Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın kızlar hazır sizi yakalamışken burda bütün sıkıntılarımı anlatıyım sizde bana akıl verin.

Hayatımda bu haftadan beri kahvaltı denen birşey yok.Yalnış olduğunu bile bile poğaça ve çay içiyorum Midemi bozuyorum bunuda salı günü keşfettim ki böyle şeyler yapacak biri değilim ama ne hala düştüm artık ama wcye anca öyle çıkıyorum.( Sürekli midem bulanıyor.Kalktıktan yatana kadar hiç canım yemek yemek istemiyor.Sürekli midem şiş nesem gaz yapıyor yok yere midemin içinde gaz gezdiğini hissediyorum su içmesem bile wc'ye çıkıyorum.Peynir süt yoğurt ürünlerinden soğudum yiyemiyorum bile en çok sevdiğim şeylerdi halbuki ( Uyku halimden hiç vazgeçmedim helede evde nereye otursam gözlerim kapanıyor hemen uyumak istiyorum.Gece çok sık uyanıyorum.
Sizce normal mi bunlar ne yapmam gerek tecrübeli anneler bana yardım edin lütfen ((

Çiçekim hoşgeldin kuzum.
Rapor konusunda çok zorda değilsen alma derim. ılerde daha çok lazım olabilir. Birde özel sektör hamile bayanlara nasıl bakar bilirsin.
Daha iyiyim ama eşimle hala konuşmuyoruz ve sebep incir çekirdeğini doldurmaz
Dün gündüz hiç konuşmadık akşamda 2 kelime sadece mecburiyetten.
Valla takmıyorum ama üzgünüm biraz. Kendi bilir hatalı olan o gelecek özür dileyecek.
Yoksa çok zor aylarca da olsa konuşmam.

Canım benim seni çok iyi anlaıyorum. Ama mümkün mertebe dışarda yapılan yiyeceklerden uzak dur. Nasıl yapıldığını, ne ile yapıldığını bilemeyiz. ÖZellikle kullanılan yağlar kötü olabilir.
Hafifde olsa bi kahvaltı yap. Domates zeytin falan ye. Zeytin bulantına da iyi gelir. Beyaz peynir yiyemiyorsan labne peyniri al daha kolay yersin.
Süt ve süt ürünleri gaz yapar haklısın ama süt içmen lazım. Kalsiyum almazsan diş sorunları çıkar hamişlikte. Bebek kalsiyumsuz kalmaz sendeki kalsiyumu alır ama sen eksik kalırsın bu sefer.
Her fırsatta uyu zaten canım. İlerde çok arayacaksın bu günleri
Gece uyanmaları da normal vücudunda farklı bir parça var artık.

Hoşbulduk canım.
Valla kötü bakıyor haklısın ne yapacağımı şaşırdım işte bende.Dr.gitmek için bir saatlik izin alıyoruz eşimle surat asıyorlar.Dün bana abur cubur getirmişler kendileri karşımda oturuyor canım çekermiş işte onlar ne yerse gidip alacakmışım sormıycakmışım.Dr yasak yememem gerektiğini söyledi diyorum para tuzağı onlarda gidip ne yapacaksın diyor patronum biz ilkinde 2 kere gittik 2.hiç gitmedik sizde gitmeyin kafa karıştırıyorlar diyorlar sinir oldum varya hem iyilik yapıyorlar hemde bir yere gitmemi istemiyorlar nasıl iş bilmiyorum bende ((

Ufacık birşeyse neden bu kadr üzüyor kicanım seni ama işte bazen oluyor böyle şeyler ne yapacaksın.Eminim düşündüğünde hatasını anlayıp gelecektir senden özür dilemek için.Sakın aylarca konuşmamızlık yapma bak evde bir minişiz var nede olsa oda etkilenmesin sizin bu durumunuzdan biz bayanlar nede olsa herşeyi hep alttan almak zorunda kalıyor nedense haklı olsak bile (

İş yerimize yemek geliyordu dışardan bir yemek firması yemesem bi acaba getirdiklerini.Çok baharatlı oluyor zaten atıyorlar acıyı içine (
Süt ilk başlarda güzeldi ama şimdi sanki içsem midem kalkacakmış gibime geliyor.sürekli bir değişim içindeyim sürekli ama bir günü bir gününü tutmaz mı bir insanın ya.Kendimi hep yorgun hissediyorum hep.Ne çikolata nede dondurma bunları bile çekmiyor canım ki eşim ne istesem alıyor aşeririm diye ama bende tık yok :))
Bu ilginizi doğumdan sonrada bekliyorum ona göre tatlım tamam mı.İlk tecrübem çünkü çok faydalı olacağınıza eminim.Bana bu günlerimde bile hep yanımdaydınız artık peşinizi bırakmak ona göre aklinialirimsmile

Çiçeğim maalef işveren politikası bu şekilde. Siz birde iki kişi izin aldığınız için batıyordur onlara şimdi. Neyse sabır cnm geçecek hepsi. Bebeğine eline aldığında unutacaksın herşeyi.

Sebep ufak ama hatalı olduğu halde konuşmaması sıkıyor canımı. Normalde günde 5-6 kez konuşuruz telde. Dün hiç konuşmadık merak bile etmedi yani. Ve dün burada gök delindi resmen.
Kinciyimdir Çiçekim ben haklı olduğum zmn sonuna kdr giderim. Ya konuşacak ya konuşacak. Şükür ki kızıma yansıtmıyoruz. Biz odasında oyun oynadık akşam mesela. Genelde yaparız. Sonra babasıyla oynadı vs.

Her zmn yanındayım biliyorsun kuzum. Telefonumda var sende gece falan aklına takılan bişiy olursa da ara beni çekinme. Yemek firmaları denetim altında olur yemende sakınca yok ama salatalarını yeme. Daha önce bahsetmiştim bu konudan sana toksoplazma diye bi hastalık var aman Allah korusun.

hoşgeldin canımm.. nasılsın anlattıklarına göre birbirinize alısım süreci kötü gidiyo :1rolleyes: olur olur bunlar bi arkadasım ilk 3 ay fena halde zayıflamıstı hiç bişi yiyemiyo yesede cıkartıyordu olur yani..uykunda bana cok normal gelio annem beni uyurken doğurmus sana hamileyken hep uyudum doğumundada uyudum der :roflol: sancısı geldiğinde gözünü acıyormustu sonra hemen yine uyuyormustu sırnaşık şey
sen kendine ve bebişe ii bak opuyorumnanaktan

evet canım eşimde bende 1'er saat izin alıyoruz ama patronlarımız iş yeriyle pek alakalı olmadığı için bir saat kendi yerlerinde durmak bile onlara zarar gibi geliyor katlanıcaz artık ne yapalım.Akşam eşim istersen işi bırak bunlar seni zorluycak galiba dedi.Sakın dedim aklına bile gelmesin öyle birşey ben evde hiç yapamam helede bu zamanda dedim tek maaşla geçinmek çok zor dedimde biraz yumuşadı dayanamıyorum ama bu haline diyor onada üzülüyorum ama ne yapalım çok istiyoruz bizde bu bebişimizi :))

Kincilikte çok kötü birşey ama tatlım benim hiç öyle birşeyim yoktur allahtan küserim kızarım ama en fazla 1 saat dayanırım sürmez bile o kadar :))
Kuzuya yansıtmamanız çok güzel birşey canım.Ben hep diyorum sana zaten sen çok özel bir annesin ve bebişin çok şanslı bu konuda:1hug:

Salata hiç ama hiç gelmiyor canım.Sadece meyve tatlı geliyor salata yazan günlerde yapmıyorlar heralde salatayı ama yemekler güzel birtek kötü yanı acısı bol oluyor :))

kutlarım tatlım senii bravooo başardın sonunda amaca artık az bi süre kaldıı :teytey:
menünde güzel o 3 yudum nescafe yi görmedim benn hihoyyyt

Hoşbulduk tatlım.Evet alışma sürecimiz biraz sancılı geçiyor kabul ettik ama bünyemin ona alışması biraz zorlu geçiyor...
Bu anlattıkların çok güzel geldi canım sabah sabah yüzüm güldü kaydirigubbakcemile3
Böyle devam ederse bende öyle olucam heralde.Ama düzelirde diyorlar.Kusma olmasında bunlarda güzel diyorlar bilmiyorum bakalım güzel hatırlıycam gibime geliyor bu günleri.Hep beraber gülerek anlatırız inş.ileride bu günlerikaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar, çağlayacım hoşgeldin gözünaydın bebişin gelmiş hayırlı sağlıklı sıhhatli bi bebiş olsun. seni zorluyor sanırım :) 3 ay sürüyomuş bu sıkıntılar sık dişini geçecek..

inş canım sen bebişini hayırlısıyla kucağına bi al da daha anlatılıcak konusulucak cok seyimiz olucak :1hug:

Hoşbulduk canım saol evet anneyi çok zorluyor canım.Ogünlerini bir görsem tatlım.3 ay çok az kalmış (( bu ay için sen ne yaptın canım geldimi kırmızılar (

Size bebişimin resmini ekliyim küçük çıkıyor gerçi ama (

Benim en kötü huyumdur kincilik. İnsanlara çok şans veririm. Ama bittimi bitmiştir olay. Mecbursam yine yüzlerine bakarım ama unutmam.

kutlarım tatlım senii bravooo başardın sonunda amaca artık az bi süre kaldıı :teytey:
menünde güzel o 3 yudum nescafe yi görmedim benn hihoyyyt

Teşekkür ederim bitanem. Sanırım 6 lı rakamlara az kaldı.

Günaydın Nurum.

Maşallah minnoşuma.

günaydın canım naptın dün aksam kacamak varıydı cokacimcoook
yarın sabah ki kilolarımızı cok merak ediom :teytey:

Günaydın şekerler,

Çağlayancım yaşadığın bütün sıkıntılar çok normal canım, Süt ürünlerinden bende tiksinmiştim doğrusu, içlerinde hangisini miden kabul ediyorsa onu yemeye çalış canım. Ekmek arası domates, peynir, tuzlu domates kahvaltı için uygun olur. Aralarda tuzlu kraker falan yersende içinin kıyılmasını önlersin. Birde ben muz ve patates öneririm sana, ilerde bacaklarına kramp girecek bunlar potasyum eksikliğinden olur, şimdiden yemeye başlayabilirsin. Uyumak konusunda da nasıl sa ayağına dolaşan yok , UYU ıŞTE NE GÜZEL. ınsan o yıllarını ilerde gülümseyrek anımsıyor. Bize de nostalji yaşatıyorsun.

Özgemmm bravo sana yaaa. Kendim vermiş gibi sevindim vallahi, canım haftaya 6 lardasın, azmin elinden ne kurtulur ki. bnede eşimle şimoniyim. benimde 10 yılda verdiğm en büyük tepki, resmen eylem yapıyorum. O düzelene kadarda devam edecek. (Kadınız haklıyızz kazanacağızzzz :=)

Benimde durumla hiç iyi gitmiyor. Pazartesi +600 dün. Salıda aynı dün +300 düm , bugün +100 yarına eksiye geçmek için bugünü çok hareketli geçirmem lazım. Diyetimi de iyi yaptım ama yorgunluk vurdu beni bu hafta uyuz uyuz gezdim.

Şebnemcim saol cnm sayenizde. 65 olayım valla süper olacak. Sonrada hedefimi 60 a çekicem kısmetse.
Sizde düzelirsiniz işallah cnm. Erkeklerin bazen dalından taze kopmuş odunlukları tutuyor. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…