Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın kızlar,

Öncelikle dün cerenle konuştum ben oda girecekti ama net'te bir problem varmış o yüzden giremiyor.şu anda annesinin yanında tatil yapıyor...
Bebek müjdesi veremiyorum size ama şöyle güzel bir haber veriyorum.Eğer anne olursa ikiz yada üçüz olma şansı çok yüksekmiş.Tek olma şansı çok azmış sanırım.Dr.görüşmüş bir ilaç vermiş tutunma sağlamak için 2-3 ay içinde olur demiş.
Oda şu anda tatilin tadını çıkarıyor kısaca.Unutmadıysam dünden bugüne bunları konuştuk sizlere selam söyledi.

Ben bugün daha iyiyim çok şükür bulantım yok ama hafif baş dönmem var.Birde ben bulantı sebebimi buldum bizim burası çok sıcak ve olduğum yer çok basık buda beni sıkıntıya sokuyor sıcakta.Şu sorunu halletsem heralde daha güzel ve rahat geçecek hamileliğim

günaydın çiçeğim hoşgeldin .
cok sevindm ya cerenin coklu gebelik sansının olmasına benm en cok istediğim seylerden biri ne güsel ikisi birden büyür.
sizde ii bakın kendinize sıcaklar bizi bile bunaltıyo senin sıkıntı cekmen cok normal allahtan doğum soğuk günlerde olucak sanslısın bu konuda umarım iş yeri sorununada en kısa zanmda çözüm bulursun tatlım yoksa zorlanıcan baya :1rolleyes:

Hoşbulduk canım nasılsın.
Evet cerene bende çok sevindim hep ikiz istiyordum bende ama kısmet değilmiş bunun gelmesi bile çok güzel benim için. :))

Eşimin odasında klima var olmadı en kötü şartlar altında onun yanına taşınırım ama bizim burdaki müdürü ne yaparız işte onu bilmiyorum o izin verirmi sorun çıkarır mı bilemiyorum

günaydin kizlar,

caglayancim hosgeldin cerenin iyi olmaisna sevindim cogul gebelik evet güzel ama Allah yaridmcisi olsun sabir versin öyle sandiginiz gibide kolay bisey degil malesef
zevcancim üzülme bi günde veremedim diye bakarsin yarin 2 kati gider..

özge güzelim bak ben bugün karbonhidrat diyetine basladim artik yarisabiliriz salma kendini sakin..

ligtlife ( dogru yazmisimdir ins) seninde kilo vermene sevindim canim cabuk aldigin gibi cabuk veriyosun masallah

umarım tatlım izin verirmüdürün nedir bizim bu amirlerden çektiğimiz yaa ne zannediyolr bunlar kendilerini

Hoşbulduk yasocum nasılsın görüşemiyoruz seninle ne zamandır hiç denk gelmiyoruz artık :))

Çoğul gebelik zor ama keyifli yeride vardır yaa ne biliyim insan özenir ya hep,öyle ikiz olanlara falan benimde düşüncemde vardı işte bir zamanlar ama minişimle mutluyum ben

Özge nerede sahi ben onun sabah gazetede bir yazısını gördüm valla gurur duydum ne diyim.Çok güzel bir işe ön ayak olmuşsun özgecim

canım inş veririm ama vermem yavaslarsa cok üzülürüm temmuz sonuna kadar 58 olmam gerekio benmm kardeşimin sünnet düğünü var incecik olmak istiyorum ozamn bej rengi pantolon giymek isityorum kaydirigubbakcemile2

eevt csanim öyle oluyo malesef bende sürekli gelemiyorum evet canim vardir illaki iyi yönleri ama gercekten cok zor bi yakinimdan biliyorum depresyona bile girmsiti aslinda kenimdende biliyorum benimde ogullairmin arasi 2.5 sene cok zorluyo ama Allah saglik vbersin gerisi önemli degil hepsi hallolur
canım inş veririm ama vermem yavaslarsa cok üzülürüm temmuz sonuna kadar 58 olmam gerekio benmm kardeşimin sünnet düğünü var incecik olmak istiyorum ozamn bej rengi pantolon giymek isityorum kaydirigubbakcemile2

ohoo temmuz sonuna kadar yil var olursun canim üzülme azmini birakma yeter gerisi gelir corap sökügü gibi

benimde bugün bir spor salonunda randevum var persembede baska bi yerde bakalim hangisi icme sinerse oraya gidicem ama haftaya baslamis olurum heralde ins yani

umarım tatlım izin verirmüdürün nedir bizim bu amirlerden çektiğimiz yaa ne zannediyolr bunlar kendilerini

Sorma canım,sözde bana özel ilgi gösteriyorlar ama dr.gitmek için bir gün önceden izin almam gerekiyor ama hamilelikte nasıl anlıycam hangi gün hasta olacağımı bir günüm bir günümü tutmuyorki ya (
Çok değişti bu aralar çok 30 yaşında hala bekar ve başka kapısıda olmayınca bu aralar bana sardırdı oda

boşver canım yakında baska birini bulur ona takar :icecream:

canım haftada 1 kilo versem oluyorum inş veririm ayyy offff cok sıkıldım şişman olmakdan 60 lı kilolarda olmaktan 55 olayım zaten 50 için uğraşıcam durmak yok asıl hedefim 50 ama 55 ilk hedef evlenirken mutlaka incecik olmam gerek o şekilde hamile kalmam gerek.

hadi başla artık sonuçlarını görelim zayıfla bizede resim eklee kaydirigubbakcemile2

Günaydın herkesciklere....

Cerenin çoğul bebek şansının yüksek olmasına çok sevindim...
Benimde istediğim o ve bizim ailedede çok sık raslanır...
Çiçekcim bulantılarının geçmesine sevindim hava gerçekden çok sıcak bazen ben bile öyle bunalıyorum ki seninki çok normal...
Özge ablam sakın ola salma kendini bak sıkı sıkıya tutun ki 1. biz olalım...
Zevcancım sana mail atmayı denedim gmailden bile denedim ama boyutu yüksek sanırım atamadım bir türlü...Bak eğer uyarsa sana iş yerinden iş yerine kargo ile göndereyim...

Sabah kahvaltısı yapmadım buğün işe geç geldim...
Canımda bir şey istemiyor nedense...
Şu boğazım sabah duruyor akşam açılıyor...
Bende artık zayıflamak istiyorum.
İddayı kazanmam gerek bu seferde kaybedersem inadımdan ödün vermiş olucam...
Ama bu monti ile olcak iş değil daha sıkı sarılmam lazım sanırım..
Araştırma yapıyorum bakalım...

olmaz lmaz: senin yememen lazım kacama yapmaman lazım sen idolsun unutmaa biz hırs yaptık sende destekle sakın ama sakın diyetine ihanet etme şakkıdı

Şeker biz bir takımız ama birmizin başarısı hepimizin. O yüzden hep birlikte sıkı sıkı sarılmamız lazım.

günaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııın...

Günaydın.

Şekerim Ceren için çok sevindim. Selam söyle konuşursan bir daha.
Seninde iyi olmana çok sevindim bebem.

günaydin kizlar,

özge güzelim bak ben bugün karbonhidrat diyetine basladim artik yarisabiliriz salma kendini sakin..

Hayırlısı olsun cnm yeni diyetin. Zaten ne kaldı ki vermen gereken eminim başaracaksın bu diyetle.

Özge nerede sahi ben onun sabah gazetede bir yazısını gördüm valla gurur duydum ne diyim.Çok güzel bir işe ön ayak olmuşsun özgecim

Çiçekim okudun demek. Teşekkür ederim şekerim ama altı üstü ön ayak olmak benim ki.
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın çok zordur eminim.

İşallah şekerim. Bende sizlere güveniyorum.

merhaba kızlar nasılsınız kac gundur telefon ve ınternetten uzaktım esımle benım telefonlarımız cekmıyoo nedenını anlayamadık ozgecım o yuzden arayamadım hattımı degıstırecegım artık yapacak bırsey yok annemlere geldık ınternet bır cekıyo bır cekmıyo dun zorla msne baglanabıldım cıcekle gorustum ınternet sayfaları acılmıyordu sukur bugun ınternet sorunun astık ama telefon canımı sıkıyor neyse ben cumartesı doktora gıttım canlarım benım bebegın olustugu yer genısmıs yanı tek bebek tutunamıyormus 2 veya 3 bebek olma sansı varmıs o yuzden 1 aya yada 2 aya ıhtıyacım var daha uzun olmazmıs bu tutunma ıcın ılaca basladım aerobık yasak hızlı hareketler yasak bu aylar ıcınde boyle yanı tatlışlar

sen benim resimlerimi görmedinmi kiz eklemistim öncesi ve sonrasi diye :)

hakkinda hayilrsi olsun canim dikkat et kendine

a.s tatlışımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…