21 yasindayim annemin kiyafetlerime asiri karismasi

Kesinlikle çok çok haklısınız.

Annen çok mu muhafazakar? Bütün yaz 40 derece sıcakta uzun kolluyla mı dolaşıyorsun? Anlayamadım ben pek..

Ben de yerine göre giyinirim. Omuzlarım geniş demişsin halter yaka çok yakışır. Hem dekoltesiz hem de bu vücut tipine harika oluyor kendimden biliyorum. Ama o anneyle zor tabi

Kıyafet te tetikliyor. Eşek eşektir ama durduk yere karpuz kabuğunu aklına sokmak gibi bir şey
Bu sözleri üstünüzde çarşafla tacize uğradığınızda tekrar edersiniz kendinize. Ayrıca hadsiz olan sizsiniz. Bir an önce bu rezil zihniyetten kurtulmanızı diliyorum.

Ahah benim babam da böyleydi. Sarışın olduğum için saçımı salmam bile yasaktı. Keseyim madem dedim o da yasak hshsh

Dışarı çıkarken kot değil bol eşofman bol tişört giydirirdi. Bahane de şu birini taciz edecek olsan kimi taciz edersin dar kotluyu mu esofmanliyi mı hshs

Koşu takimindaydim orada bile bol giyinirdim bir kere açma germe yaparken eşofmanim yirtilmisti shsh rezillik

Sonra üst üste gelen isyanlarla çözdük olayı

Ha işin ilginç yanı ben çok zayıf olmama rağmen beni hep kilolu bulur, bana görece çok daha toplu olan ve hep dar giyinen halamı da hep överdi hshs

Ne giydiğime ailem hiçbir zaman karışmadı. Annem kendisi de bu yaşında askılı, mini elbiseler giyer. Bu yüzden sizi bu konuda pek anlayamam. Sadece şunu söyleyebilirim ki bence maalesef anneniz çok bağnaz birisi. Kız çocuğuna elbise giydirmemek nedir? Elbise neredeyse tüm kız çocuklarının en sevdiği şeylerdendir, bunu bir kız çocuğundan mahrum etmek bence çok büyük bir acımasızlık. Kısa kolluya bile çok açık dediğine göre anneniz baya baya tutucu biri galiba. Şimdiye gelirsek bence bir an önce baş kaldırın. Bu böyle gitmez. Yetişkin bir insan olan sizin giyiminize bu şekilde müdahale etmeye hakkı yok.

Goguslerin mi büyük ya da kalcan kendin zayifsan ve onlar büyükse en cok ona tilt oluo bu zihniyet çünkü en güzel onlar gözüküyor :)

Goguslerin mi büyük ya da kalcan kendin zayifsan ve onlar büyükse en cok ona tilt oluo bu zihniyet çünkü en güzel onlar gözüküyor :)
onun beni kısıtladığı dönemde küçüktü her ikisi de. yetersiz beslenmeden boy dahi atmamıştım doğru düzgün
boşanınca annemle; ben de normal yemeye başlayınca sağolsunlar mis gibi büyüdüler ahah ben kendimi kıvrımsız sanıyordum meğer kum saatiymişim

Ahahah kaç yaşından sonra oldu bu değişim :) iyi ki bosanmislar ya

Sanane.

Siz bunu benim çocuğum diye doğurdunuz zihinlere yapamazsınız, yaptığınız şey düpedüz beyin yıkama, rahat vermeme.

Yüzücü mayosu giymek mi modernlik. Rahat bırakın çocukları gençleri.

Teknolojinin bilimin olduğu yerleri bile tıkıyorsunuz bu zihniyetinizle.

13 yaşındaki çocuğu bari rahat bırakın.

Üniversiteye giden kızın üzüldüğünü anlattığı meseleyi aslında normalmiş gibi yansıtmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…