Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ama eşim ikizler 😂😂 Aminnnn kuzum 🙏🙏 ben inanıyorum olucak içimde kelebekler vaarr 🙏🙏🤗
Senin eşinde haziran doğumlu mu? Koçlarda az manyak değil, iki deli bir araya gelmemeliydik şarkısını sık sık açma isteği geliyor bana😂 ikizler erkeği ile sende de o istek sık sık geliyor mu?

Senin eşinde haziran doğumlu mu? Koçlarda az manyak değil, iki deli bir araya gelmemeliydik şarkısını sık sık açma isteği geliyor bana 😂 sende de o istek sık sık geliyor mu?
Ayy gelmez mi 😂 nasıl birbirimizi 4 yıl çekip evlendik ben hala şok 😂 şükür kötü huyu falan yok bende de problem var hepsini adama yüklemiyim şimdi 😂😂

Kızlar iğne sonrası 1. 2. Ve 3. Gün lh testlerim💕
Sonuncusu da iğne sonrası 2. Gün gebelik testi🙈
İnşallah bu gebelik testi gibi sonuçlar alırız inşallah 🙏🙏 valla kuzum bunları görmek güzel ama iğne sürecinde sende biliyorsundur yalancı pozitif bunlar ben Aralık ayında 8.gün yapmıştım negatife dönmüştü bu ayda 7. Yada 8. Gün test yaparım diye düşünüyorum

İnşallah bu gebelik testi gibi sonuçlar alırız inşallah 🙏🙏 valla kuzum bunları görmek güzel ama iğne sürecinde sende biliyorsundur yalancı pozitif bunlar ben Aralık ayında 8.gün yapmıştım negatife dönmüştü bu ayda 7. Yada 8. Gün test yaparım diye düşünüyorum
Ben yarında bir lh yaparım tamam, çatlama oldu mu merak içindeyim gerçi yarın bende troidler için hastaneye gidicem kadın doğumdan sıra alıp çatlama olmuş mu baktırsam mı🙈hastane 2 saat uzaklıkta gidince herşeyi sıraya koyuyorum böyle😂

Ben yarında bir lh yaparım tamam, çatlama oldu mu merak içindeyim gerçi yarın bende troidler için hastaneye gidicem kadın doğumdan sıra alıp çatlama olmuş mu baktırsam mı🙈hastane 2 saat uzaklıkta gidince herşeyi sıraya koyuyorum böyle😂
Valla öyle bir imkanın var ise mutlaka git canım ben ıh testlerin iğne etkisinde doğru sonuç verdiğini düşünmüyorum ya

Ben de ilk kez catlatma ignesi yaptırdım kizlar. İğneden kaç gün sonra test yapılmalı sizce. Doktorum adeti bekle dedi. Olmazsa 1 kez daha catlatma yapcaz sonra asilama.

Bir de göbeğiniz şişti mi sizin iğneden sonra hemen ertesi gün değil de 1 hafta sonra falan benim göbeğim sanki 6 aylık gibi. Vitaminler demir hapı falan da verdi onun etkisi mi iğneden mi yoksa tamamen benim yememle mi alakali bilemedim😃

Benim elimde sadece gebelik testi var kuzum benim önümde çok zaman var daha iğne vurulucamda 3 gün değerlendiricemde sonra beklemeye geçicem oooo 🙈😂
İğne ol gerisi kolay😍 ben iğneden sonra üç gün değil 2 gün değerlendirdim biraz canım sıkıldı ya😔iğneden 1 gün önce, iğne günü ve sonraki gün oldu

İğne ol gerisi kolay😍 ben iğneden sonra üç gün değil 2 gün değerlendirdim biraz canım sıkıldı ya😔iğneden 1 gün önce, iğne günü ve sonraki gün oldu
Ben Aralık ayında iğneden bir gün öncesini iğne gününü boş geçip 24 ve 36. Saatleri değerlendirmiştim

X