Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya ben gece böyle oluyorum sabah dümdüz uyanıyorum ve sağa yatınca kaburgam acıyor gibi acı oluyor. Bu arada baya tekmeler başladı

Eklentiler

• IMG_6856.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_6837.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 13
Ay bi heveslenmiştim içinde düşününce ama söyledikleriniz mantıklı. Zaten 0-3 ay kıyafet almak istiyorum sonrasını bebeğime göre alırım diye düşünmüştüm.

Ay bi heveslenmiştim içinde düşününce ama söyledikleriniz mantıklı. Zaten 0-3 ay kıyafet almak istiyorum sonrasını bebeğime göre alırım diye düşünmüştüm.
Ben h&m’den minik yumoş peluş hırka aldım. 0-3 aylık. Giydiririm içimde kalmasın dedim. Arkadaşım almıştı o da hep giydiriyordu çok minnoş duruyo

Maalesef 5 aylık canlı normal doğum yaptım kızımı kaybettim. 7 aylık olsa yaşardı dediler maalesef çok mutsuzum mezara koymak beşik yerine.

Yanlış olmasın 2-4 aylık almışım

Eklentiler

• IMG_5021.png
    171,3 KB · Görüntüleme: 4
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…