Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gunaydın pamuk şekerlerimm gunumuz seker tadında gecmesı dıleklerımle hayırlı cumalar :))

Günaydın kızlar biz bugün çok iyiyiz aman nazar değmesin :))
akşamda beni hiç üzmedi kuran okuyup bol bol dua ettim hepimizin için.Cerenim senin içinde dua ettim canım bebişin gelsin diye.şimdilik çıkıyorum sonra tekrardan gelmeye çalışırım kızlar kendinize iyi bakın

Özgem sende üzme kendini canım bu haftasonunu kaçamaksız yaparsan önümüzdeki hafta alırsın canım güzel haberleri :))
canım benım sagol tatlışım allahım ınsallah butun herkesın dualarını kabul eder :))
4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 68 / 67,7 / 0,3 / %0,44)
hasretim34 ( 63.4
dilekruzgar ( 60.8 /60.1 /0.7 / %1.15)
uaydın(73,5
İrem&Özge ( 71.4 / 71.3 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull (62
NeKss (67,4
angela90(72
4.TAKIM TOPLAMI

Özgem buldum sanırım saol tatlım sende teyit et bulursan..

canlarım kılolar verılmıs super gıdıyosunuzzopuyorumnanaktan

Şebo evet cnm bu şekilde. Sende vermişsin cnm tebrikler. Az olsun bizim olsun :)

Nilayın kiloyu çok merak ediyorum ben süper monti yapıyor çünkü.

Bencede canım az olsun bizim olsun, basamaklar değişitikce acayip mutlu oluyuyorum ilk hedefim altı ay önce gördüğüm 65 , o bayaa iyi oluyor, moralim de yerine gelir sanırım o zaman sporada başlatır.

Sende bu hafta aman dikkat et canım 2 gün için 1 haftayı hebaaa etmeyelim.

Evet nilay çok iyi gidiyor ben cede ,2. bir çağlayan & ceren olabilir. Seninde payın büyük bunda. alkisalkisalkis

Cerencım hamıle olma olasılıĞın mı var, dÜn aradım bulamadım Çok mesaj vardı anlayamadım, nedır durum canım? Anada hayırlı cumalar tatlım.

Yasemın bencede 60 ıyı yaa, 2 Çocuk annesısın yeter daha ne olsun 79 dan geldın taaa. Benım de hedefım 60..

Cerencİm hamİle olma olasılıĞın mı var, dÜn aradım bulamadım Çok mesaj vardı anlayamadım, nedİr durum canım? Anada hayırlı cumalar tatlım.

Yasemİn bencede 60 İyİ yaa, 2 Çocuk annesİsİn yeter daha ne olsun 79 dan geldİn taaa. Benİm de hedefİm 60..

bılmıyorum kı canım sadece suphe regl olamadım ozgeyle dun konustuk pazartesı yada salı test yapıcam tatlım bakalım bu sefer hayalkırıklıgımı yoksa sevıncmı olacak bılmıyorum canım

Ceren işallah sevinç olur kuzucum ya. Valla çok sevinicem olursa.
Sende ilaç falan alma nolur nolmaz.
Aslında aerobik falanda yapmasan iyi olur cnm.
Allah korusun nolur nolmaz.

Cerencİm hamİle olma olasılıĞın mı var, dÜn aradım bulamadım Çok mesaj vardı anlayamadım, nedİr durum canım? Anada hayırlı cumalar tatlım.

Yasemİn bencede 60 İyİ yaa, 2 Çocuk annesİsİn yeter daha ne olsun 79 dan geldİn taaa. Benİm de hedefİm 60..

canim aslinda en az 55 olmayi istiyodum ama takimdan 60 la mezun olcam ramazana kadar 60 olabilirsem ramazanda veririm 1 2 kilo türkiyedede verdimmi 1 2 kilo hedefime ulasmis oluyom iste takimda daha fazla yer isgal etmeninde anlami yok 60 dan sonrasi kendi kendine gitsin banane :))

bılmıyorum kı canım sadece suphe regl olamadım ozgeyle dun konustuk pazartesı yada salı test yapıcam tatlım bakalım bu sefer hayalkırıklıgımı yoksa sevıncmı olacak bılmıyorum canım

İnşallah BEKLEDİĞİN MİNİŞE KAVUŞURSUN CANIM SENDE, test için 1 haftalık gecikme gerekiyor biliyorsundur. haftaya güzel haberlerini alırız inş. canım. :teytey:

Ceren işallah sevinç olur kuzucum ya. Valla çok sevinicem olursa.
Sende ilaç falan alma nolur nolmaz.
Aslında aerobik falanda yapmasan iyi olur cnm.
Allah korusun nolur nolmaz.

valla dogru soluyosun canım ben bıde merdıvenlerden ınerkende zıplaaya zıplayaa ınıyorumm onada dıkkat edeyım ama kendımıı bu moda sokuncada kotu oluyo canım yaa sonra hamıle olmadıgımı ogrenınce sınır oluyorum kendıme :)

kızlar ben aksam ruyamda civciv sewdım az once ruya tabırlerıne baktım erken yasta evlenıp cocuk sahıbı olmak dıyoo cok sasırdım acaba bu sefer bebek gercekten gelıyomu kı cok etkılendım valla
kendısı ruya tabırı varsa o da yorumlayabılırmı ınternet yalnıs vermıs olabılırr

X