Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ben kaçayım artık hanımlar...

17:00'de yeni müdürümle toplantım var.
İş akışını anlatıcam...
Kendinize iyi bakın yarın erken gelirim tüm gün burda olurum inşallah.
Büyük gün yarın haydi hayırlısı...

Leslie ile yürüyüş yazınca googleda linkleri çıkıyor cnm.
Ben akşam evde deniyeyim yeni formatladım da engelleri kaldırmadım.
Sanada haber veririm.Tembellik yapmiyimde gitsin şu basenim.kaydirigubbakcemile

tamam tatlım sen indir bende indireyim böyle bişiye benmde ihtiyacım var.

4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 67,7
hasretim34 ( 63.5
dilekruzgar ( 60.1
uaydın(73,5
İrem&Özge ( 71.3
meyvenull (62
NeKss (66.2
angela90(68.8
lightlife(73 (6. takımdan ayrılmıştıyarın açıklamayı yazarım .kaçıncı etep old.)
4.TAKIM TOPLAMI

nekss mönün bence çok güzel göze batan bi yemek göremedim açıkçası

şebom bantlarda 3.günüm kg da aldım malesef 1,5 kg 75 oldum ama bu bantları yeni başlangıç kabul ediyorum bakalım görücez sonuçları

yasemincimm çok üzülüyorum tatlım yaaa ne çocuklar ne sen şöyle bir ohh çekemediniz tatil seni neşelendirmişti ne güzel Allahtan hemen iyileşmeniz için dua edicem canım

şebnemcim gruba yeni biri girerse kiloma yakın birilerini almayı tercih etsene nolurrrr en kilolu ben kaldım destek lazımm

bide şebnemcim hiç veremiyorum ben bu bantlar bana haftada 1 kg verdirse bile süper dicem ... ben diyeti bozmuyorum aslında aldığım kg bozduğum için değil dikkat etmediğim için bozsam 1 hft da 5 kg alırım bu pcos çok kötü etkilyo kg almayı

tesekür ederim canim

tesekür ederim canim ins,bakicaz artik bisey cikmassada ne yapayim artik hayatima böyle yorgun yorgun devam edicem artik yapacak bisey yok
canim cok saol valla cok haklisin tam oh diyecekken birsey cikiyor öksürükleri gecmisti cok sükür ama iste durup durup bisey cikiyor Allahim beterinden korusun ne yapaylim bizimde sinavimiz böyle demekki

sebnemselayfurkan ( 67,7
hasretim34 ( 63.5
dilekruzgar ( 60.1/60,1 /0 %0)
uaydın(73,5
İrem&Özge ( 71.3
meyvenull (62
NeKss (66.2
angela90(68.8
lightlife(73 (6. takımdan ayrılmıştıyarın açıklamayı yazarım .kaçıncı etep old.)
4.TAKIM TOPLAMI
günaydfınlarkilo verememişim maalesef , biraz tuvalet problemimvar ondan galiba (
bu arada evde laptopbozuk giremeiyorum
takımdan atmayın beniiiiiii

Günaydın bayanlar opuyorumnanaktan
Dün yediklerim nelermiş bakın bakalım.
Sabah
1 domates, 3 dilim salatalık, 4 zeytin, 1 kk peynir, 1 buğday ekmek, maydanoz

Öğlen
1 Hasanpaşa köfte (üzerinde püre vardı yemedim), Fırında karışık kızartma azıcık domates soslu, yoğurt

Akşam
Burger Kinge gittik ve ben tavuklu salata yedim. Eşim şoklarda çünkü tam bir burger delisiyimdir. 1 bardak da ayran.

Bu sabah 70.2 :lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

Yaso geçmiş olsun şekerim. İşallah kısa sürede düzelir.

Özgecim aranız düzelmiş, adam özür dilemiş uzatma daha fazla bence.

Kızlar bende öğlen 40 dk .yürüdüm. Bu Cuma yarışması olmasa böyle bir gayrete girmezdin sanırım :=)

Uzatmadım şebom merak etme. Ama akşam elimi ayağımı öptürdüm kaydirigubbakcemile3 Zaten ben gündüz aramasaymışım akşam o konuşacakmış. Tühh dedim keşke aramasaydım. kaydirigubbakcemile3

Saol cnm. Allah başka dert vermesin işallah. Ufak tefek şeyler olacak elbet.
Nescafe de senin yüzünden di cadoloz alsanaalsanasmile

Dünkü menüm...

Sabah klasik kahvaltı

11:30 yeşilçay

12:30

Tavuklu salata ayran

15:00 bir bardak yeşilçay

Ara 1 kase kiraz

Akşam

Fasulye+salata

1,5 litre su

:lepi:

günaydın kızlar..

Günaydın Nurcum.

günaydfınlarkilo verememişim maalesef , biraz tuvalet problemimvar ondan galiba (
bu arada evde laptopbozuk giremeiyorum
takımdan atmayın beniiiiiii

Dİlekcim gündüz işyerinden de giremiyormusun canım. Çalışıyordun sanırım. Hani girsen hem senin için hem takım için daha iyi olacak diye düşünüyorum.

sebnemselayfurkan ( 67,7
hasretim34 ( 63.5
uaydın(73,5
İrem&Özge ( 71.3 / 70.2 / 1.10 / %1.54 )
meyvenull (62
NeKss (66.2
angela90(68.8
4.TAKIM TOPLAMI

kızlar ben kilomu en son bildirmek istiyorum eğer totali etkileyeceksem listeye girmeyeceğim o sebeple en son kişi kilosunu bildirene kadar bekliyor olacağım bilgilerinize..

günaydın kızlar..

sabah peynir zeytin 2 dilim ekmek domates salatalıkla kahvaltı yaptım ama hala aclık hissediom birazdan elma ycem
öğlen ne yiceğimi bilmiyorum muhtemelen yine kahvaltı yaparım bu defa yumurta pişiririm
akşamada canım mercimek corbası istiyo onu yapıcam yanına salata yoğrt ekledimmi işlem tamamdır.

bu sabah tuvalete cıkamadım sindirim problemi yasıyorum 2 gündür.
kilom 63.5 pazartesi sabahı 65.300 dü 1.800 verdim 4 günde inş böyle devam eder verme durumum tatile ayrılırken 62 idim yani kilo alarak döndüm 1.3 atrısım var daha fazla toparlayamadım ..
kızlar ayrıca ben hesaplamayı bilmiyorum 63.5 den benmkinide biriniz hesaplarmısınız..

alkisalkisalkis oluyo iştee :teytey: başarıyorsunn :sm_cool:

kızlar ben kilomu en son bildirmek istiyorum eğer totali etkileyeceksem listeye girmeyeceğim o sebeple en son kişi kilosunu bildirene kadar bekliyor olacağım bilgilerinize..

olmaz öyle şeyy bildir kilonu bakimm bak bende kilo aldımm ama yazdımm senin benden ne farkın varmıss yaz bakalım kilonu hııııı lmaz:

kızlar dün arkadasım rahatsızlandı onu ziyarete gideyim dedim ama elim boşda gitmek istemedim dolapta milföy vardı onu yaptım zeytinli kendim hiç yemedim ev öyle güzel koktuki ama ben dayandım hazırladım ve bütün tepsiyi ona götürdüm ordada bişiler ikram ettiler onlarıda almadım kibarca geri cevirdim bende değişmeler var.. hihoyyyt

sebnemselayfurkan ( 67,7
hasretim34 ( 63.5
uaydın(73,5
ırem&Özge ( 71.3 / 70.2 / 1.10 / %1.54 )
meyvenull (62 / 63.5 / - 1.5 / % - 2.42 )
NeKss (66.2
angela90(68.8
4.TAKIM TOPLAMI

Zevcan haftaya büyük bir atılım bekliyorum kuşum senden.
Bende haftaya 69 olmayı diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…