Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan afiyet olsun canım.

Banuş seninde mönü güzel şekerim. Haklısın aslında uzatmamak lazım ama elimde değil. Arasam mı sizce kızlar. Off bilemedim ne yapacağımı.

boşver arama ne arıcan bu erkekler hep kendi cıkarlarını düşünüyorlar bizde kavga ettik.düz çalısıyo işte beyinleri niye taviz vericeksin ki özür dilesin.öyle yada böyle hatalı odur kesin geri adım atıpda hatasını af mı ediceksin sonra aynı seyi yine yapıcak.yapmıcakmı kesin yaparr düz beyinliler cünkü hepsi aynı...

Zevcan afiyet olsun canım.

Banuş seninde mönü güzel şekerim. Haklısın aslında uzatmamak lazım ama elimde değil. Arasam mı sizce kızlar. Off bilemedim ne yapacağımı.

Konuyu bilmiyorum canım ama önemsiz konularda çok kasmam ben sanki bişey yokmuş gibi arar ne bilim akşam gelirken şunu getir falan derim akşamda bakışlarımız birbirine değer ve gülümser sonrada konuşuruz.. eşin büyük ihtimalle kendini haklı görüyor ve bu yüzden özür dilemiyor ona haksızlığını bu şekilde gösteremezsin .. eğerki kendini haklı görüyorsa kesinlikle senden özür dilemez buna eminim evli erkeklerin huyu oluyo bu ooo evlenmeden önce böle olmuyor o ayrı

Son düzenleme:
Kendini haklı görüp görmediğini bilmiyorum ama aramadığına göre haklı görüyor.
Sıkıldım bu durumda zaten. İki gündür konuşmamaktan yani.
Şeytan diyor ara bitir herşeyi.

Sebep ufacık saçma sapan bişiy. Ütü yapmıştı eşim bende dedim ki bende gömleğimi ütüleyeceğim kaldırma. İki dakika dinleneyim dedim oturdum o sırada irem alnını ütü masasına çarptı.
Vay efendim neden ütülememişim hemen üşengeçmişim bilmem ne. Bende delirdim işte öyle.
Ama son 4 gündür zaten limoniydik.

çocuk konusunda çok hassaslar böylede olması gerek bence .. canım sinirlenmiş işte düşünmedende sana çıkışmış bence hiçte uzatılacak bişey değil..bu konu alttan alınmayacak bişey değil tamam hayatım bidahakine daha dikaktli olurum dersin biter sonra sana dicek sen hiç haksızlığını kabul etmiyorsun hep senmi haklısın diyecek ve sıkılacak bidahada senin düşüncelerine güvenmeme riski olacak bu şekilde.. bence ara ve barış hiç deymez şeker

şimdi salatalık yedim kızlar 1 tanesinde 14 kalori var istediğin kadar ye ama 2 tane kaldı bende oda küçük zaten
bu arada ben bantları kullanmaya başladım
şebnemcimmmmmmm nerdesin sen naptın bant işini en son kullandığında kaç kg vermiştinn

Aradım şimdi bişeyleri yanlış anlamış ve çok kızmış. Özür diledi dün sabahki kazayı falan sordu çok merak etmiş ama gıcık şey gururundan soramamışmış.
Ama daha bitmediiiii bakın ben ona neler yapıcam. :)

Banucum çok saol gerçekten. ıyi ki varsınız kızlar.

senin adina sevindim canim,bunlarda evliligign tuzu biberi iste :)

ben cok yorgunum gene sabah oglumu doktora götürdüm virüs varmis dudginda agzinin icnde svililce giib seyler cikti agri kesici ve krem verdi evden cikmak yasak bende iyi degilim migdem bi tuhaf sabah gelebilrimiyim bilmyiorum gelemessem bu sabahki kilom 64.5 malesef

ceren tetmi yapacakmis bugün biraz okudum ama tam nedir anlaymadim hic halim yok valla he bide doktoru aradik kanda bisey cikmamis benim gidicem yine ne yapicagimizi konusacakmisiz bu doktor cok iyi cok ilgili bakalim ins bi derman bulur derdime

Banucum menünden tahmin etmiştim tatlım. Ben 5-6 kg. vermiştim. Ama bırakınca nerdeyse tamamını aldım. ama iyi bir haberimde var babamda kullandı. Şimdi dikkat ederek gidiyor, ama rejim yapmıyor 6 aydır almadığı gibi üstüne 2-3 kg. daha verdi.
Kaçıncı gündesin.

Özgecim aranız düzelmiş, adam özür dilemiş uzatma daha fazla bence.

Kızlar bende öğlen 40 dk .yürüdüm. Bu Cuma yarışması olmasa böyle bir gayrete girmezdin sanırım :=)

gecmiş oku oku bitmiyooo sırnaşık şey ben okmuom geneldeee şakkıdı

Pes ettim bende çok uzun geldi:)

Kısaca herkes için herşey yolundadır umarım...

Ablam 3 yudum nescefe demişsin bir şeycikler olmaz gerçekdenkaydirigubbakcemile2
Ayrıca eşinle aranı düzeltmene çok sevindim.Bende kinciyim sanırım gurumluyum haklıysam asla adım atmam.Allahtan sevdiğim tam tersim de dengeliyoruz.Uğraşıyor çocukcağız benimle...

Çiçekcim bebişin resimlerine baktım bulantıların çokmuş çok geçmiş olsun.
O güzellik için her şeye değer...

Yasemin çok geçmiş olsun oğluşun hastalanmış inşallah en kısa zamanda düzelir.

Dünkü menüm...

Sabah klasik kahvaltı

11:30 yeşilçay

12:30

Tavuklu salata ayran

15:00 bir bardak yeşilçay

Ara 1 kase kiraz

Akşam

Fasulye+salata

1,5 litre su

alkisalkisalkis ama sporda yap artık az az basla 5 dk 10 dk olsun ayırr vaktini.

Tek eksiğim cnm...
Buğün dar bir badi giydim üstüme ne göbeğim çıktı ne belim.
Çok hoş duruyor ama basen kısmı fazla işde.
Tek çözüm yürüyüş.
20 dk akşam dönüş 20 dk da sabah işe geliş.
5 dk merkeze iniş 10 dk çıkış olsa.
Asansör yok merdiven var.
Birde yapmam gereken hareketler olunca baya faydalı olcak.
Video indiremedim ben pc virüslendi format attım.
Sevdiğime dedim bana video indir diye indiricekti güyasempatiksalakcinni

canım yaa bu bahsettiğin video lesli miydi ney o mu bende öyle bişi istiyorum ama bulamadım nerden indircemi :sm_confused:

canım yaa bu bahsettiğin video lesli miydi ney o mu bende öyle bişi istiyorum ama bulamadım nerden indircemi :sm_confused:

Leslie ile yürüyüş yazınca googleda linkleri çıkıyor cnm.
Ben akşam evde deniyeyim yeni formatladım da engelleri kaldırmadım.
Sanada haber veririm.Tembellik yapmiyimde gitsin şu basenim.kaydirigubbakcemile

Nilay hoşgeldin canım menün gayet güzel.

yasemincim oğluşuna geçmiş olsun, sende de kansızlık çıkmamasına şaşırdım doğrusu..Neyse dr. un iyiymiş şansına, daha detaylı tahlil yapıp bulurda , sende kurtulursun bu yorgunluktan inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…