Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Selam şekerler.

Özgecim dün yazmıştım okudun mu? Bir kaptan yardımcısı seçelim, ikinizi birden bildirelim.

çağlayan gelişmelere çokk sevindim, bende demiştim konuşun bi diye, boşu boşuna üzmüşsün o kadar kendini.

Bizimde eşimle aramız hala düzelmedi, canım çok sıkkın aslında, o yüzden çokda yazmaya halim olmuyor.

Öğleden sonrada göz dr.na ordan da gözlük almaya gidicem. Yokum yani.

Selam şekerler.

Özgecim dün yazmıştım okudun mu? Bir kaptan yardımcısı seçelim, ikinizi birden bildirelim.

çağlayan gelişmelere çokk sevindim, bende demiştim konuşun bi diye, boşu boşuna üzmüşsün o kadar kendini.

Bizimde eşimle aramız hala düzelmedi, canım çok sıkkın aslında, o yüzden çokda yazmaya halim olmuyor.

canım benım uzme kendını hersey duzelır bıtanemm senı cok sevıyorumm ne olurr uzulme kıyamam sana

tamam caglayancım bırazdan ıncelerım orayıı ben cıkıyorumm esımm uyandıı acıktımm bıseyler yemem lazımm optumm hepınızııııı :))

ya benim diyetimm çok kötü gidiyo yemiyorum hiç ama çok düzensizmafoldumben zayıflıyorum ama böyle hemen alırım ama geri napıcam blmiyorum bide öğrenciyim ben ya sürekli bu menüleri hazırlamakta zorlanıyorum üşeniyorum yemek yapmaya.napıcam bilmiyorumm.

ama olmazki öylee düzensizce beslenilmezz bak deniyim konusuyu kaydirigubbakcemile3 cankırıya ilk atandığımda düzensiz beslenmekten kilo vermiştim tüm pantalonların düşüyordu üzerimden sonra bir kilo almaya basladım sonuc 69.7 kas kendini azıcık böyle düzensiz beslenerek kilo vermekden cok alıverirsin yemek yapamıyorsan dısardan sebze yemeği almaya calıs.
ben aksamları ypıyorum yemeğimi ertesi gün yiyorum onu yiyip ertesi güne tekrar hazırlıyorum hem annenlerin yanına nezamn dönüyorsun annen sana güzelce bakar orda bi süre düzenli beslenirsin..

Selam şekerler.

Şebocum senin eşinle aran mı bozuk tatlım ben bunu gözdem kaçırmışım kusura bakma dün okudum ama birşeyler göremedim.Çok üzüldüm canım inş.kısa zamanda eski günlerinize dönersin tatlım.
Evet canım akşam eşim konuştu bugun gene aynılar ama ben daha farklı oldum bakalım artık hayırlısı

Cerenim görüşürüz tatlım.İyi tatiller

Selam şekerler.

sebnemcim üzme kendini düzelir düzelsin die bişler yapsan nasıl olur.onun adım atamasını bekleme üzülüyorsan düzelsn die bişler yap bence. :hulya:

Detaya girmicem ama 1 aydır ayrı yatıyoruz, ama düzelme yok maalesef. Canım ben yolunda gitmeyen şeyleri söyledim , 5 şeyden sadece 1i üzerinde düzelme var diğer konularda hiç düzelme yok, gayret yok bu durumdan rahatsız olma yok, çocuklarla ilgili konularda genel olr konuşuyoruz başka bişeyde yok. durum çok vahim anlıcanız:KK43:

Detaya girmicem ama 1 aydır ayrı yatıyoruz, ama düzelme yok maalesef. Canım ben yolunda gitmeyen şeyleri söyledim , 5 şeyden sadece 1i üzerinde düzelme var diğer konularda hiç düzelme yok, gayret yok bu durumdan rahatsız olma yok, çocuklarla ilgili konularda genel olr konuşuyoruz başka bişeyde yok. durum çok vahim anlıcanız:KK43:

msj yeni gördüm canım dışarı çıkmıştım olayın bu kadar büyük ve sıkıntılı olduğunu bilmiyordum açıkçası yazdıklarını okuyunca çok şaşırdım.Evlilik konusunda bizden daha deneyimlisin çokta karışmak istemem ama eşinle herşeyi açık açık konuşmanız gerekiyor tatlım sanki.Belki bu konuşma işini daha önce yapmışsınızdır ama bana konuşmadan hiçbirşeyin düzelmeyeceği gibime geliyor.Yada eşine bir mektup yaz.Kendi duygularını ifade eden.Nerde kırıldığını ondan neler beklediğini.Bebiş olmadan önce bizde ufak bir sorun yaşamıştık bende ona mektup yazmıştım hemde peçeteden evde tek kağıt o vardı o an ne yapıyım :)) baya uzun bir mektup olmuştu ama sonradan oda gelip benimle konuşmuştu ve halletmiştik.Hani belki başka türlü yaklaşımlarda bulunursan çözümler kendiliğinden gelebilir.

şebnemcim kıyamam sana.çok zor aynı evde iki yabancı gibi yaşamak.allah yardımcın olsun.umarım her şey en kısa zamanda yoluna girer bitanem...

tünaydın kızlar

dünki menüme uydum fakat şöööleee oliyyy
akşam yemeğinden sonra iki dilim karpuz yedim.
sonra kendimi çok engellememe rağmen bir tane browni yedim.

ama sonrasındada 1000 adım step 20 dakika egzersiz yaptım.

bugün daha ne yiyeceğime karar veremedim.akşama yazarım menümü...

günaydın kızlarr bende yenı uyandım bı sıze bakayım dedımm çaglayanımm özgemm zevcanımm şebommm nasılsınızz kızlarrrr :))

Günaydın cnm ben iyiyim çok şükür.

Günaydın hanımlar...

Dün gelemedim çok üzgünüm.
Yurt dışından eğitime geldiler tüm gün toplantıdaydım.
Evede çok geçtim bakınamadım...
Zevcan aranızın düzelmesine çok sevindim...

Ben dikkat etmeye devam ediyorum ama şu günlerde çok yordunum.
İştahım kapandı iyice sitresli bir hafta geçiriyorum ay kapanışı filan fazlasıyla yoğun.
Ama zayıfladığımı hissediyorum nedense bakalım tartdı günü görücez.

Sakın diyeti bozma cnm. Yoğunluklar diyete hep taş koyar canım.

ya benim diyetimm çok kötü gidiyo yemiyorum hiç ama çok düzensizmafoldumben zayıflıyorum ama böyle hemen alırım ama geri napıcam blmiyorum bide öğrenciyim ben ya sürekli bu menüleri hazırlamakta zorlanıyorum üşeniyorum yemek yapmaya.napıcam bilmiyorumm.

Hiç yememek diyetin en büyük düşmanıdır büşracım.

Selam şekerler.

Şebnem kim olabilir yardımcı Zevcan olabilir. Hergün burada ne dersin.
Eşinle olanlara da üzüldüm cnm. Düzelmesini diliyorum Allah'tan.

tünaydın kızlar

dünki menüme uydum fakat şöööleee oliyyy
akşam yemeğinden sonra iki dilim karpuz yedim.
sonra kendimi çok engellememe rağmen bir tane browni yedim.

ama sonrasındada 1000 adım step 20 dakika egzersiz yaptım.

bugün daha ne yiyeceğime karar veremedim.akşama yazarım menümü...

:eek:klava:

şebnemcim canım bu kdar ciddi olduğunu bilmiyordum durumun cok üzüldüm umarın herseyi yoluna koyucak bi care bulursunuz tatlımm ..

canım çok üzüldüm .. 2 tane çocuk var halletmeniz lazım ... hep bize düşüyor nedense mücadele .. bazen taktik değiştirmek işe yarar önüne madde madde yapıalcakları koymak inada neden olabilir şunu unutma erkekler 2 güzel lafa 2 cilveye tav oluyolar hemen bu yolları dene şeker hayatı çekilmez yapmak yerine daha iyi bir sonucu olur ve ortayı bulun..

kızlar ben iş yoğunluğundan siteye giriyorum bişi yazamadan çıkıyorum biraz önce raporları teslim ettim bi rahatladım

diyetime gelince biliyosunuz bant kullanıyorum ve gayet iyi gidiyo cuma sonucumu görürsünüz şimdi bişi söylemicem

yediklerimi yazsam oha dersiniz ama yazimmm

sabah omlet bol kaşarlı ve salamlı yanında domates salatalık zeytin çay
öğlen tavuk şiş zero kola
birazdans alatalık yemeye başlarım

aç kalmamam lazım

Banu hoşgeldin cnm. Daha çok aramızda görmek istiyoruz seni.
Çok da yemiyorsun aslında ama kola falan fazla olmuş.

Zevcan ben sana anlatırım canım ne yapman gerektiğini. Hesaplamayı falan biliyorsun ne de olsa.
Bu arada kendi resmin mi bilmiyorum ama maşallah çok güzelmişsin eğer sensen.

X