Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun canım. Ben de senin gibiyim kızım tedaviyle oldu 8 yıldır korunmuyorduk olmuyordu Kasım ayında hamile olduğumu öğrendim şok olduk tabi kendiliğinden olmasına sonra maalesef erken doğdu oğlum kaybettik adet bile olmadan tekrar hamile olmuşum. Daha büyük şok içerisindeyiz. Yaşım da 39 20li yaşlarda olmayan doğurganlık şimdi geldi.

Allah bu gebeliğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Maşallah maşallah bana da tüp bebekle bile zor denildi, eşimden ötürü sperm yoktu bile. Morfoloji, her şey sıfırdı. Tatille gittim hopladım zıpladımi discolara gittim, iskeleden denize yüzlerce kere atladım. Hatta bir kere çok kötü yere yapıştım havuz kenarında. O sırada da hamiletmişim meğer. Evime döndüm baktım ki hamileyim. Stresten uzak kalınca insan kanseri bile atlatıyor. Eşim de ben de kafamızı dağıttık ve sonuç. Herkese tavsiyem kafanızı boşaltın, Allaha güvenin. İmkansız şey yoktur :)

Allahım saglıkla kucagına almak nasıp etsin sanki üzüntüne bir teselli göndermiş rabbim resmen mucize cunku düşük değil doğum yapmıssın

Maşallah size de stres çok önemli ama kalbimin acısı çok derindi. Kızım ağlamama izin vermiyordu. Yüzümü aşık görse kavga çıkarıyordu. Sokaklarda yürüyüp ağlıyordum. 40im çıkıp hamile kaldım tekrar. Acaba beynim kabul etmedi kaybı da o yüzden mi tekrar üreme moduna girdi. 35 gün yaşadı meleğim.

Allah kalbinize genişlik ferahlık versin, çok çok zor. Teselli etmek bile haddim değil. Tek temennim bu bebeği sağlıklı sıhhatli kucağınıza almanız. Rabbim önce size; vatana, millete, hayırlı ve en önemlisi sağlıklı bebek versin. Sonra hepimize de nasip etsin

Amin canim temmuz annelerinden hala tablodayim silin bile diyemedim oraya ortadan kayboldum

Geç döllenme olmuştur cnm ondandır

Balım ne yaptın gittin mi doktora koyu renkli kanamadan korkma içeride daha önce biriken kanamadır yeni bir kanama veya riskli birşey olsa parlak kırmızı olur içini ferah tut
allah razı olsun balım, azaldı bayağı
ağrım da kesildi çok şükür, ağzına yüreğine sağlık

merhaba sat 20 mayıs, bugün 5+3 deyiz.
geçen hafta kese görmüştük kesenin yeri ve şekli iyi. beta 1000 di.
bu hafta yolk gördük bebek belli belirsiz görünüyo dedi ama net görüntü alamadık. kalp atışı da yok
haftaya tekrar bakacağız. kalp atışı bugün duyarız demiştim ama normal mi duyulmaması acaba?

Ayy o kadar haklısın ki canım bende tatildeydim bu ay kaç aydır uğraşmama rağmen olmayan gebelik bu ay dalmışken oldu bir anda

Aynıyız canım gayet normal benim de sat 21 Mayıs dün ilk defa kese ve yola gördüm beni dayanabilirsen iki hafta sonra gel diyerek çağırdı doktorum

Normal canım bende 5+4 de keseyi gördüm 10 gün sonra gel dedi kalp atışı için 7. 8. Haftada duyanlar varmış normal yani kese güzel ve yolk varsa telaşlanma haftaya tekrar git duyarız inşallah

Bugun 6+1 diye ultrasona girdim ama daha kucukmus 5+3 civari sanirim dedi. Karin ultrasonunda sadece kese gorundu. Vaginal ultrason ile bebisi gorduk ve kalbinin attigini izledik ama sesini duymak icin erkenmis
Ama anlamadigim sey, beta degerim 6 hafta ve ustuyken ultrason 6 hafta oncesi gibi olcuyor.
Bir sonraki uygun ultrason tarihleri Agustos ayi icinde, baya beklemem gerekecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…