Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım iğne olduğun günü saymadan 14.gün senin adet günündür yani bugün adet olman gerekiyor bence sen bugün test yap
Adetten sonra 10.gun kontrole gittiğimde gelişmiş yumurtan hızlı büyümüş dedi doktorum hemen yapalım iğneyi dedi yaptık o gun. Ama adeti beklicez simdi gebelik için deyince ben hiç test yapmayı dusunmedim sabah idrarla yapılsa daha sağlıklı olur dimi test. Ay heyecanlandım canim simdi senin mesajından sonra

İğne adet gününü öne çeker kuzum normalde senin adetin bugün iğneyi baz alıyoruz. Senin illa sabah idrarına gerek yok şu an yapsan varsa net çıkar Hadi bakalım güzel haberi ver bize

Canım sen 2 gün daha bekle yine test negatif çıkarsa doktoruna randevu alırsın. Normalde bugün adet günün iğne olduğu için geç döllenme durumu olmuyor diye biliyorum belki kist oluşmuş olabilir
Bi bakarim canim artık ama zaten şişlik adet süresinden demek ki, sivilce falan belirtiler de var kısmet bakalim

Bugün klomenin 4.gunu 2 yumurtam var biri 13 mm biri 8 mm bu arada adetin 7. Günü bugün. Sanki yumurta ebatları küçük gibi.. sizde durum nasıldı?

Bugün klomenin 4.gunu 2 yumurtam var biri 13 mm biri 8 mm bu arada adetin 7. Günü bugün. Sanki yumurta ebatları küçük gibi.. sizde durum nasıldı?
Benim normalde 11 12. Gün çatlardı, bu ay ilk defa klomen kullandım 17.gün iğne olabildim.Klomen sanki geciktiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…