Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

zemuszemus sagol canım yalnız fazla zorlama kendını 2,5 lıtre ıcsen de yeter tatlım ben az once 2litreyı bıtırdım :)):teytey::teytey:

çankırıdan izmite gelince yetmiyo canım 2 bucuk litre 3 ancak kesio alısmısım orda serin serin 2 litre ile günü kapatmaya burda sıcakta yetmio

ben bu leslie yi sitede başka bi yerde daha gördüm köpek zannetmiştim kaydirigubbakcemile3nedir nasıl bişidir anlatsana canım biraz belki bende uygularım bana uyarsa

ben bu leslie yi sitede başka bi yerde daha gördüm köpek zannetmiştim kaydirigubbakcemile3nedir nasıl bişidir anlatsana canım biraz belki bende uygularım bana uyarsa

Canım leslie ile yürüyüşde mileler var..
1 mile 2 mile 3 mile artıyor.
Videolarını indiriyorsun bir hoca var öğrencileri belli hareketler yapıyorsun miller arttıkça tempoda arıyor.1 mileden başlamak lazım ki vucut hamlamasın.Ki ben dün 3 mile yaptım fazla geldi her yanım ağrıyor.

Kurallar hafta içi en az 3 gün yapıcak.
Hafta sonu tatilde sabah akşam yapılacak.
Burdada her gün paylaşılacak.
Bölgesel zayıflama için uygun.
Yürümek kadar kalori yaktırıyor...

Anladım o zaman ok. Peki bu hafta aynı geçilmesi normal mi. Öyle mi oluyor yani.
Birde haftaya hangi kilo geçerli olacak. Bugün ki mi geçen hafta ki mi

aman ya gidiymde nereye gideyim yapcak bisey yokki aslinda varda yapmaya insan yok sali günü doktorda randevum var su uyku meselesi icn gitcem bakalim bisey cikcakmi aslinda bisey ciksin istiyorum bisey ciksinda tedavi oluo iyleseyim ege bisey yok derse niye ozaman bu uyku off valla aksam 7de yattim az önce yine kestirdim biraz ve hala uykum var :S kendimi bildim bileli var bende bu uyku sorunu ama türkiyeden geldiigmden beri cok fena oldu 24 saat uyusam uyurum yani o sekilde

bu hafta sanirim birinciyiz angelada bireyselde 1.olur gibi gözüküyo:lepi:

kızlar ben kactım anneannem geldi gelebilirsem gelirim yine yasocum umarım sadece hava değişimdendir sendeki durumda dikkat et kendine.
hoşçakalın opuyorumnanaktan

Zevcanın dediği gibi umarım hava değişimidr canım.
Aman dikkat çok geçmiş olsun.

Ben kaçıyorum hanımlar...
İşler iyice yoğunlaştı toparlayamassam akşam kalmak zorunda kalırım...
Hafta sonu gelebilirimde gelemeyebilirimde...
Malum tatil pc pek açmam gibi geliyor.
Kendinize çok dikkat edin kaçamaksız bir hafta sonu diliyorum.
Görüşmek üzere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…