Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Şeker biz bir takımız ama birmizin başarısı hepimizin. O yüzden hep birlikte sıkı sıkı sarılmamız lazım.

Günaydın.

Şekerim Ceren için çok sevindim. Selam söyle konuşursan bir daha.
Seninde iyi olmana çok sevindim bebem.

Hayırlısı olsun cnm yeni diyetin. Zaten ne kaldı ki vermen gereken eminim başaracaksın bu diyetle.

Çiçekim okudun demek. Teşekkür ederim şekerim ama altı üstü ön ayak olmak benim ki.
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın çok zordur eminim.

İşallah şekerim. Bende sizlere güveniyorum.

BITANEM HANGI GAZETEE BENDE BAKICAMMM:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Sabah kahvaltısı yapmadım buğün işe geç geldim...
Canımda bir şey istemiyor nedense...
Şu boğazım sabah duruyor akşam açılıyor...
Bende artık zayıflamak istiyorum.
İddayı kazanmam gerek bu seferde kaybedersem inadımdan ödün vermiş olucam...
Ama bu monti ile olcak iş değil daha sıkı sarılmam lazım sanırım..
Araştırma yapıyorum bakalım...

canım tahmin etmiştim zaten yüksek olduğundan gönderemiceni iş yerime gönderirsen cok mutlu olurum tatlım ama buraya tek ptt ve mng kargo gelio sana uyarmı belemem seni zorlicaksa ama boşver tatlım..

bu arada sen benm diyet geçmişimi bilmiyorsun neler yaptım neler bir sürü şok diyet tam 3 ay boyunca ama sonuc hüsran lösemi oluyordum bence deneme 3 ayda vere vere 4 kilo verdim ne kadar zorlandm ben bilirim patates diyeti elma diyeti 5 günde5 kilo ama inan bosmus hepsi aklını basına al montiye devam et sağlıklı sağlıklı ver.bosver ayda 2 kilo gitsin ama gercekten geri gelmemek üzere gitsin ayrıca kahvaltı yapmamana cok kızdım tost bari alsaydın eline yada 1 dilim ekmek 1 dilim peynir dolmusa gidene kadar yerdin vücudunu tembelleştiriyorsn böyle yaparak bu sabahki kahvaltı yapmayışın kocaman bi eksi böyle düşünürsen böyle devam edersen veremezsn versende geri alırsın boşuna ac kalır zaman öldürürsün inan 3 ay monti yapsaydım su anda 55 kilo olmustum bilee sakın sen hata yapma bu kadar insan yanılmıyo sonucda diyetisyenler yanlıs bilmiyo aklın yolu bir hata yapma eğer gercekten cıtır olmayı istiyorsan tabi :eek:lmaz:

canım tahmin etmiştim zaten yüksek olduğundan gönderemiceni iş yerime gönderirsen cok mutlu olurum tatlım ama buraya tek ptt ve mng kargo gelio sana uyarmı belemem seni zorlicaksa ama boşver tatlım..

bu arada sen benm diyet geçmişimi bilmiyorsun neler yaptım neler bir sürü şok diyet tam 3 ay boyunca ama sonuc hüsran lösemi oluyordum bence deneme 3 ayda vere vere 4 kilo verdim ne kadar zorlandm ben bilirim patates diyeti elma diyeti 5 günde5 kilo ama inan bosmus hepsi aklını basına al montiye devam et sağlıklı sağlıklı ver.bosver ayda 2 kilo gitsin ama gercekten geri gelmemek üzere gitsin ayrıca kahvaltı yapmamana cok kızdım tost bari alsaydın eline yada 1 dilim ekmek 1 dilim peynir dolmusa gidene kadar yerdin vücudunu tembelleştiriyorsn böyle yaparak bu sabahki kahvaltı yapmayışın kocaman bi eksi böyle düşünürsen böyle devam edersen veremezsn versende geri alırsın boşuna ac kalır zaman öldürürsün inan 3 ay monti yapsaydım su anda 55 kilo olmustum bilee sakın sen hata yapma bu kadar insan yanılmıyo sonucda diyetisyenler yanlıs bilmiyo aklın yolu bir hata yapma eğer gercekten cıtır olmayı istiyorsan tabi :eek:lmaz:

canim naisl lösemi oluyodun ne olduki,kacirmisim orayi ben

merhaba kızlar nasılsınız kac gundur telefon ve ınternetten uzaktım esımle benım telefonlarımız cekmıyoo nedenını anlayamadık ozgecım o yuzden arayamadım hattımı degıstırecegım artık yapacak bırsey yok annemlere geldık ınternet bır cekıyo bır cekmıyo dun zorla msne baglanabıldım cıcekle gorustum ınternet sayfaları acılmıyordu sukur bugun ınternet sorunun astık ama telefon canımı sıkıyor neyse ben cumartesı doktora gıttım canlarım benım bebegın olustugu yer genısmıs yanı tek bebek tutunamıyormus 2 veya 3 bebek olma sansı varmıs o yuzden 1 aya yada 2 aya ıhtıyacım var daha uzun olmazmıs bu tutunma ıcın ılaca basladım aerobık yasak hızlı hareketler yasak bu aylar ıcınde boyle yanı tatlışlar:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

cerenim gelmiş hoş gelmiş özledim seniii nasıl gidio tatil..
bebiş-ler- gelicekmiş :KK1: nasıl mutlu oldum bi bilsen en kısa zamnda olsun
dikkat et kendine
ne güsel yaa zayıfladınız şimdi cıtır cıtır anne olucanızz ayyy allah banada öyle incecik anne olmayı nasip etsinn
canım benm inş bu ay tutnurlarr senin mercimeklerde Şeniz

cerencim yanlız yumutlama zamanına falan ii dikkat et kuzenimdede vardı bu durum o dikkat etmedi düşük yaptı hiç tahmin etmemiş gebe kalabileceğini ilk ayda tutunma olmustu onda sen güzel takibet ki sonuc da güsel olsun canım :1hug:

cerenim gelmiş hoş gelmiş özledim seniii nasıl gidio tatil..
bebiş-ler- gelicekmiş :KK1: nasıl mutlu oldum bi bilsen en kısa zamnda olsun
dikkat et kendine
ne güsel yaa zayıfladınız şimdi cıtır cıtır anne olucanızz ayyy allah banada öyle incecik anne olmayı nasip etsinn
canım benm inş bu ay tutnurlarr senin mercimeklerde Şeniz

hosbulduk tatlım sözlerın ıcın tesekkurler hayatım allah daha ıyısını guzelını ınsallah sıze yasatır tatıl guzel gıdıyor sadece telefonlarda olan sorun harıcındekaydirigubbakcemile3

cerencim yanlız yumutlama zamanına falan ii dikkat et kuzenimdede vardı bu durum o dikkat etmedi düşük yaptı hiç tahmin etmemiş gebe kalabileceğini ilk ayda tutunma olmustu onda sen güzel takibet ki sonuc da güsel olsun canım :1hug:

onerın ıcın saol tatlım dıkkate alıcam zaten cok dıkkat etmem lazım hamıle oldugumu ogrendıgım ılk ay yatıcam genellıkle zaten sonra herhangı bır tehlıke yokmuss bu pıtırcıklarr benı baya bı yoracaklar

Ay canım bu yazın o kadar iyi oldu ki anlatamam:KK70:
Ya inanmıcaksın ama baktığım diyetler onlardı.
Dün elma diyeti yapmaya kadar verdim sonra 5 gün de 5 kilo diyeti patatesi bende denemiştim.Haklısın.Montiye devam ediyorum.Kahvaltı konusuna gelince canım bir şey istemedi aldım yanıma zorladım kendimi ama olmadı malesef...

Bu arada Mng ile gönderirim canım bana adres bilgilerini atarsan.Hem 3 hemde 4 mile

burda canim yukardaki resimde 62.5

alttaki resim 79.5

inanamıyorum yaa azım acık kaldııı süper olmussun ne güselll azmin zaferi bu olmalı iştee sendeki değişimi gördükten sonra bi hırslanma sebebim daha oldu canım yaa hala saskınlık içindeyim hiç o kadar fark olabileceğini aklından gecirmemiştim büyük basarı alkisalkisalkis

inanamıyorum yaa azım acık kaldııı süper olmussun ne güselll azmin zaferi bu olmalı iştee sendeki değişimi gördükten sonra bi hırslanma sebebim daha oldu canım yaa hala saskınlık içindeyim hiç o kadar fark olabileceğini aklından gecirmemiştim büyük basarı alkisalkisalkis

:kedi::kedi:

diyettenmiymis peki canim,cok süküirki gecmis

evet talım diyettenmiş vücudum vitaminsiz ve mineralsiz kalmıs iice ve artık iliklerim hücre yapmayı durdumus dr öyle söyledi işte ancak toparladım durumu ama cok korktum

nilaycım sende benm yaptığım hatayı sakın yapma lütfenn..

onerın ıcın saol tatlım dıkkate alıcam zaten cok dıkkat etmem lazım hamıle oldugumu ogrendıgım ılk ay yatıcam genellıkle zaten sonra herhangı bır tehlıke yokmuss bu pıtırcıklarr benı baya bı yoracaklar

Oyy ya ben yerim onları nasılda tatlı olurlar kim bilirler...
İkinci kez teyze olucaz sayende inşallah canımcım güzel haberlerini bekliyoruz.

Ay canım bu yazın o kadar iyi oldu ki anlatamam:KK70:
Ya inanmıcaksın ama baktığım diyetler onlardı.
Dün elma diyeti yapmaya kadar verdim sonra 5 gün de 5 kilo diyeti patatesi bende denemiştim.Haklısın.Montiye devam ediyorum.Kahvaltı konusuna gelince canım bir şey istemedi aldım yanıma zorladım kendimi ama olmadı malesef...

Bu arada Mng ile gönderirim canım bana adres bilgilerini atarsan.Hem 3 hemde 4 mile

hata yapmıcaz tatlım emin adımlarla zayıflıcaz bak yasodaki değişim muhteşem olmus bizde aynı olcaz.. :teytey:
metabolizmanın calısması için sabah azına bir iki sey atman gerekio. :eek:lmaz:

tamam tatlım adres: eldivan toplum sağlığı merkezi/ELDİVAN-ÇANKIRI

ödemeyi bana bırak ama küserim yoksa anlastık die kabul ediyorum bu konuyu...

bi daha düşünme şok diyet falan kız sen monti ile muhtesem bi baslangıc yaptın zaten sırnaşık şey

X