Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım bugün 12.gün , cumartesi günü de regl günüm sence bekleyeyim mi kan testi için? kararsız kaldım birde özel hastaneler çok para alıyor ya test için
Yarın sağlık ocağında ver bence, yada acile git ahhh uhhh kistim vardı çok ağrıyor hamile olabilirim tedavi gördüm bu ay, birde betaya bakabilir miyiz de işlem tamam

Senin kaç yumurtan vardı kaç mm canım
Valla benim düzenim şaştı bu ay
Solda 4 folikül vardı sağda 1 sağ gelişmez dedi, 2. Kontrolde solda 2 folikül kaldı sağdaki 2 oldu hızlı büyümüş bu defa da sol gelişmez dedi
3. Gidişimde sağda 25 mm var o kistleşir solda 2 tane var birisi 20 mm dedi. Sağ sol sağ sol derken iğnemi oldum anladıysan ses et

3 yumurta var hepsinin boyutuda çatlamaya müsait gayet güzel büyümüş canım ben kimyasalımda 25 mm ile hamile kalmıştım inşallah sağlıklı gebelik oluşur kuzum benim solda gelişen 2 yumurtam var bugün 17-15 mm ölçüldü yarın tekrar bakıcaz

Oh ohh inşallah tutar hepimizin yarın kaçta randevun?

Kızlar iğne sonrası 1. 2. Ve 3. Gün lh testlerim
Sonuncusu da iğne sonrası 2. Gün gebelik testi

Eklentiler

• _20220301_175222.JPG
    53,6 KB · Görüntüleme: 82
  • _20220302_181344.JPG
    80,4 KB · Görüntüleme: 73
  • _20220303_162110.JPG
    43,2 KB · Görüntüleme: 76
  • _20220302_151106.JPG
    50,8 KB · Görüntüleme: 82
İnşallah canım benim eşinin doğum günü falan mı?
Yok kuzum benim doğum günün bu ay olucak inşallah kasımda evlendiğimiz ay çok güzel bir plan ben hep dua ettim normal adet günümden 2 gün önce adet oldum hemen ilaca başladık iğneyide iki gün erken vurulucam o yüzden çok umutluyum bu ayı planlasam bu kadar denk getiremezdin

Ay sende mi balıksıınnbende 10 martta doğdum, eşimde 4 Nisan koç hayırlısı bakalım lütfen hayat bana bu hediyeyi versinBana, sana, hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…