26 - 47 yaş farkı, ilişki, evlilik, bir kadının adama adım atması?

Şu olayda da mağdur olan adam olmuş ya daha ne diyelim. Bu kadar da safoz olunmaz yaa

47 yaşındaki adam 25 yaşında, neredeyse yeni mezun biriyle kariyer açısından nasıl benzer şartlarda olabilir? Üstelik çalışmıyormuşsunuz. Ne ara inşa ettiniz kariyerinizi?
Şu durumda benzer şartlardaysanız adamın durumu vahim.

Yaş ve diğer konulara girmiyorum bile. Neyinden etkilendiniz belli değil.

Adam üni de Prof mu ?
Yani bana statü gibi geldi çekim etkisi olarak .

Adam sizle konusacak bir sey bulamamali. Eger olgun ve yasinin adamiysa ve sapik degilse hayatinizin farkli evrelerinde oldugunuz icin ortak noktalar yakalayamazsiniz. Ben kendimden 5-6 yas kucuk erkekleri cocuk olarak goruyorum, o da sizi oyle gormeli. Gormuyorsa sikintili bir tiptir zaten.

Olay çok uzamış da biraz da ben konuşmak istiyorum çünkü benim babam da bu adam yaşında evlenen ve 48 ve 53 yaşında iken çocuk sahibi olan biri.
Annemden 17 yaş büyük
Ben çocuğu olarak yaşadıklarımı anlatacağım

Babam ben daha ilkokula başlamadan emekli olmuştu. Herkesin babasının mesleği vardı ben benimkinin ne yaptığını bilmezdim emekli derdim soranlara. Beni okuldan almaya geldiğinde deden gelmiş derlerdi üzülürdüm.

Annem bir yere/tatile vb gitmek isterdi, çocukları olarak biz de isterdik ama babam ben oraya 20 sene önce gittim, ben onu gördüm bişey yok orada gitmeye gerek yok vs diye zaten yaşadığı şeyleri bir daha yaşamak istemezdi. Yaşasa da o heyecanla yaşamazdı hep bilge kişi havasındaydı. Adam zaten yapmış onları hevesi yok.

Babam inançlı biri, tam dine iyice yöneldiği yaşlarda camiye gitme, cami sonrası kahveye çıkma, arkadaşlarıyla oturma gibi bir hayatı varken yani Tam emeklilik dönemi yaşarken annem evde onu beklemeye mahkum oldu. Babamın Kendi arkadaş çevresi de benzer yaşlarda olduğundan ailece görüşmeye kalktığımızda annem 35-36 yaşlarında e babamın arkadaşlarının eşleri nerdeyse anneannem yaşında, hiç kafalar uymuyordu haliyle.

Anneme kaç defa babası olup olmadığını sordular kocasının. Babam deneyimini öne sürerek annemi hep yönlendirilmesi gereken toy biri olarak gördü. Hep babam her şeyi bilir anneme için daha “ne yaşadın ki bişey bileceksin” mesajıyla ailemizi yönetti. Kadını bir süre sonra kendi düşüncesi kalmayacak kadar domine etti.

Babamın 55-58 yaş gibi kronik olan sorunları başlamıştı. Tansiyon kalp.. ben 10-15 yaş civarındayken babamın hastalıkları gündemimiz olmaya başladı. Hep aman babamı üzmeyeyim hasta, yaşlı diye tek laf edemedim. Ha kendisi şu an 82 yaşında ve hayatta, annem 56 yaşındayken vefat etti. Ama kadıncağız zaten kısa hayatının 15 senesinde babamın hastalıklarıyla geçen bir evlilikte harcadı.

Çocukları olarak ben ve kardeşim ise katmerli bir kuşak çatışması yaşıyoruz babamla.
Babam bir boomer kuşağı mensubu ben y kuşağı. Asla düşüncelerimiz birbirini tutmuyor hayata bakış açımız tutmuyor.
Arada 1 değil 2 nesil var. Bir çocuk gözüyle de babanın çok büyük olması böyle bişey işte.. gene de sen bilirsin
Benim babamla anneannem arasında 6 yaş vardı. Babamla annemin evliliği ailelerin istediği bir şeymiş aşk evliliği falan değildi ama mantıklı bir evlilik de değil yani kısacası gene de sen bilirsin
Benim de kızım var, umarım başıma gelmez çıldırırım heralde böyle bir tercih yapsa…

42 yaşında hamile olunabiliyor bir hastalık yoksa tabi. Kolaya kaçmış. Biraz maddi yardımla cinsellik için bir süre görüşmüş. Etme kuzum kendine şunu.

Evlendiniz aradan gecti 10 yil - 20 yil. Adam olacak 70 yasinda sen olacaksin 45 yasinda. Tam hayatinin en guzel yillari. Belki cocugun olacak ama adam 70 yasinda. Tabi o zamana kadar yasarsa. Evin butun islerine kosturmak zorunda kalican, cocuk sorumlulugu senin ustune olacak. Belki bu adam hastalanicak bir de hasta bakmak zorunda kalicaksin. Sence bunlar mantikli mi ?
Cinsellik konusuna hic girmiyorum bile ki bence evliligin temel tasidir.

baban yaşında ya hayatına heyecan arama aranızda 22 yaş var

Ben 25 yaşındayken babam 50 yaşındaydı sizin kocaniz olmasını istediğiniz adamdan üç yaş büyüktü diyeceklerim bu kadar. Sizin de psikolojiniz normal değil belli ki gidin bir terapiye falan sebebi açığa çıkar .

Ay ne magduru be! 25 yasındasın 47 yasında adama aşığım bla bla adam mağdur bla bla. Ne mağduru be. Muhafazakarmış ımam nıkahı yapmış kadına sahip çıkmamış dürtülerinizi aşk zannedıyorsunuz bide evlilik mağduru sızın yuzunuzden oluyor. 27 yasındayım 47 yaş benım ıcın ancak abi olur. Cinsellik yaşayıp geçeni gene anlarım ssn oturmuş burda adamı bınbır lafla guzelleyip yuva kurcagını zannedıyosun. Adam senı harcar. Ayrıca cınsellıgı olmamış etmemiş kadınla işi olmayan adamlar asla normal olmuyor. Yazık o anne babaya ya

Siz arap misiniz? Ne kadar da normallestirmissiniz.. bu söylediğiniz dini nikah Misyar nikahı suudi arabistanda yayginmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…