Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğne sonrası 6. günden (iğne günü hariç) günaydın kızlaarr benim karın şişliğim dışında çoğu belirtim kayboldu sanki sizde durumlar nasıl ne zaman test yapmayı düşünüyorsunuz??

Benimde bugün 4. Gün canım, benim pek umudum yok. İğneden önce, iğne günü ve sonraki gün değerlendirdik.sonra bıraktık biraz rahatsız gibiyim. 10. Gün olunca test patlatırım bir tane yada 10 martta doğum günümde, sen ne zaman yapacaksın?

bende 10. gün patlatırım bitane etkisi geçmiş mi die görmek için

Kızlar doktor randevuma geldim bekliyorum dün 17-15 mm olan yumurtaların tekrar boyutuna bakılacak inşallah güzel büyümüştür de bugün iğne vurulurum dua edin

Kızlar doktor randevuma geldim bekliyorum dün 17-15 mm olan yumurtaların tekrar boyutuna bakılacak inşallah güzel büyümüştür de bugün iğne vurulurum dua edin
hayırlısı olsun canım güzel haberler alırsın inşallah

Hakkımızda hayırlısını olsun inşallah günaydın kızlar bu arada valla bnm iğne gününü saymazsak eğer bugün bel ağrısından duramıyorum iğnenin etkisimi yoksa 9 gün kaldı reglime o yüzden mi bilmiyorum bnmde kafam karıştı hayırlısı olsun bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…