Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

saol şebecim bilgiler için inş.dediklerini yapmaya çalışıcam tatlım tekrardan bir resim ekliyim bakıyım sanki budaha net

Eklentiler

• $Fotoğraf121.jpg
    $Fotoğraf121.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 47
kızlar günaydınn
bu sabah daha kahvaltı yapmadımm.
yanımda 2 dilim t.t. ekmeği var dolaptada zeytinle peynir var belki birazdan atıştırırım bişiler
öğlen yoğurtlu patlıcan salatası yicem
muhtemelen arkadasın birine yemek verilicek onun yemek ve salatasını yerim aksam üzeri
aksamda meyve yicemm
2 litre su
az da olsa spor

dünden beri 100 gr vermişim kaydirigubbakcemile2

Canım menün güzelde akşama salata, çorba hafif bişiler koysan.

Kızlar ben artık kaçar kendinize çok iyi bakın.Benim bulantılarım gene başladı offf offf havada normale dönüyor sıcaklarda dahada fena oluyorum benim için dua edin olur mu.Hoşçakalın

Kızlar ben artık kaçar kendinize çok iyi bakın.Benim bulantılarım gene başladı offf offf havada normale dönüyor sıcaklarda dahada fena oluyorum benim için dua edin olur mu.Hoşçakalın

gunaydın kızlarrrr çağlayanım bebıkonun yenı fotolarını eklemıssın masallahh senı mahvedıyomus herhalde bebıkoo yaramazlıgı ustunde bellı fıstıgımın opuyorumnanaktan

kızlarrr naber sız nasılsınızzz özgecimm tebrık ederım 6 lara az kaldı tatlımolumunekankayizsmile

Canım menün güzelde akşama salata, çorba hafif bişiler koysan.

bilmiyorum canım yaa nezle olucam sanırım basım falan ağrıyo bu gün cok keyifsizim yani aksamki durumuma göre ekleyeilirimde bellki olmaz bana..
dünden beri yaralanmalar gelio buraya ben acık yara görmeye dayanamayan biriyim düşünün halimi cok kötü oluyorum bide acil olduğundan yardım etmem gerekio azda olsa mecburen görüyorum .
aksam bi olsunda sebnemcim çorba eklerim belki ..

Canım Allah yardımcın olsun, 6-7 hafta sonra hiç bişeyin kalmıyacak, keyfini süreceksin, bugünlerin geçici olduğunu düşün.

Cerenim hoşgeldin cnm. Teşekkür ederim valla 6 lı rakamlara az kaldı dediğin gibi.
Sen nasılsın. Kırmızılardan hbr yok galiba hala.

yok canım herhangı bır haber yarın doktora gıdıyorum zaten bakalım hayırlısı canım :)) sende kendını uzme tatlım tatlı atısmalardır bunlar her evlılkte olur bıtanem olumunekankayizsmile

Günaydın kızlar hazır sizi yakalamışken burda bütün sıkıntılarımı anlatıyım sizde bana akıl verin.

Hayatımda bu haftadan beri kahvaltı denen birşey yok.Yalnış olduğunu bile bile poğaça ve çay içiyorum Midemi bozuyorum bunuda salı günü keşfettim ki böyle şeyler yapacak biri değilim ama ne hala düştüm artık ama wcye anca öyle çıkıyorum.:KK43:( Sürekli midem bulanıyor.Kalktıktan yatana kadar hiç canım yemek yemek istemiyor.Sürekli midem şiş nesem gaz yapıyor yok yere midemin içinde gaz gezdiğini hissediyorum su içmesem bile wc'ye çıkıyorum.Peynir süt yoğurt ürünlerinden soğudum yiyemiyorum bile en çok sevdiğim şeylerdi halbuki :KK43:( Uyku halimden hiç vazgeçmedim helede evde nereye otursam gözlerim kapanıyor hemen uyumak istiyorum.Gece çok sık uyanıyorum.
Sizce normal mi bunlar ne yapmam gerek tecrübeli anneler bana yardım edin lütfen :KK43:((

ahhhh ah bu hamilelik uykusu yokmu nasıl tatlıdır akşam eve gider duşumu alır otururdum bi bakmışım saat 10 olmuş gider yatağıma devam ederim..bazen eşim playstaın oynamak isterdi olmaz derdim tamam derdi oda o aletleri sehpaya koyar tv yi açardı arada da bana bakardı bilirdi 10.dk uyuyacağımı çünkü :KK1:

kendini bir fabrika gibi düşün vücudun bir sürü tepki verecektir hamilelikler çoğu yerde benzerlik gösteriyor ama herkezin tepkileri farklı
senin yapman gereken hep pozitif düşünüp hiç bişeye can sıkmamak gerçi hamilelikte duygusal açıdan çok zayıf olduğun için bunu yapmak zor fakat bebeğini düşüneceksin çünkü stres bebeğin içindeki suyu bile etkiliyor

kendini hiç bişeye zorlama süt içemiyorsan kalsiyuma lacak başka bi yol bul dr una danış peynir ve sütten başka alabileceğin bi çok yer vardır mesela yoğurt ... vss

işverene gelince hepsi aynı şeker ama seni işten çıkartırlarsa mahkemelik olursanız şimdi değiştimi bilmiyorum ama 8 brüt maaşa gelen tazminatlara kadar para ödeme durumundaydılar bunun dışında dr kontrolleri günlerinde 1 tam gün sana izin vermek zorundalar ücretli oalrak tebi kesemezler maaşından....

ehh idare eder canım ama yınede halsızlıgım gectı buna sukur ee sen nasılsın ıyımısın

iiimm tatlım havalar deli ediyo beni gecen hafta izmitte yanıyordum bu hafta cankırıda donuyorum nezle olucak gibiym mevsim bi normale girse bende rahatlıcam..
inş yarın bize güsel haberler verirsin.. bolca seviniriz yarınn sırnaşık şey

X