Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Senin ki
Boş kese me demek oluyor bilmiyorum 9+4 testim bebek 5+3teki ilk gördüğümüz haliyle kalmış hiç kalp atışı oluşmamış
bos gebelik olmuyor o zaman cnm çünkü içinde embriyo olusmus anladığım kadarıyla farklı bı sebebten gelişim durmuş demekki yada hiç kalp atımı olmamış tir.ama boş gebelik sadece kese oluşuyor başka hiç bişey gelişmiyor

Evet evet doktorumuzda belirli bir deney yok dedi kromozomsal bir bozukluk olabilir dedi çünkü hiç
Kalp atımı olmamış

Anne adı: dolunay melek
Kaçıncı çocuk: ilk
Sat: 19 mayıs
Kese: 4+5
Kalp atışı: 6+5
Tahmini cinsiyet: erkek
Tahmini doğum tarihi: 22 şubat
Bebeğin ismi: ?

canım iyileşmene çok sevindim. buyuk bebeiş ne yaptı sen ıyıleşme surecındeyken yardım edenınız oldu mu
Yok canım eşim rapor aldı o yardım etti. Kızım dün viral konjonktivit oldu. Sağ gözü şişti kızardı sulandı bu sabah kapandı. Doktor damla verdi ama bizim hatun asla ilaç içmez damla damlatmaz babası tutuyor ben damlatıyorum kavga dövüş. Zaten eşim çok yoruldu artık sürekli bi ben bi kızım hastayız sanırım yakın zamanda türkiyeye geleceğiz tatile çünkü hem eşim hem ben perişan olduk biraz tatile ihtiyacımız var.

Gecenin bu saatinde huzursuz bacak yüzünden uykudan uyanmak beni sinir ediyor yahuu kuzucum akşam okumuştum yazını Rabbim öncelikle şifa versin sanada bebişine de bazı şeyler vesiledir seni oraya erkenden gönderen de rabbim o doktorun bir günlük boşluğu olması da tesadüf değil Rabbim inşallah senin için en kolay en güzel şekilde gebeliğinin devam edecek sağlıklı bir şekilde zamanında doğum olacak. Çok dikkat et kendine

Ben de son iki ayda birkaç kez gittim oraya, bir sağlıkçı olarak beğendim orayı, zaten çevreden arkadaşlar da iyi diyordu. Sistemli bir hastane. Doktorlar da iyi asistanlar hocalara sormadan pek hareket etmiyor. Umarım içine siner senın de ve sağlıkla memnun ayrılırsın bence iyi olacak, bol şans diliyorum sana

Abdominal serklaj yapılacak ve dr daha büyümeden yapalım dedi. Yani zaten yapılacaktı ama 12 13 bekliyordum ben

Ben de öyle dusunuyoru. Erkenden gideyim de op günü kararlaştırılsın diye düşündüm

oglak_kadini canım yenı okuyabıldım ınsallah cok guzel gececek hersey ıkınızın iyiliği için en azından zamansız olması bence guzel olmus uzun süre ameliyatı dert etmeyeceksin kendine Güzel haberlerini bekliyoruz canım

İnşallah canım aslında çok iyi oldu sadece hazır değildim. Eğer yatacaksın derlerse bana süreç daha da uzun olacak ve tanı testleri yapılmadı sağlıklı mi bilmiyoruz hayırlısı bakalim

Abdominal serklaj yapılacak ve dr daha büyümeden yapalım dedi. Yani zaten yapılacaktı ama 12 13 bekliyordum ben
Sanki erken olması daha iyi gibi bebek büyüdükçe düşük ihtimali artıyor ya. Zaten sanırım kapalı ameliyatla yapılır. Senın de kafan rahat olur çıkmış olur aradan. Sağlıkla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…