Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

ay çok sukurgerisi de böyle kolay gelsin. nipt testini yurt dışında ücretsiz mi yapıyorlar? siz neredesiniz ve bir marka var mı tavsiye ettiği?

ay çok sukurgerisi de böyle kolay gelsin. nipt testini yurt dışında ücretsiz mi yapıyorlar? siz neredesiniz ve bir marka var mı tavsiye ettiği?
100 Euro nipt testi eğer cinsiyete de öğrenmek istiyorsan 20 Euro ekstra ödeniyor. Praenatest diye bir marka canım. Almanyadayım ben

100 Euro nipt testi eğer cinsiyete de öğrenmek istiyorsan 20 Euro ekstra ödeniyor. Praenatest diye bir marka canım. Almanyadayım ben
bakayım bizde de var mı onlarin şubesi, TR'de yani, bizdeki hepsi 400-500 Euro arası ikili, üçlü tarama testlerine göre çok daha guvenilirmis diye okudum bakalım ama

Bende onu kullanıyorum kan tahlilinde değerlerim çok iyiydi

bakayım bizde de var mı onlarin şubesi, TR'de yani, bizdeki hepsi 400-500 Euro arası ikili, üçlü tarama testlerine göre çok daha guvenilirmis diye okudum bakalım ama
Canım ben kızımda da nipt testi yaptırdım. Genoksda yaptırmıştım memnun kalmamıştım çünkü cinsiyet yazmıyordu ve geç çıktı. Ama sonuç güvenilirdi. 2021de 3200 tl idi. Şimdi ne kadar bilmiyorum Türkiye’de. Ama bence yurtdışına yollanan nipt testinden yaptır. 2li taramam 125e 1 çıktığı için yaptırmıştım bilseydim direkt nipt yaptırırdım. Burada 2li 3lü tarama yok direkt nipt var.

Arkadaşlar bunu ne zaman dolduracaklar ve kim dolduracak?

daha mantıklı aslında evet onu yaptırınca gerek kalmaz zaten, doktorun biri elime genoks tutuşturdu ama pek kanım isinmadi zaten, doğruymuş demek, eurofinse yaptırmak lazım o zaman 50 dolar gibi daha fazla ama hızlı ve iyiymiş

Bu arada praenatest zaten eurofinse ait. Evet hızlı sonuç alınıyor. Ve bugün harika hızlı bir biçimde hebamme buldum oley

Merhaba hayırlı bayramlar hanımlar güzel anneler ve anne adayları,bayram pekb ugrayamiyirum forum a ama yeni arkadaslar da katilmis bize hepiniz hoşgeldiniz.nerden baksak 20 25 kişi oldukmu sanki aslında eski forumlara göre az kişiyiz biliyorsumusunuz yaartik kimse dogurmuyor yada henüz erken herkes uzaktan okuyor uzaktan okuyanlar ibda soyylee öne alalim ki cizelgemiz oluşturulsun kalabalık olunca çok daha bilgi ve heyecan. Oluyor sanki,,,

Oiiiy maşallah, sağlıkla ilerlesin 6 haftalık kalp atışı duyulabiliyor o zaman öyle mi? Ben de doktora gittiğimde 6 haftalık olacağım, umarım kese bebek kalp atışı hepsini tek seferde duyarım görürüm nipt testi nedir acaba?

Evet ama sanırım kişiden kişiye göre ya da döllenme zamanına göre değişiyor sanırım. Bi de benim vajinal bakıldı ondan da olabilir. Nipt testi trizomi 13,18,21 ve bazı mikrodelesyon ve duplikasyonlara bakılıyor. Kısaca kanda genetik Down testi olarak biliniyor. Bu test yapılınca 2li 3lü taramaya gerek kalmıyor

Hala adet olmadım. Dün akşam test yaptım . Negatif çıktı. Bu sabah yine test yaptım. 2. Çizgi var gibiydi de yok gibiydi de. Şizofreniye mi bağladım bilmiyorum belki hayali olarak görmüşümdür
Resmini at istersen bir bakalım

Darısı duymayanlara başına. Çok mutlu oldum.

Merhaba sevgili anne adayları beta değerim sizce nasıl bu hafta kontrole gideceğim kese görünürmü sizce

Eklentiler

• photo-output.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…