Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Hissettiğinde ayırt edeceksin aradaki farkı. İlkindir diye tam anlayamaman normal

benimki maalesef 10 kere de hamile kalsam hepsinde olacak birsey rahim ağzım doğuştan kısa yani gözümün rengi gibi birsey ama inşallah sağlıkla bu bebegimi kucağıma alayım artık düşünmüyorum 5. gebelik bu bir kizim var. Bundan fazlasını bünyem kaldirmaz

Kızlar günaydın şöyle bir göz kapağı ile uyandım,şiş açamadım gözümü resmen.yaşayan yada bilen varmı neden oldu acaba.ödemmi hiç bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_4775.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar günaydın şöyle bir göz kapağı ile uyandım,şiş açamadım gözümü resmen.yaşayan yada bilen varmı neden oldu acaba.ödemmi hiç bilmiyorum
ödem de niye orada altta olur genelde gözlerin de güzelmiş maşallah birsey mi ısırdı kaşınıyor mu ama ödem yani sanki

Hissettiğinde ayırt edeceksin aradaki farkı. İlkindir diye tam anlayamaman normal
İlk değil ikinci gebeliğim de ilkinde de ne zaman hissetmiştim hatırlamıyorum o balık kayması gibiydi. Bunda henüz bişey hisedemiyorum bu sefer kilom da eskisine göre fazla.

ödem de niye orada altta olur genelde gözlerin de güzelmiş maşallah birsey mi ısırdı kaşınıyor mu ama ödem yani sanki
Yok canım hiçbirsey ısırmadı ya gece gayet normal yattım sabah davul gibi kalktım,gözlerim çok hassas aradada ödem olur ama böylesini hiç görmedim internettede tiroit falan yapınca bilemedim korktum bir

Yok canım hiçbirsey ısırmadı ya gece gayet normal yattım sabah davul gibi kalktım,gözlerim çok hassas aradada ödem olur ama böylesini hiç görmedim internettede tiroit falan yapınca bilemedim korktum bir
Üşütmüş olabilir misiniz pencere açıksa belki soğuk çarpmıştır.

İlk değil ikinci gebeliğim de ilkinde de ne zaman hissetmiştim hatırlamıyorum o balık kayması gibiydi. Bunda henüz bişey hisedemiyorum bu sefer kilom da eskisine göre fazla.
Ay evet kızım sürekli kayıyordu. Bende hiç öyle vyrmayla hisetmemiştim. Şimdi bu vuruyor

Üzüldüm gerçekten. İyi düşün iyi olsun. Sürekli dinlen kontrollerde ol.

Kızlaaar baş ağrısından ölüyorum iki gündür parol içip duruyorum. Bu durumda olan varmı çıldırcam. Bu nasıl bişey neden bu kadar ağrıyor başım. Ne yapmayalım geçmesi için

Gittim canım endokrinolojiye. Hamilelik öncesinde yoktu hiç birşey. Genel rutin kan alımında ara ara bakılmış. Her hangi bir tiroid durumu yaşamadım öncesinde. Endokrinoloji içimi rahatlattı. Düşük olabilir 18-20haftaya kadar toparlaması lazım dedi. Bir test aldı benden TSH reseptör antikoru diye. Bakalım sonucu 27sinde çıkacakmış geç çıkan bir test. Herhangi bir ilaç vermedi.

Kızlaaar baş ağrısından ölüyorum iki gündür parol içip duruyorum. Bu durumda olan varmı çıldırcam. Bu nasıl bişey neden bu kadar ağrıyor başım. Ne yapmayalım geçmesi için
Hemen ılık suyla güzel bir duş al. Magnezyum ilacını ihmal etme. Üstüne tuzlu bir ayran iç ve karanlık odada başının altına yastık koymadan uyu biraz fazla değil ama 2 saat yeterli sonra uyanınca parol al hemen geçecektir inşşalah. Bende de migren var parol geçirmiyor maalesef böyle ağrısı gidiyor en azından.

Çok tatlışlar ya
Deli gibi merak ediyorum kuzumu. O bebeklik halleri kusmaları mis kokuları uffff. Emerken memeyi tutup gözünün içine bakması muhteşem bişey. Memeden kızımı keserken 3 gün ağlamıştım. Çokzordu benim için . Kızım tamamen ikizim gibi çok benziyor bana hatta aynı ben. Oğlum nasıl olacak merak ediyorum. Biran önce geçsin zaman kucağa alayım istiyorum.

Ay Allah razı olsun.Sanırım bende migren oldum bu nedir nasıl bir ağrı yemin ederim çıldırcam.migren nedir bilmezdim ben.Dün akşamda böyleydim duş aldım hafifledi. Başıma birşey sarıyorum gözümü kapatıyorum. Ama sabah yine aynı uykumdan baş ağrısıyla kalktım sabah.Magnezyumum yok ona mı başlamam gerekiyor.

Vitamin veriyor ya doktor. İçinde magnezyumda var . Ondan sonra rahatladım açıkçası bir haftadır ağrım yok . Yoksa da şuan için gerçekten bol su iç. Suyun hep yanında bulunsun. Oda çok etki ediyor. Günlük bir muz ye mutlaka. Atakları bildiğim için bana iyi gelenler bunlar. Ben ağlıyordum ya en son başımı duvara vuruyordum. Uykudan uyanınca ağrın yoksa da parolu al. Bu atak evresi geçene kadar da uyku saatlerine dikkat et.

Canim benimde ağrıyordu aralıksız her gün hiç geçmeden benim çok uzanmaktan oluyormuş ne zaman yatmadım gündüzleri o zaman düzeldi. Belki senin başka bir sebeptir ama yinede söylemek istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…