmıs bilmiyorum annesini üzerine yemin etti ama hala tam affetmiş değilim bana hediye alcak tabi ne alacağına karar vermem gereiyo önce ne aldırsam ki kaydirigubbakcemile3

canım bi süre iş yerindeki olayları oluruna bırak bakalım bence onlar birini alıcaklar yetiştirip seni öyle ayırıcaklar şuanda ii kötü calısıyorsun ama calısmadığın günlerde olucak ozamnı bekilyorlar bence suanda hiç bişi yokmus gibi davranman en mantıklısı durum kontrolu yap.bakalım altından ne cıkıcak

Bence kendini hangi kiloda sağlıklı hissediyorsan o şekilde devam et canım.Eğer seni 65 tatmin edecekse o kiloda kal.Bakalım biraz böyle dene sonra yavaş yavaş 60'a iner birde o şekilde bakarsın ama biz ne kadar çok takarsak kafaya onlar hiç gitmiyor bizden bu kesin :))

Ahh ve zevcanım sen askerdeki çocuğu niye üzüyorsun bakıyım yazık değilmi.Hem çocukla kavga et üstüne hediye aldır aayyyy biz bu kadınlardan korkulur gerçekten kaydirigubbakcemile3 aranızın düzelmesinede çok sevindim ayrıca

Bilmiyorum canım bakalım nasıl yapacaklar işten ayrılma olmayacak demişler eşime ama onlar benim gibi elemanıda zor bulurlar hani.Ben burda erkeklerin bile yaptığı tüm işi yapıyorum tüp taşımak dışında.Buraya alacakları kız sanayide çalışan erkeklerle hiç ama hiç yapamaz neyse kafam rahat artık hiç olmazsa bundan sonrası içinde zamana bırakıyorum

Evet ben başlarda çok sıkıntı çekmiştim ama sonra kendiliğinden gelişti herşey birazcık kiloları takıntı yapmaktan vazgeçsek güzel olacak herşey ama yapamıyoruz ki sadece sözde bitiyor :))

9 haftada göbiş çıkmaya başlarmı benim sanki minicik bir göbüşim var gibime geliyor hani gaz şişkinliği gibi değil böyle bir doygunluk varmış gibi geliyor acaba yanılıyormuyum.

Bu habere çok sevindim işte eşim göbiş var hatun artık sende diyorduda inanmak istemiyordum geçen hafta sürekli söylüyordu aşkım bak birşeyler orada var gibi diye ama demekki kuzucum iyiymiş ve büyüyor :lepi:

12. haftadan sonra cinsiyetinide öğrenebiliyorsun annem kardeşimde 15. haftada öğrenmişti artık belli olur gebeğin opuyorumnanaktan

günaydın kızlarr bende yenı uyandım bı sıze bakayım dedımm çaglayanımm özgemm zevcanımm şebommm nasılsınızz kızlarrrr :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…