Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bende migros kampanyasından
2 paket 1 numara sleepy ve goon aldım
2 şer paket de 2 numarasından aldım.
2 ve 3 numarada prima aldım.
Şampuanla ıslak mendilde aldım.
aa süper ıslak mendiller çabuk kurur diye son zamanlarda depolayacağım sanırım, çok bereketli alışveriş oldu, mustela nın şampuan yağ ve pişik kremli seti var fotosunu koyayım bulursam onu aldım internetten baya uyguna geldi, öneririm çoğu 2. çocğu olan anne bu seti almış

Kızlar selam. Göğüs ucu kremi kullanmaya başlayan var mı? Ne kullanıyorsunuz. Daha çok son aylarda kullanılmaya başlanıyor ama benim uçları çok kaşınmaya ve kurumaya başladı bir şey sürmem lazım. Hatta pul pul dökülüyor kahverengi alan. Bir nemlendirici tarzı bir şey sürmem lazım.

Akşam size çay içmeye geliyoruz deyince biraz sinirleniyorum. Bizim bir evde annem gelinden çay icmezdi haram olur bana seni yormamak lazım diye. Normalde takmıyorum ilgisiz olmalarına iyiyim ben böyle ama arada içimden içimden konuşuyorum.

ben göbek ve göğüs çevresine palmers ın bi kremini aldım onu sürüyorum kuruluk bende de var iyi geliyor kolay emiliyor

Merhaba,sonucun kaç haftada çıktı acaba

İlk çocukta insan baya heyecanlı hevesli oluyor . İlkinde oda takımı aldım . Parl beşik aldım. Aldığım odayı kullanamadım. Bebek odasıydı. Beşiğe kafasını vuruyordu . Park beşik favorim. 5 yaştan sonra genç odası yaptırdım. Bu garibime sadece park beşik alacam

Ben kendimi kremlerken ya da yaglarken gogsume ve bacaklarima da suruyorum catlamiyim diye bilmiyorum ne kadar dogru ama, bu sayede kurumuyor da

Kızlar selam size birşey sormak istiyorum bugün 19+6 oldum ama hala hareket veya başka birşey hissetmiyorum hareket ne zaman hissettiniz 16 sında ayrıntılıya gidicem kötü birşey varsa diye çok korkuyorum

Yatağına bende sigarim böyle Montessori yüksekleri var ya onlardan aldık. Genç odası gibi baya büyüdüğünde de kullanır yavrum. Yatağı da yataştan aldım. Rahat uyusun diye.

Kızlar selam size birşey sormak istiyorum bugün 19+6 oldum ama hala hareket veya başka birşey hissetmiyorum hareket ne zaman hissettiniz 16 sında ayrıntılıya gidicem kötü birşey varsa diye çok korkuyorum
Kalbini temiz tut. Ben her kontrolden önce gecleri uyju tutmuyordu. Ya bir şey olduysa diye içim dışım endişe olmuştu. Arkadaşım ilk bebeğinin kalbi durmuş cinsiyet belli olacağı hafta öğrenmiş bana anlatırken kontrole gidecektim titreye titreye gittim. O heyecanı yaşayamadım. Tutundu bize artık bizimle. Kalbi atıyor. İçinden ya şafi çek belki iyi gelir bebeğine de sana da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…