Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Araştırma yapmayınca açıkçası kolay olmuyor mesela biz öylesine gezerken bebek arabası bakıyorduk dünya model var fiyatı o an pahalı mı indirimde mi onu anlayamıyorsun ben şöyle yapıyorum favoriliyorum bazen ciddi bir indirim denk geliyor o zaman sipariş ediyorum

Günaydın kızlar. Magnezyum başlayan oldu mu? Sanki benim bacak krampları biraz arttı. Kızımda bu kadar erken olmamıştı ama şimdi daha kiloluyum belki ondan mı?
Benim de gece kramplarim oluyor gün içinde okulda hep ayaktayım pilatese başladım şimdilik iyi gidiyor magnezyum için de kabak çekirdeği yiyorum bol bol

Canım ben ilk kızımda çok kustum ama yok yani ben de çare bulamadım kusmam bitti derken(haftada 1e düşünce) mide yanmam başladı. Çözemedim yani.

Bende aynı ya hiç bir ilerleme kaydedemedim hadi ilk kıyafetlerini 0-3 ay olarak alıyoruz kışlık alıcam da sonrasını nasıl alıcam bilemiyorum 3-6 aylık kıyafetlerini kışlık mı almalıyım yazlık mı kafam çok karışık

İnan lateksiti lateks sanıyordum sen diyene kadar o kadar ayrımını bilmiyorum ama işbir yatak iyi diye aldım kuzum .

Bol olsun dar olmasın kafasindayim ben

Canım ben ilk kızımda çok kustum ama yok yani ben de çare bulamadım kusmam bitti derken(haftada 1e düşünce) mide yanmam başladı. Çözemedim yani.
Bu kadar uzun sürmüş müydü peki hatırlıyor musun? Yirminci haftaya geldim . Çok yoruldum

Nerde yaşıyorsun Nişan mayıs gibi hava genelde kaç derece olur yaşadığın yerde

Nerde yaşıyorsun Nişan mayıs gibi hava genelde kaç derece olur yaşadığın yerde
Balıkesirdeyim ama yıl başında taşınabiliriz zonguldağa da gidebiliriz. İki yerde de havaların ne olacağı belli olmuyor ya

Bu kadar uzun sürmüş müydü peki hatırlıyor musun? Yirminci haftaya geldim . Çok yoruldum
Ben yorumunuzu tesadüfen gördüm. 23”Aralık annelerindeyim Bebeğim erkek olacak inşallah ve 22. haftaya kadar aralıksız kustum hem de Prilam kullanmama rağmen. Sabah saatlerinde iyi başlıyordum güne ama saat ilerledikçe artıyordu bulantı. Sonra geçer gibi oldu ilacı bıraktım.
27. Haftadan sonra geri başladı dün ve önceki gün kusma da dahil olunca yine Prilam içtim. Şimdi 28+3’teyiz ama bir anım bir anımı tutmuyor. Bulanacaksa bulanıyor kusturacaksa da kusturuyor ne yazık ki. Artık doğuma kadar asla eskisi gibi hissedemeyeceğimden eminim Sağlıkla gelsin inşallah miniklerimiz

Balıkesirdeyim ama yıl başında taşınabiliriz zonguldağa da gidebiliriz. İki yerde de havaların ne olacağı belli olmuyor ya
O zaman 3-6 ay için duruma göre alışveriş yap canım. Biraz da bebeğin büyümesine de bağlı şimdi. Belki uzun belki kısa belki şişman belki zayıf olacak bilemezsin. 0-3 al şimdilik 3-6 ve 6-9 sonra alırsın.

Ya bol olsun da kısa kollu giydirmeye başlar mıyız Nisan mayıs gibi kısa kollu mu alıcam uzun kollu mu bilemiyorum yaaa
Bence beklemede kalalım ilk üç ay alalim da . Hemen alabiliyoruz nasıl olsa herşey elimizin altında. Bebeğin büyümesine göre de değişebilir. Arkadaşım hep internetten sipariş verdi kıyafetleri duruma göre

Sanırım en mantıklısı bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…