Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

HEr şeyin başı sağlık tatlım aman dikkat et kendine...

Videoları indirmeye başladım.
4 part var 1 den indirmeye başladım...

bu aksam sporumuzu yaparız dimi tatlım yarın sabah 62 leri görmek istiyorum.cok sıkıldım 63 den yarına kadar iice aslımam lazım benim için pazartesileri cok önemli kaydirigubbakcemile2

bu aksam sporumuzu yaparız dimi tatlım yarın sabah 62 leri görmek istiyorum.cok sıkıldım 63 den yarına kadar iice aslımam lazım benim için pazartesileri cok önemli kaydirigubbakcemile2

Kesinlikle bu akşam yapmaya başlıyoruz tatlım...
Şu ilaç yüzünden veremesemde en azından almıyayım kilo değil mi?
elimden geleni yapıcam ki çok asılırsam vericeğimide düşünüyorum...
Haydi hayırlısı bakalım.

Azminiz hiç bozulmasın kızlar bu hızla giderseniz sizi kimseler tutamaz :))

Ceren geldi mi kızlar müjdeli haberler verdimi ? :)))

Ben size güveniyorum zaten canım.ahh ahhh bebiş geldi benim çıtırlık seneye kaldı artık.Ama genede yememek için zor tutuyorum kendimi bu aralar tek isteyerek yediğim şey karpuz :))

Ben size güveniyorum zaten canım.ahh ahhh bebiş geldi benim çıtırlık seneye kaldı artık.Ama genede yememek için zor tutuyorum kendimi bu aralar tek isteyerek yediğim şey karpuz :))

tatlım 12 kilodan fazla almamaya calıs yiyebildiğin seyi yee zorlama kendini başka seyler için nasılsa düzelicek bu yeme durumu ve cok yediğin günlerin olucak o yüzden dikkat et

Yok canım idealim 9 kilo almak ama ekmek yemiyorum zaten bir tek sabahları yiyorum monti gibi besleniyorum ama bazen işte kaçırdığım oluyor canım tatlı istiyor dondurma yada sütlü tatlılar yiyorum bazende aç geziyorum işte biliyorsunuz :))

inş 9 kiloyu başarabilirsin canım şu hamilelerin yaptığı egzersizlerden falan yapmayı düşünüyormusun canım faydası olur mutlaka ayy 9 kilo ne güsel gelio kulağa doğumdan sonra sanki hiç hamile kalmamıssın sanki hiç bebeğin olmamıs gibi zaten ortalama 6 kilosu bebeğe gider sana kalır 3 - 4 kilo 1 ayda da verirsin kaydirigubbakcemile2

Canımsın ya bebiş sağlıklı olsunda sen yine azimle verirsin kilolarını canım

Ceren nerde kaldı ya. Çok merak ettim bende.

Çiçek akşamları ceviz falan yiyorsun değil mi canım. Bu arada kiraz baş ağrıları için birebirdir. Ben hamişken çok baş ağrısı çektim de onun için yazayımm dedim.

ınş.nilaycım bir gelsinde inş.giderken de çabuk gider kilolar.

Özgem yiyorum canım ama karpuz'a dadandım nedense bu aralar,kirazda var dolapta eşim herşeyi alıyor ama yiyecek kimse yok ki :))

Günaydın kızlar

Özgecim arada olur dert etme en kötüsü bu hafta aynı olursun.

Nilay ve Zevcan haftaya çok hevesli başlamışsınız maşallah, azminiz hiç eksilmesin inşallah.

Çağlayan iyi olmana sevindim canım, inşallah böyle gider. Bence senin minik erkek:=)

Nilay sende mi d.k.h. kullnıyorsun. Baş harfi y 'mi. Bende 2 aydır kansızlık nedeniyle kullanıyorum acaba o yüzden mi yaptığım halde olması gerektiği kadar kg. veremiyorum ,

Zevcan geçmiş olsun canım, tansiyonda insanı mahveder, tuzlu ayran falan içsen.

Şebom erkek mi doğuyor içine canım yaaa aayyyy inş.yaaa ben hem kız hem erkek istiyorum ama tek geliyor işte mercimek bakalım hangisi olacak şimdi kaç haftalıkken gösterir bu kendini bize kızlar yorum yapın bakalım :))

Erkek bebek 12. haftada gösterirse belli eder kendini ben oğlumda 11 de gördüm pipiyi ama dr. bana bişey dememişti, 16. hafta eşime yazıp verdim ultr. girmeden erkek ben gördüm geçen sefer diye:=)

Yani netleşmesi 16-17. hafta.

Birde bu haftalardan önce yanılma olabiliyor kardeşimin çocuğuna erkek denmişti sonra kız denildi, kordon bacak arasına girince yanlış yoruma neden olabiliyor.

Kızlar cereni de bende çok merak ediyorum hafta sonu bile aklımdaydı , keşke tlf. alsaydım dedim. Ceren şuan tatilde 1 ay yok unuttunuz mu? Telefonu olan varsa bir arasa. hayırlı haberini alsak keşke..

Ceren bence de erkek şekerim. Bende 4.5 aylıkken kesin öğrendim. Önce erkek demişti. Ben hayır kız biliyorum demiştim yok erkek demişti. Sonra 1 ay sonra kız dedi :)

Şeboş hoşgeldin kuzum.

selam kızlar naber? çağlayancım benim içime de erkek doğuyor tatlım. yorumlardanda etkilenmiş olabilirim yanlız :) ayrıca cinsiyet diğer arkadaşların da dediği gibi 12. haftada belli oluyo diye biliyorum.

Nur hoşgeldin canikom. Haftasonu raporunu bekliyorummmm.

|KK Nick|Kartları|28.06.2010|29.06.2010|30.06.2010|01.07.2010|02.07.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| | | | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| | | | | |
3|dilekruzgar |%1.5 ve Paylaşım Sarı Kart| | | | | |
4|uaydın |Paylaşım Sarı Kart| | | | | |
5|ırem&Özge | | | | | | |
6|meyvenull | | | | | | |
7|angeLa90 | | | | | | |
8|NeKss | | | | | | |
9|lightlife | | | | | | |

c.tesi
kahvaltı(11:30)
peynir,2 zeytin,domates,salatalık, 1 dilim tam buğday ekmeği

1 saat bisiklet

akşam( 19:00)
1 tabak mercimek çorbası,1 tabak nohut yemeği, semizotu salatası

şekersiz çay

pazar kahvaltı(11:00)

domates,salatalık,peynir, 2 zeytin, 1 dilim tam buğday ekmeği

akşam(18:00)
maydonoz,yoğurt, 4 köfte

dondurma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…