Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canım sıkıntı yapma bana da 23. Haftada hissedilmeyi başlanır demişlerdi sağlık ocağında. İlk gebelik olunca karın kaslarının sıkı olmasından dolayı hemen hissedilmeyebiliyormuş.
Her gördüğüm hareket hissediyor musun diye soruyor ve bende artık iyice endişelenmeye başladım şu 16 sı hemen gelsin ayrıntılıya gideyim istiyorum

Her gördüğüm hareket hissediyor musun diye soruyor ve bende artık iyice endişelenmeye başladım şu 16 sı hemen gelsin ayrıntılıya gideyim istiyorum
Kişiden kişiye değişir sen içini rahat tut kötü düşünme. Belki de hareket ediyordur sen gaz yada bağırsak hareketi sanıyorsundur

Ay teşekkür ederm hemen bakayım şu kampanyaya bende
Ben çatlak kremi hazırladım bir influencer paylaşmıştı.Kakao yağı tatlı badem yağı ve zeytinyağını eritip karıştırıyordu.Onu süryorum karnıma göğüsüme tamamen ve içbacakla kalçalara.1 ay önce başladım benim de vüxudum çok kuru ve o kahverengi kısım çok kuruyor o yağı sürnce iyi geliyor gibi

Ya çok korkuyorum herkes hissetmiş yaklaşık aynı haftalarda olan arkadaşlarım bile ben 19 da hissettim diyor ben 20 oldum hala anlamıyorum hiç hissetmedim
Ben hissettiğim gün ağlıyordum. Sanki tansiyon fırlar ya damar atar öyleydi. Kuzumun da üzüldüğümü hissettiğini düşündüm. Daha da üzüldüm paradoks oldu. Ben ilk bebeğin kalp sesini duyduğumda ağlamaya başladım doktor anneyi hissetti dedi. Biraz bu beni yoruyor. Bu kadının içi çok karanlık yeter deyip duruyor mudur içimde

Hareket hissetme konusunda mağdurlardan biri de benim. hissedince iyi olduğunu bilmek iyi gelecek ama 20 hafta oldu hissetmiyorum üstelik ikinci gebeliğim bende plesenta karın ön duvarında o yüzden hissetmiyorsun dedi doktor ama yine de yolun yarısına geldik artık yani endişeleniyorum ben de

ben göbek ve göğüs çevresine palmers ın bi kremini aldım onu sürüyorum kuruluk bende de var iyi geliyor kolay emiliyor

Ben kendimi kremlerken ya da yaglarken gogsume ve bacaklarima da suruyorum catlamiyim diye bilmiyorum ne kadar dogru ama, bu sayede kurumuyor da
Teşekkür ederim arkadaşlar. Palmerse bakacağım aslında yağ sürmek lazım çünkü memeler de çatlak okuyor benim olmuştu. Ancak orayı açmaya üşeniyorum ama uçları Sahra çölü gibi oldu göğüs ucu kremi şart bana

Bunu eczaneden alcam son kullanma tarihinr güvenmiyorum. Zaten bir mustela dört aydan fazla gider diyorlar.

Çok iyi yapmışsın. Aynen oralar catlıyor valla ben de meme ucu kremi gelene kadar yağdan süreyim bari

Ben bunu instada takip ettiğim Influencer da gördüydüm. Güzel indirim oluyor hatta kupon da var 125 tl inice 321 liraya geldi 3 lüsü çok iyi bende aldım
Bende 125 tl kupon yoktu sana özel bir kupon sanırım çok uygun olmuş

Teşekkür ederim arkadaşlar. Palmerse bakacağım aslında yağ sürmek lazım çünkü memeler de çatlak okuyor benim

Göğüs ucu yarasıiçin ayva çekirdeğinden basit bir jel elde edip sürmeyi aklıma yazmıştım. Malûm ilk Çocukta feci yara olmuştu emzirirken. Ama öncesi için bende incia nın çatlak kremini sipariş ettim heryerime onu süreceğim. Göğüs ucuna sürmek gerektiğini de şimdi öğrendim

Benim ilk doğumumda berbat meme başı yarası oldu iki ay sürdü çok çektim. Ayva çekirdeğini duymuştum o zaman da. Bende işe yaramadı hiçbir şey. Tek yarayan emzirdikten sonra kuruması için bekleyip öyle kapatmak olmuştu. İnek gibi acıkta bekliyordum on dk falan. Islak kapatınca mantar oluyor bebeğin ağzına da bulaşıyor, eskiler pamukçuk der. Kısır döngü senden bebeğe bekten sana sürekli geçiyor iyileşmesi zaman alıyor. Tek çare kuru tutmak. Mantar nem olan yerde ürer. Tıpkı pişik gibi vajinal mantar gibi vs vs

Kızlar burun aspiratöründe de indirim var 30 tl de kupon var değerlendirmek isterseniz bi bakın ben böyle yakaladığımda alıyorum ufak tefek şeyleri. Sizde aldıklarınızı paylaşın aklımıza gelmeyen ürünleri birbirimizden görüp eksiklerimizi tamamlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…