26 - 47 yaş farkı, ilişki, evlilik, bir kadının adama adım atması?

O zaman asıl soru şu. İlan edilmeyen yani herkesin bilmediği dini nikah gerçek değildir. Adam küçük beyniyle Allah’ı kandırdığını sanıyor. Günahsa yine günah hem de katmerli günah.

Yok evlenir. Gencecik kız. Çocuğu yok. Bakire. Hepsinin hayali

Demi ya para da yok hiç değilse Adnan Ziyagil zengindi

İlan edilmeyen dini nikah geçersizdir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyetinde resmi nikah sonrası dini nikah yapılır. Ne değişik kafalar.

30 yaşında olup günde 3 kere sevilebilecek erkek de çok sayılıdır yalnız.

Adamın yaşıtları hep dede olmuş bunun dediğine bak

Herkesin bulduğu kocalar genç yakışıklı mı sank8 bu forumun hayat algısı beni benden alıyor bazen.

Herkesin bulduğu kocalar genç yakışıklı mı sanki bu forumun hayat algısı beni hayattan soğutuyor valla.

Hayatımda ilk defa kendinden yaşlı biriyle beraber olan veya olmak isteyen bir üyenin adamın yaşlı göründüğünü kabul ettiğini okudum. Normalde “adamın 135 yaşında olduğuna bakmayın 20 yaşında gibi duruyor” tarzı abuk sabuk şeyler yazıyolar. Bu arkadaş adam için olduğundan bile yaşlı duruyor ve çirkin, benden başkası beğenmiyor demiş. Bu dürüstlüğü şaşırtıcı

Çok haklısınız biriyle sevgili olup yıllarca beraber olup cinsellik yaşayınca sorun olmuyor hatta daha destek veriyorlar cinsellik yaşamadan performansını görmeden evlenme diye.Dini inancı gereği dini nikah kıyınca karaktersiz kadını kullandı oluyor

Babanızın abi demesi gereken kişiye kocam diyebilecekseniz mideniz alacaksa deneyin. Ancak o yaşlı bedeni bile mide kabul etmez. Rica ediyorum kendinize gelin.

Selam hangi şehirdesiniz ve adamın baş harfi nedir rica etsem yazabilirmisiniz ?

Çünkü bu büyük bir ikiyüzlülük.arada bir fark yok evet ama dini alet edince iş çirkkinleşiyor.

Para var bence, konu sahibi bir yerde, dini nikahlı kadın için parasını yemiş ne mağduriyeti dedi, kendi de büyük ihtimal ona tav oluyor
Ya para için de ne bileyim Vehbi Koç kıvamında zengin olmalı yoksa o adamla aynı yatağa hem de resmi nikahsız girilmez ıyk. Yazarken içim kalktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…