Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
De

Bende 28 Şubat çatlatma iğnesi ovitrelle vurdum 2 Mart aşılama oldum bakalım sonuç ne olacak 13 Mart normalde regl dönemimm olmazsam eğer gebeyim ama regl olursam işte o zaman tutmamıştır.
İnşallah olmazsın, olmayız🤲
Bende 28 şubatta iğne oldum ama sadece iğne inşallah güzel sonuçlar alırız ☺️

Merhaba kızlar, benim adetime hemen hemen bir hafta kaldı göğüslerimde hiç bir belirti yok hamile olma ihtimalim yine de var mıdır?

Merhaba kızlar, benim adetime hemen hemen bir hafta kaldı göğüslerimde hiç bir belirti yok hamile olma ihtimalim yine de var mıdır?
Sadece göğüs hassasiyeti değilde birçok sebebler de olabilir ne bilim mesela bel ağrısı böyle regl oluyormuş gibi ağrı kasık ağrısı bunlardan biri de olabilir mide bulantısı yemek borusundan yanma (bu düşük ihtimal )ama bunlardan hiçbiri yokmu ?

Kk dışında hamilelik belirtisi konuştuğum tüm kadınlar belirti yoktu günüm geçti diyor🙈

Sadece göğüs hassasiyeti değilde birçok sebebler de olabilir ne bilim mesela bel ağrısı böyle regl oluyormuş gibi ağrı kasık ağrısı bunlardan biri de olabilir mide bulantısı yemek borusundan yanma (bu düşük ihtimal )ama bunlardan hiçbiri yokmu ?
Cevabınız için teşekkür ederim. Bazen mide bulantısı, yanma felan oluyor özellikle gece yatacağım zaman. Bakalım hayırlısı olsun diyelim.

X