Boş gebelik

bana da şuan boş kese tanısı kondu. Kese boyutu 20 mm yolk sack oluşmamış doktor kürtaj önerdi ben bir hafta daha beklemek istedim. Bu süreci yaşayıpta daha sonra olumlu sonuçlar alan oldu mı acaba?
Sonucunuz ne oldu benim tehlikeye girebilir diye kürtaj olmam gerek dediler bide hastalıklı mol gebelik miş patoloji sonucum cıktı hayırlısı Allahtan bir sene sonra korun dedi 4 ay olucak bakalım

Kızlar merhaba, gebeyim ve ilk kontrole gittiğimde tarih 31 Mayıstı ve bebeğim 5+1 boyutta görünüyordu. Kalp atışı için gittik dün aradan 26 gün geçti normalde 9+4 olması gerekiyor doktorda öyle hesapladı ama ölçtüğü zaman 6 haftalık çıkıyor beslenme kesesi gelişmemiş dedi doktor kalp atışı da yok 3 ayrı doktora gittim 3üde aynı şeyi söyledi. Kese boş görünüyor dedi ama biz bekleme taraftarı olduk 1 2 hafta daha düşük önleyici ilaç alabilirsin istersen dedi. Ama ortada bebek yok gibi görünüyor dedi. Bu durumu yaşayan var mı dünden beri kafayı yiyeceğim nolur yardım.
Merhsba benimde 5+4 te kese göründü içinde bebekte vardı 9+1de gittiğimizde bebek hala 5+4 teki haliyle kalmış ve kalp atışı hiç oluşmamış ben de kürtaj oldum 😢

bana da şuan boş kese tanısı kondu. Kese boyutu 20 mm yolk sack oluşmamış doktor kürtaj önerdi ben bir hafta daha beklemek istedim. Bu süreci yaşayıpta daha sonra olumlu sonuçlar alan oldu mı acaba?
Ben bir hafta bekledim tam 7. Günde düşük yaptım umarım senin öyle olmaz 🥹

X