Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın herkeseee nasılsınız bakalım?
Yei bir haftaya daha başladık umarım hepimiz için güzel geçer...

Günaydın kızlar,

Özgecim kaptanlığı çok iyi yapacağına hiç şüphem yok, itiraz edecek kimse olacağını düşünmüyorum.

Bende şöyle bir karar aldım. Kaptanlığı Özgeye bırakıp takımda kalacağım. Çünkü bugün diyete yeniden başlıyorum, diyetisyenin pilavlı makarnalı şimdilik sporsuz diyetini bırakıyorum. 3 hafta sonra sonra tatile mutsuz gitmek istemiyorum. Akşam tekrar yürüyüşlerime başlayacağım.

Yasemin sevindim geçici de olsa bir işinin olmasına, eminim sana çok iyi gelecektir.Zaten fazla bir kilon kalmadı senin,

Zevcan KPSS ye girme kararını destekliyorum, insan istedikten sonra herşeyi bşarır, ben öyleyimdir şahsen, bak 6 ay önce Kurumda yükselme sınavı vardı, benim gibi 2 çocuklu sadece 1 kız daha vardı çoğu erke,k yada bekar bayan ben azmettim çalıştım ve 3. lükle kazadım. Sende ıSTERSEN OLUR. Sadece programlı ol, zamanlamanı iyi yap, hemen çalışmaya başla.

Nurcum haklısın ayrılırsam bu kilomu ararım. Zaten bu kararımı gecen hafta başında almıştım kendimi bıraktım da, hafta sonu yarım kg. almışım bile. Nurcum sende çok güzel veriyorsun , devam şekerim.

Anladım cnm tamam o zaman.

Günaydın kuzucum. Ben iyiyim sadece midem kötü. Ve çok şişimmmmmmmmm

Şebo takımda kalıyorsan kaptanlığı neden bırakıyorsun cnm.
Kalmana çok sevindim ama kaptanlığı bırakma kararına üzüldüm.
İstersen bir daha düşün.

cok hırslıyım canım tarih konuları bitti bile nerdeyse her fırsatta ders calısıom ii bi puan almam lazım en az 85 bunun içinde gece gündüz calısmam sart baska yolu yok bu işin..
kararına cok sevindim burdan uzak kalıp tekrar kilo almaktana aramızda kal inan hersey böyle daha ii olucak..
insan istedikten sonra herseyi basarıyo daha basaracağımız cok sey var bu hayatta yerimseniben

günaydın nilaycımm hoş geldin nasılsın bu gün hafta sonun nasıldı..
benim fena değildi diyeyim umarım kacamak yapmamıssındır alsanaalsanasmile

Özgecim, kaptanlığın gereklerini yerine getiremediğim için kaptanlığı bırakıyorum. Sen bu işi zaten yapıyor gibisin, takımı süper motive ediyorsun, herkesle ilgileniyorsun. Geriye bir hesaplama ve bildirim kalıyor.

günaydın nilaycımm hoş geldin nasılsın bu gün hafta sonun nasıldı..
benim fena değildi diyeyim umarım kacamak yapmamıssındır alsanaalsanasmile

Yok canım hiç kaçamak yapmadım.
Sporumuda yaptım.
Ama çok hamladım yani gece inanın bacaklarımın ağrısı yüzünden uyuyamadım.
Ama sevdiğime bir söz verdim kesinlikle başarılı olucam bunun başka yolu yok.

Şebnem peki canım nasıl istersen. Ama sakın kaybolma ortadan. Bizimle kal.
Kaptanlığı bana layık gördüğün içinde teşekkürler.
Ne yapmam gerektiği konusunda hiçb ilgim yok ama anlatman lazım.

Bir de uaydın Banu paylaşımdan kırmızı kart aldı ne yapacağız. Bu kararı da bırakmadan sen ver istiyorum.

ben spor yapamıyorumm sen bana cd göndercektin unuttunnnn benneyaptımki

ben spor yapamıyorumm sen bana cd göndercektin unuttunnnn benneyaptımki

Unutmadım tatlım...
Cd sürücüsü bozuldu siparişini verdim.
Çarşamba akşamı gelecek bende sana cdye atıp göndericem bu hafta içinde mutlaka.
Hepsini flasha aldım duruyor valla.3 mile ve 4 mile.
Onu sonuçlandırmadan asres bilgisini almak istemedim.

Yok Nilaycım dün akşam bi ilaca başladım. Doğum kontrol için Y...N
Sanırım o yaptı.

Ahh bu ilaçlar ahh ahh...
İlk ayımı tamamlamam için 9 ilacım kaldı.
Sonra iki ay daha var.
Benim daha sıkı asılmam lazım.
Akşam yemek olayını kaldırıyorum meyveyle geçiştiricem.
yoksa ciddi anlamda yediğim herşey spor yaptığım halde ki 1,5 saat yapıyorum.
Terler içinde kalıyorum sabah kalkıyorum kilo aynı.
Yanlış olduğunu biliyorum ama sıkı sarılmak zorundayım...
Zaten sabahda kahvaltılık malzemelerimi evde unuttum burdada bir şey bulamadım.
Bende tost söylemek yerine bir kase sütlü nestle yedim.
En azından kahvaltıyı atlamamış oldum.

Nilaycım şükretki 3 ay kullanacaksın. Ben bunu sürekli kullanmak zorundyaım ablacım.
Gerçi alışınca bulantı falan yapmazmış ama bakalım.
Kilomu etkilemesinde razıyım.
Bu sabah kahvaltıda zaten biraz kendime gelmek adına bal ve tereyağ yedim.
Ama iyi geldi kendime geldim.
Öğlen öğünüyle düzenime dönüyorum tabi ki.

Heşeyden önce sağlık ablacım bunu hepimiz biliyoruz.
Ama o kadar çaba sarfediyorum bakıyorum yine aynı insanın morali bozluyor hayliyle.
Yememe gibi bir durum söz konusu değil gerçekden.Böyle yapınca biliyorum ki kat kat fazlasıyla dönücek bana.Sadece akşam yemeğini meyveyle geçiştirmeyi düşünüyorum.Yani kendime şöyle bir meyve tabağı hazırladım mı hafif bir şekilde atlatmış olucam en azından.Sende sabah yemekle iyi yapmışsın öğlen mutlaka dengelersin ablacım.

Bu karar bana aitse, şöyşe düşünyorum bu konuda.

Banu 1 yıldan fazladır takımda, kg. vermek içinde istekli ama iş yoğunluğu var ve de son haftalarda pc sinde sorun oldu ve bu paylaşımla ilgili kartıda bu yüzden aldı. Bu seferlik banuyu mazeretli kabul edip, devam edelim. Bundan sonraki kararlar sana ait Özgecim.

Kaptanlıkla ilgili sana yarın bilgi veririm, bugün ayı kapatıcam. biraz yoğunum.

Özgecim geriye dönüp baktım göremedim, regli oldun, karnın şişit, ama başka bir sorunmu var (ishal gibi) eğer öyleyse bahsettiğin ilaç yapıyor, ben çok memnun kaldım bu durumdan o da ayrı:)

Öyle cnm önce sağlık.
Bozma moralini ne kdr azimli olduğunu bliyoruz görüyoruz.
Böyle devam et meyevelerini toplayacaksın eminim.

Tamam canım o zaman Banu nun kartlarını iptal edelim.
Bende ayrılmasını istemem.
Tamamdır yarın bekliyorum vereceğin bilgileri.
Okudum biraz ama sen yine de anlatırsın.
Takıldığımda da danırşırım zaten sana.

Özgecim geriye dönüp baktım göremedim, regli oldun, karnın şişit, ama başka bir sorunmu var (ishal gibi) eğer öyleyse bahsettiğin ilaç yapıyor, ben çok memnun kaldım bu durumdan o da ayrı:)

Dün ilk regl günümdü ve ilacı ilk kez aldım.
İshal değil bende tam tersini yaptı. Çok düzenlidir bağırsak faaliyetim bugün çıkamadım.
Bakalım bi regl bitsin de o zaman belli olacak neler yaptığı ilacın.
Bu sabah midemi çok kötü yaptı ama onu biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…