Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Çok geçmiş olsun canım...
Monti en güzeli ve en sağlıklısı.
Hep birlikte başladık yarışa gazamız mübarek olsunkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

tatlı cadım zevcanım hosgeldın kardesın ıyımı gecmıs olsunn sen nasılsın ayyy ne kadar cok soru sordumkaydirigubbakcemile3

sor sor 2 günün açığı var canım dimi ama
hoşbulduk canım ben çok iimm kardeşimde ii şükür toparladı baya birazcık naz yapıo :roflol:
sen nasılsın canım neler yaptın 2 gün bounca varmı bi değişiklik :1hug:

Çok geçmiş olsun canım...
Monti en güzeli ve en sağlıklısı.
Hep birlikte başladık yarışa gazamız mübarek olsunkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

saol canım
bu gün start verdik bakalım sonuçlarımız nasıl olucak..
valla bencede en iisi monti ben önceki dietimle verdim vermesine ama lösemi olcam diyede ömrümden ömür gitti.önce sağlık bunu anladım..

aman ii ol tatlım ben aynıyım bı degısıklık yok yanı cnmolumunekankayizsmile

nebilim tatlım yaa hiç inancım yok biliyormusun şuanda hedefime ulaşamıcakmısım gibi gelio ama azimliyim elimden geleni monti ile yapcam bakalım başara bilicekmiyim inş başarırım :Saruboceq:

inşallah canım sana guvenıyorum sporu bırakma sakınnn

Kesinlikle önce sağlık ve bunun için en uygunu monti.
İnanın 3. günüm hiç aç kalmıyorum ve kilolarda gidiyor.
Ve bu güden kilomda monti sayesinde eminim buna.
Çünkü montiden önce tartılmıştım 67.200 çıkmıştım.
3. gün monti onunla verdim 1 kiloyuda...

ne güsel tatlım hep böyle devam eder umarım spor işini napıyorsun sen?

Zevcan hoşgeldin şla cnm sen cnm. P.tesi başla cnm sen montiye. Hem düzenli olur senin için.
Kardeşinin de iyi olmasına çok sevindim hayatım.

Kızlar yaso paylaşım alanına listeyi koymuş ama zevcan aynı geçilmiş.
Onu tekrar nasıl düzenlicez tekrarmı eklicez listeyi acaba

ne güsel tatlım hep böyle devam eder umarım spor işini napıyorsun sen?

Dün leslie ile yürüyüşe başladım canım...
Daha çok yeni yani.Onun dışında hafta sonları sabah akşam yürüyüşlerim yine arada leslie ile yürüyüş olucak.Geçen hafta spora ağırlık vermeme ve 3. günüm olmasına rağmen bu kiloyu verdim.İlaç kullanıcam yakın zamanda ve bildiğim kadarıyla kilo aldırabilirde zayıflatabilirde yan etkilerinde var bünyeden bünyeye değişiyor.O yüzden sporada sıkı sarılıcam kilo alma durumunda.Sayenizde her hafta tartılıyorum zaten 3 aylık bir tedavi iyice kontrol altına almam lazım kendimi...Ben çok kararlıyım anlıcanız her türlü denememi menümü spor olrak ne yaptığımı paylaşıcam.Sizlerden de destek alarak kurtulucam bu kilolardan.

nılayla beraber bede leslie ile yuruyusu yapıyorum canım sende katıl bıze ıstersen tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…