Anne Grupları 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Şubat anneleri de ilk başta böyleydi canım ya ama keseler göründükçe muayenelere gidildikçe hareketlendi 😂
Kızlar mart ayı anneler grubu hıc aktıf degıl.bırbırımızle yasadıklarımızı tecrubelerımızı paylassak ıyı olabılır.mesela belırtılerınız neler😊kendınızı nasıl hıssedıyorsunuz,yada tanısma vs.

Şubat anneleri de ilk başta böyleydi canım ya ama keseler göründükçe muayenelere gidildikçe hareketlendi 😂
Oraya geldım bende zaten,tecrubesız olunca ınsan bıseyler okumak istiyor tecrubelerden faydalanmak falan😃burda topıc baskanıda yok ordan devam edelım artık.senın ne kadarlıktı belırtılerın neler.gogus agrılarım arada gelıp gıdıyo,iştahım acıldı kesınlıkle aradada kasık agrısı ve cooook hafıf leke gelıyor bazen peceteye.

Oraya geldım bende zaten,tecrubesız olunca ınsan bıseyler okumak istiyor tecrubelerden faydalanmak falan😃burda topıc baskanıda yok ordan devam edelım artık.senın ne kadarlıktı belırtılerın neler.gogus agrılarım arada gelıp gıdıyo,iştahım acıldı kesınlıkle aradada kasık agrısı ve cooook hafıf leke gelıyor bazen peceteye
Benim6+2 oldu bugün göğüslerim ve karnım aşırı şiş kasık karın ağrısı da çok fazla birde kabızlık zorluyor benii

Kızlar mart ayı anneler grubu hıc aktıf degıl.bırbırımızle yasadıklarımızı tecrubelerımızı paylassak ıyı olabılır.mesela belırtılerınız neler😊kendınızı nasıl hıssedıyorsunuz,yada tanısma vs.
O zaman hemen merhaba 😊 en son bugün beta baktırdım önceki değerlerim geçen haftaydı farklı yerlerde bakıldı 71 ertesi gün 89 iki gün sonra 128di sonra hep aynı yerde baktırdım. cumartesi çıkan 128den sonra pazartesi 290 bugün yani cuma da 1445 geldi. Ne dersiniz sorun yoktur dimi ilk değerlerden kaynaklı. Muhtemelen farklı laboratuvarlar sebebiyle diye düşünüyorum ben ama

O zaman hemen merhaba 😊 en son bugün beta baktırdım önceki değerlerim geçen haftaydı farklı yerlerde bakıldı 71 ertesi gün 89 iki gün sonra 128di sonra hep aynı yerde baktırdım. cumartesi çıkan 128den sonra pazartesi 290 bugün yani cuma da 1445 geldi. Ne dersiniz sorun yoktur dimi ilk değerlerden kaynaklı. Muhtemelen farklı laboratuvarlar sebebiyle diye düşünüyorum ben ama
Farklı laboratuvarlar farklı çıkarıyor canım kötü bir durum yoktur bence endişe etme

Daha yeni yeni öğreniyor herkes galiba canım mesela ben daha doktora gidip kontrol olmadım hatta biraz tecrübeli oldgumdan 6 7haftaya kadar bekleyeceğim doktor kontrolü için çünkü ilk haftalar küçük oluyor kese gozukmuyor kalp atışı duyulmuyor boşuna sitres olmka istemiyorum tabi ilk gebelik ve sorunlu gebelik geçirenler hiç beklemedin benim gibi

canım laboratuar çok fark ediyor 48 saatte bir en az %66 yükselmesi bekleniyor gayet artışınız iyi hayırlı olsun

Merhaba😊bencede labaratuvardan kaynaklı o fark hıcbır sorun yoktur canm saglıkla ılerlesın ınsallah🥰
Daha yeni yeni öğreniyor herkes galiba canım mesela ben daha doktora gidip kontrol olmadım hatta biraz tecrübeli oldgumdan 6 7haftaya kadar bekleyeceğim doktor kontrolü için çünkü ilk haftalar küçük oluyor kese gozukmuyor kalp atışı duyulmuyor boşuna sitres olmka istemiyorum tabi ilk gebelik ve sorunlu gebelik geçirenler hiç beklemedin benim gibi
Benım tecrubem yok ama bende beklemek istiyorum daha önce bır dıs gebelık gecırmıstım heryerım delık desık olmustu sureklı muane kan verme,kucuk oldugu ıcın daha bebek nasıl olsa yapacakları hıcbosey yok o yuzden hıc kendımı strese sokmadan bekleyecegım 5 hafta olmasını sonra gıder bı baktırrım🥰dün kan verdım sadece pozıtıf cıktı rahım kalınlıgıda ıyıydı ınsallah guzdl sekılde ılerler hepımızınkı🥰bende kucuk sayılmam bu arada 34 yasındayım😀

Benim6+2 oldu bugün göğüslerim ve karnım aşırı şiş kasık karın ağrısı da çok fazla birde kabızlık zorluyor benii
Benim de 5+5. Kabizlik icin diyetisyenim her sabah iki dilim ananas ya da bir kivi ye dedi bana. Ben kefirle anansi smoothie gibi yapip iciyorum sabahlari, en az 4 litre su iciyorum ve yarim saat yurumeye calisiyorum hergun. Gecen haftaya gore biraz daha rahatladim kabizlik konusunda ama hala zorluyor biraz

Benim de 5+5. Kabizlik icin diyetisyenim her sabah iki dilim ananas ya da bir kivi ye dedi bana. Ben kefirle anansi smoothie gibi yapip iciyorum sabahlari, en az 4 litre su iciyorum ve yarim saat yurumeye calisiyorum hergun. Gecen haftaya gore biraz daha rahatladim kabizlik konusunda ama hala zorluyor biraz
bende kabızlık sorunu yaşıyorum içimde kayısı ağacı çıkacak bana mısın demiyor :KK43: ananası ve kivi deneyeceğim faydası var mı?

canım laboratuar çok fark ediyor 48 saatte bir en az %66 yükselmesi bekleniyor gayet artışınız iyi hayırlı olsun
İçimi ferahlattınız teşekkür ederim🥰 hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah. Bir daha baktırmak gerekiyor mu acaba artık gerek yok mudur

bende kabızlık sorunu yaşıyorum içimde kayısı ağacı çıkacak bana mısın demiyor :KK43: ananası ve kivi deneyeceğim faydası var mı?
Merhabalar. Kiviyi bilmemekle beraber sanmıyorum ama ananas tutunma konusunda riskli diye biliyorum yine tekrar sorun isterseniz görünce söylemek istedim

Yaştan dolayı sende de var mı biraz tedirginlik ya
Benim Ocak ayında bir kaybım oldu. Onda yaşadığım durumlardan dolayı otomatikman bir tedirginliğim var tabi. Çok düşünmemeye çalışıyorum. Bugün ilk doktor muayenemi oldum. Çok şükür kese göründü. Yolk sac var. Dış gebelik olmadığını bilerek rahatladık. Haftaya da kalbini dinlemek için çağırdı doktorum. 10.haftadan sonra kandan dna testi yaptıracağız. İçimiz rahat eder inşallah.

ben ananas ve kefirle birazcik rahatladim ama ananas icin ilk trimesterde yemeyin de diyorlarmis, az once ogrendim😂 ananasi simdilik bir kenara birakiyoruz

Son düzenleme:
Muhtemelen farklı yerde kan verdiğiniz için. Aynı yerde, mümkünse aynı saatlerde gün aşırı bir kez kan vermek yeterli. Çok fazla kan da vermeyin, siz 5 kez vermişsiniz maaşallah. ☺️

Muhtemelen farklı yerde kan verdiğiniz için. Aynı yerde, mümkünse aynı saatlerde gün aşırı bir kez kan vermek yeterli. Çok fazla kan da vermeyin, siz 5 kez vermişsiniz maaşallah. ☺️
Doğru diyorsunuz ama ilk ikisini ben vermiştim diğerlerini doktor istedi tam olarak yeterli oranda arttığını kontrol etmek için sanırım😊 muhtemelen artık vermem muayenede birkaç güne kese görünür herhalde 🤲🏼

X